.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
مازندران میزبان کنگره بین المللی شعر مقاومت می شود
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران از میزبانی استان برای برگزاری بیست و دومین کنگره بین المللی شعر مقاومت و حماسه خبر داد.

به گزارش شمال نیوز،  سردار عبدالله ملکی صبح یکشنبه در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه بیست و دومین کنگره بین المللی شعر مقاومت و حماسه در استان برگزار می شود به مظلومیت دستگاه های مجری فرهنگی از نظر اعتبارات مالی اشاره کرد و گفت: این درحالی که انتظارات از دستگاه های فرهنگی در جامعه بسیار بالا است.

 

وی با تاکید بر مشارکت برای چاپ کتاب های فاخر در استان اظهار داشت: برنامه های متنوع فرهنگی، ادبی و هنری نیز در دستور کار قرار دارد.

 

وی افزود: بیست و دومین کنگره بین المللی شعر مقاومت و حماسه برای اولین بار به میزبانی مازندران و در ساری برگزار خواهد شد و علاوه بر اینکه جشنواره اشک انار ویژه دفاع مقدس و جشنواره استانی داستان کوتاه دفاع مقدس (یوسف) از دیگر برنامه ها است.

 

عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران نیز با بیان اینکه مازندران جزو سرآمدان فرهنگی و هنری در کشور است به افتخارآفرینی های لشکر ۲۵ کربلا اشاره کرد و گفت: تاکنون به این افتخارآفرینی ها کمتر پرداخته شده است و باید به فرهنگ و هنر در حوزه دفاع مقدس بیشتر پرداخته شود.

 

وی با عنوان اینکه باید از زبان هنر برای بازگوکردن دلاوری های دوران دفاع مقدس استفاده شود از آمادگی ارشاد برای چاپ کتاب های فاخر در حوزه دفاع مقدس خبر داد./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی