.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
کنایه « شاعری » به رقبای انتخاباتی ؛
وقت نماینده باید در مجلس باشد نه در مجالس عزا و عروسی !
شمال نیوز : نماینده شرق استان خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی مظلوم‌ترین انقلاب در تاریخ کشور است و بیکاری، فساد و طلاق از چالش‌هایی است که به دلیل عدم کارامدی مسؤولین بوجود آمده است....
وقت نماینده باید در مجلس باشد نه در مجالس عزا و عروسی !

شمال نیوز:  نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی گفت: چالش‌های موجود در کشور از تحریم، توطئه و مشکلات موجود نیست بلکه از سوء مدیریت‌هاست و بیکاری، مهاجرت نخبگان و فساد ناشی از سوء مدیریت است و هیچ ارتباطی با تحریم ندارد.

به گزارش شمال نیوز، علی‌محمد شاعری در نشست با فعالان سیاسی شرق استان با بیان اینکه جمهوری اسلامی بر پایه آرای مردمی و ولایت فقیه استوار است، اظهار کرد: همانطور که امام حسین(ع) ظلم را نپذیرفت مسلمانان هم نباید تابع ظلم باشند و باید مستقل و آزاد باشند و زیر بار هیچ ظلمی نروند.

وی ادامه داد: حکومت اسلامی، نظام موروثی و استبدادی نیست بلکه بر اساس اراده و خواست مردم، خدا و قرآن استوار است و بر این اساس همه ما وظیفه داریم نظام و انقلاب اسلامی‌مان را با کارآمدی و رفع موانع و مشکلات و با تدبیر و تلاش مجاهدانه و کار علمی بارور و حمایت کنیم.

عضو خانه ملت افزود: نقش جمهوری اسلامی در منطقه و دنیا یک نقش سازنده، مثبت، صلح طلب و عدالتخواه است و دنیا هم به این نتیجه رسیده که حق با جمهوری اسلامی است و آمریکا بدعهدی کرده است.

شاعری با بیان اینکه ما مخالف مذاکره نیستیم، تاکید کرد: در شرایط تحریم و تهدید و جنگ طلبی هیچگاه مذاکره نخواهیم کرد.


نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: مجلس شورای اسلامی از مظاهر استقلال و دموکراسی است و در شرایط کنونی، نقش بسیار مهمی در شکل‌‌گیری جریانات سیاسی و اجتماعی دارد و باید پرچمدار مبارزه با استکبار و استعمار باشد.

شاعری با بیان اینکه آمریکا در طول چهل سال نتوانست با تهدید و تحریم به نتیجه برسد و هیچگاه هم موفق نخواهد شد چراکه ایران تابع تهدید و تسلیم نیست، گفت: چالش‌های موجود در کشور از تحریم، توطئه و مشکلات موجود نیست بلکه از سوء مدیریت‌هاست و بیکاری، مهاجرت نخبگان و فساد ناشی از سوء مدیریت است و هیچ ارتباطی با تحریم ندارد.

وی با بیان اینکه مدیران کشور به صورت مستقیم و غیرمستقیم با آرای مردم انتخاب می‌شوند و اگر مردم انتخاب خوب و اثرگذاری داشته باشند مدیران خوبی روی کار می‌آیند، ادامه داد: اگر مردم انتخاب خوب و سازنده‌ای داشته باشند به طور حتم مجلس کارآمد خواهد بود و مدیران کارآمد روی کار خواهند آمد.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: روحیه انقلابی همراه با کارآمدی برای کشور راه نجات است و در این راستا نمایندگان مجلس باید بالاتر از وزرا باشند تا بتوانند آنها را مدیریت و نظارت کنند و نماینده‌ای که روحیه انقلابی نداشته باشد درگیر فساد می‌شود و از مسیر کارامدی منحرف می‌شود.

شاعری خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی مظلوم‌ترین انقلاب در تاریخ کشور است و بیکاری، فساد و طلاق از چالش‌هایی است که به دلیل عدم کارامدی مسؤولین بوجود آمده است.

وی به طرح‌های عمرانی منطقه شرق استان اشاره‌ای کرد و افزود: یک عده افراد حاشیه‌ساز نمی‌گذارند بیمارستان تجهیز شده خاتم‌الانبیا (ص) بهشهر افتتاح شود و در این راستا مردم به عنوان افکار عمومی جامعه باید به دور از تعصبات حزبی، محلی و شهرستانی شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی مناسب از اقدامات صورت گرفته داشته باشند.

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی داشتن کارآمدی و روحیه انقلابی را دو بال نجات کشور یاد کرد و گفت: مدیران و مسوولان کشور نمی‌توانند تنها با داشتن یک بال کشور را از مشکلات نجات دهند.

شاعری با اظهار اینکه وقت نماینده باید در مجلس باشد نه در مجالس عزا و عروسی، گفت: نمایندگان نباید به دنبال کارهای پوپولیستی باشند و نماینده‌ای کارآمد است که نگاه ملی و فراحزبی داشته باشد.

وی از نرخ 2500 تومانی خرید تضمینی گندم دفاع کرد و ادامه داد: حضور نمایندگان در جلسات تخصصی مجلس می‌تواند منافع عمومی را تضمین کند درحالیکه برخی نمایندگان این وقت را در حوزه‌های انتخابیه برای جلسات غیرتخصصی و غیرضروری صرف می‌کنند.

وی از جراحی صورت گرفته در بدنه قوه قضاییه تقدیر کرد و گفت: این کار باعث ایجاد روحیه امید برای مبارزه با فساد در بین مردم شده است.fars


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نظرات خوانندگان :

من جهادی 14 مهر 1398
گل گفتی :ترا به عزت زهرا قسم پس چقدر تو سازمان جهاد کشاورزی مازندران و... هستی
نا شناس 14 مهر 1398
آقای دکتر شاعری تنش ها را از شرق مازندران کم کرد و انصافا نماینده پیگیر وپا بکار و اخلاق مدار بود
نا شناس 14 مهر 1398
فقط شریعتی
ramin 14 مهر 1398
همه سروپا یه کرباسین شاعری جان...جو الکی نده... هیچکدم از نمایندها کاری نمیکنن! مملکت از بی قانونی داره میره به قهقرا....
ساروی 14 مهر 1398
قابل توجه اقایان دامادی- یوسف نژاد و رضیان که در همه مراسمات از ختنه سوری تا افتتاح نانوایی و مجالس ختم مادربزرگها حضوری فعال دارند!!!!!!
ساروی 14 مهر 1398
آقای شاعری انصافا پیگیری و جدیت زیادی در کارهای منطقه خودش داره و خوب هم داره کار میکنه و حق و حقوق مردم رو خوب داره از برخی ادارات مخصوصا جهاد کشاورزی که فشل کار میشد می گیره
جهاد کشاورزی 14 مهر 1398
آقای شاعری بیشتر جهاد کشاورزی تشریف بیار.بیخیالی و بی انگیزگی این دوره بین همکارا بیداد میکنه.شاید بتونی مثل دوره قبل یه خونه تکونی داشته باشی اما این دفعه با این تفاوت رییسی بیاد واقعا پای کار باشه و انگیزه به همکارا بده
- 14 مهر 1398
اقاي شاعري يادت هست چه بودي وچگونه باينجا رسيدي شما خوب تقيه ميكنيد
پاسخ ها به این نظر
جعفر 15 مهر 1398
حرف مفت نزن
نا شناس 14 مهر 1398
اینها هیچکدام این دوره رای نمیارند از جمله یوسف نژاد، دامادی و رضیان و.‌‌..
نا شناس 14 مهر 1398
الان دور دور مطبوعاته.تا حالا خبری از نماینده ها نبود .حالا فله ای صحبت میکنن
نا شناس 14 مهر 1398
همه شان یک ...هستند
پاسخ ها به این نظر
جعفر 15 مهر 1398
مثل تو
ناشناس 14 مهر 1398
آقای شاعری به کی داری مگی شما که دنبال امورات شخصی دوروورتی پسرشون ببری سر کار برای پسرشون امریه بگیری برای دارو دسته ات پست بگیری برای دارو دسته ات وام بگیری این کار شما ضایع کردن حق دیگران نیست پس به دیگران نگو چرا در مراسم ختم شرکت می کنند به خودت هم بگو آیا کار شما اینایی که گفتم هست یا قانون گذاری همتون یکی هستین
علی 15 مهر 1398
پس چرا یک ماه پیش عروسی نوه شیخ اسحاق مرتضوی خلیلی و به درخواست دوست عزیزت آقای پورخلیلی چهل دقیقه آمدی و نشستی و ژست تبلیغاتی به خودت گرفته بودی...هرچند کسی توجه نکرد...در عمل کار برآید...
عدالت خواه 16 مهر 1398
سلام خدا قوت به تمام نمایندگان مجلس که کار اصلی شان را ول کرده اند و وارد چرخه اجرایی شده اند زیر گذر ، بالاگذر ، گاز رسانی ، تخریب چی جاده ها و شرکت در مراسم های مختلف پایان هفته و ..... و نماینده مجلس اصلا کارش قانون گذاری نیست چرا که قانون مطرح نیست فقط رانت و پارتی و ارتباطات. خدا را شکر که اکثر نهاد ها خانوادگی اداره می شوند بروید ادارات متوجه خواهید شد استانداری خانوادگی ، شرکت برق خانوادگی و ...... خدایا مردم را از دست اینگونه نمایندگان و مجریان و ... نجات بده الهی امین.
نا شناس 16 مهر 1398
راستی امروز از یوسفیان ملا خبر نداشتی؟؟

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی