.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
نماینده قائم شهر خطاب به صنیعی فر ؛
رضیان: آقای صنیعی‌فر! چرا در این بازه زمانی که نساجی بیشتر از همیشه به آرامش نیاز دارد، این‌قدر حاشیه ایجاد می‌کنید؟! / شخص شما از رفع کارهای جاری باشگاه سر باز می‌زنید !
شمال نیوز : استاندار محترم نیز با آقای حدادیان صحبت کردند و در نهایت ایشان متقاعد شدند مجدداً به باشگاه و آقای صنیعی‌فر کمک کنند تا تیم به روند موفقیتش ادامه دهد.....
رضیان: آقای صنیعی‌فر! چرا در این بازه زمانی که نساجی بیشتر از همیشه به آرامش نیاز دارد، این‌قدر حاشیه ایجاد می‌کنید؟!  / شخص شما از رفع کارهای جاری باشگاه سر باز می‌زنید !

شمال نیوز:  «عبدالله رضیان»، نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌ شمالی در مجلس شورای اسلامی، به اظهارات اخیر «فرهاد صنیعی‌فر»، یکی از مالکان باشگاه نساجی مازندران، پاسخ داد.

به گزارش شمال نیوز،  متن این جوابیه به شرح زیر است:

بسمه‌تعالی

متاسفانه امروز که تیم محبوب و پرطرفدار نساجی مازندران، که نه فقط متعلق به مردم عزیز قائمشهر بلکه مربوط به همه اهالی شریف مازندران است، توانسته به‌رغم تمامی مشکلات، با همت هواداران، کادر فنی و بازیکنان متعصب و بسیج همگانی مدیران ارشد استان پس از یک‌سال حضور آبرومند در لیگ برتر، در لیگ امسال نیز نتایج ارزشمندی بگیرد، جناب آقای صنیعی‌فر، یکی از مالکان باشگاه، در اظهاراتی، بنده و برخی از مسئولان شهری و استانی را خطاب قرار داده و از کمک نکردن ما به این تیم مردمی و مسائل دیگری صحبت کرده که با توجه به تکرار این مواضع از جانب ایشان، این‌بار سکوت را توهین به مردم دانستم، بنابراین در این مجال اندک گوشه‌ای از علل برخی اتفاق‌های باشگاه را جهت تنویر افکار عمومی بازگو می‌کنم.

زمانی که نساجی مازندران در زمان استانداری مهندس اسلامی، پس از سال‌ها موفق شد به لیگ برتر فوتبال کشور صعود کند، آقای صنیعی‌فر، که امتیاز باشگاه را از آقای پرهام در اختیار گرفتند، اعلام کردند نمی‌توانند به خوبی از پس مخارج باشگاه برآیند.به همین دلیل با آقای اسلامی جلساتی را برگزار کردیم و پس از بررسی گزینه‌های متعدد، با توجه به علاقه‌مندی آقای حدادیان، ایشان به مجموعه نساجی اضافه شدند و بخش زیادی از هزینه‌ها را تقبل کردند.

با پایان فصل قبل مجدداً صحبت‌هایی مبنی بر سختی کار و افزایش هزینه‌ها و ... مطرح شد و آقای حدادیان هم اعلام کردند دیگر نمی‌توانند با این شرایط با تیم همکاری کنند.

اینجا در مقطعی بحث واگذاری باشگاه نساجی به میان آمد اما به‌دلیل اینکه فرد جدید نتوانست به تعهداتش عمل کند، واگذاری منتفی شد. به‌دلیل افزایش هزینه تیم‌داری، بنده چندین جلسه با جناب آقای حسین‌زادگان، استاندار مازندران، صحبت کردم و ایشان قبول کردند پای کار بیایند و کمک کنند.

استاندار محترم نیز با آقای حدادیان صحبت کردند و در نهایت ایشان متقاعد شدند مجدداً به باشگاه و آقای صنیعی‌فر کمک کنند تا تیم به روند موفقیتش ادامه دهد.

آقای حدادیان در این مدت تقریباً بیشتر هزینه‌های تیم را تقبل کردند و هیچ‌گاه هم اعتراضی از ایشان در جایی منتشر نشد و سعی کردند بدون حاشیه به کارشان ادامه بدهند اما متاسفانه آقای صنیعی‌فر که امتیاز نساجی را به قیمت فقط یک میلیارد تومان هزینه کرد جاری باشگاه از آقای پرهام دریافت کرد، حتی حاضر نشد سهمش را به قیمت حدود ۱۸ میلیارد تومان به آقای حدادیان واگذار کند!!! که جواب این سوال هنوز گنگ و بی جواب مانده.

احتمالاً جناب صنیعی‌فر می‌دانند بنده به‌عنوان نماینده مجلس و یک علاقه‌مند به نساجی کبیر ، مدت‌ها پیگیر برطرف شدن مشکلات این باشگاه بوده‌ام و توانستم با همراهی وزارت ورزش و استانداری مازندران و اداره‌کل ورزش و جوانان (جا دارد از زحمات تک‌تک این عزیزان تشکر کنم) ظرف کمتر از یک‌سال، با اعتباری نزدیک به ۲۰ میلیارد تومان اغلب زیرساخت‌های مورد نظر AFC را در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به سرانجام برسانیم.

در نیم‌فصل دوم فصل قبل آقای سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان، لطف کردند و با رایزنی ایشان با فدراسیون، مجوز صدور کارت بازیکنان و کادر فنی جدید نساجی صادر شد اما متاسفانه شما (صنیعی‌فر) به حداقل تعهدات خودتان پایبند نبودید. همین‌طور که امروز مسئول کمیته تعیین وضعیت فدراسیون نسبت به انجام نشدن تعهدات شخص شما به فدراسیون در سال جاری نیز اظهار ناراحتی نموده است.

شخص شما از رفع کارهای جاری باشگاه سر باز می‌زنید ولی با مصاحبه‌های گاه و بیگاه با مخاطب قرار دادن مسئولین از زیر بار مشکلات درونی باشگاه منجمله صدور کارت بازیکن، که حداقل کار شماست، شانه خالی می‌کنید که حتی باعث اعتراض سرمربی موفق خود شده‌اید.

حال با بازی با الفاظ مثل همیشه می‌خواهید ما را مقابل مردم قرار دهید! اگر واقعاً نمی‌توانید به تعهدات خود عمل کنید، سعی نکنید هر مسئول یا هر مجموعه‌ای را زیر سوال ببرید.

آقای صنیعی‌فر که من برای‌شان احترام زیادی قائلم و قدردان زحمان‌شان نیز هستم، در این مدت بارها مصاحبه کرده‌اند و اظهارات گاه عجیب و خلاف‌ واقعی را مطرح کردند که جز برهم زدن آرامش نسبی تیم، ارمغان دیگری به همراه نداشت و حال سوال بنده از ایشان این است: چرا ایشان در این بازه زمانی که نساجی بیشتر از همیشه به آرامش نیاز دارد، این‌قدر حاشیه ایجاد می‌کند؟ از آن‌سو آقای حدادیان بدون هیچ حاشیه‌ای به تیم کمک می‌کند، با توجه به اینکه آقای حدادیان در حال حاضر حدود ۲/۵ میلیارد تومان از آقای صنیعی‌فر از سال گذشته طلبکار است و اصلاً نیاز نیست فعلاً خرجی کند؟

آقای صنیعی‌فر! با دامن زدن به حاشیه‌ها موجبات کدورت و نگرانی طرفداران پرشمار این تیم مردمی را فراهم نکنید.

بنده ضمن اعلام مجدد آمادگی خود برای کمک به نساجی دوست‌داشتنی، از تمام ظرفیت‌های یک نماینده مجلس برای مرتفع کردن مشکلات نساجی استفاده خواهم کرد؛ از آقای صنیعی‌فر نیز می‌خواهم با پرهیز از تفرقه و حاشیه، اگر واقعاً قصد خدمت دارد، بماند ولی اگر می‌خواهد با این ادبیات تکراری به وظایف خود عمل نکند، بیشتر از این مردم و استان را به بازی نگیرد.

و من‌الله توفیق


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نظرات خوانندگان :

نا شناس 15 مهر 1398
معلوم ورزش سیمرغ نمونه بارز عملکرد شماست با ان رییسش؟؟؟؟؟
نا شناس 15 مهر 1398
شمال نیوز چرا نظرها را ارائه نمی کنید همه شما سروته یکرواسین
شاهین 15 مهر 1398
آقای صنیعی فر یه خورده منصف باشید آقای نماینده راست میگن تیم نساجی و رای طرفدارای بامعرفتش را در اختیار نمایندگان بگذارید تا مثل کارخانه های نساجی از نابودی نجاتش بدهند. بابا دلتون خوشه هرچی می کشیم از این نمایندگان پوپولیست هست.من صحبت کردم !! استاندار صحبت کرد!! مدیرکل صحبت کرد!! آقای نماینده از عمل کار برآید به سخنرانی نیست!!!!!!!!!!! یعنی این همه نماینده فقط دخالت کردن غیر کارشناسانه را بلدین؟ یکی دبیر هیات میاره یکی زیرآب مربی را میزنه !!!!!!!! بعدش میگن آقای حدادیان پول داد پس شما چیکار کردین دوتا سفر خارجی از جیب سرمایه سالاران و رفقای شبانه خود نروید به تیم کمک کنید. نمایندگانه پروازی عزیز!( که ان شالله هر دو تا اسفند برای همیشه پرپر می شوید) یعنی یک استان به این مهمی در ورزش هیچ بودجه دولتی برای این همه قهرمان پهلوان و ورزشکار و ورزش دوست نداره؟!!!! یا برای عزیزان کوپن می سوزانید؟ شما را به جان خودتون صندلی مجلس را اشغال نکنید لطفا
نا شناس 15 مهر 1398
عجب باز نزدیک انتخابات شد همه دلسوز شدن. بیچاره نساجی هم کارخانه هم تیمش. خداییش مظلومی واقعا اگه منتخبین مردم چه نماینده چه شورای شهر و... دست از سرت بردارند بارسلون و یوونتوس هم حریفت نیست چه کنیم که چوب این عزیزان منتخب همیشه لای چرخت هست .. ما زا شما چیزی نخواستیم مرحمت فرمایید شر نرسانید.
شمالی 17 مهر 1398
جناب رضیان از شما سیاسی تر در نمایندگان قائمشهر ندیدیم . بروید به امور سیاسی و انتصابات قبل از انتخابات و چینش برای رای خو د باشید . خدا به ما هم صبر بدهد

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی