.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
نیکبخت: جنبه ورزشگاه رفتن ندارم
علیرضا نیکبخت واحدی، بازیکن سابق پرسپولیس و استقلال گفت: اگر به ورزشگاه بروم و کسی به من فحاشی کند دعوا به راه می‎اندازم.

به گزارش شمال نیوز، علیرضا نیکبخت واحدی در خصوص دربی روز یک‌شنبه پرسپولیس و استقلال اظهار داشت: اینکه می‌گویند شرایط دربی فرق می‌کند درست است. استقلال اگر برنده این بازی باشد می‌تواند این سه بازی گذشته را فراموش کند.

 

وی در پاسخ به این سوال که اگر استقلال بازنده دربی باشد چه اتفاقی رخ می‌دهد، گفت: اگر استقلال بازنده دربی باشد وارد چالش بزرگی شده، امیدوارم که این اتفاق رخ ندهد.

 

بازیکن پیشین تیم ملی در خصوص اینکه باتوجه به شرایط جدول، پرسپولیسی‌ها فکر می‌کنند به راحتی استقلال را شکست می‌دهند، خاطرنشان کرد: اگر پرسپولیسی‌ها چنین فکری کنند، خوشحال می‌شوم! اتفاقا همیشه برعکس بوده و هر تیمی ضعیف‌تر بوده برنده شده است.

 

نیکبخت درباره اینکه آیا برای تماشای دربی به ورزشگاه می‌رود، عنوان کرد: نه اصلا، در خانه با خیال راحت بازی را تماشا می‌کنم. اگر به ورزشگاه بروم حرص می‌خورم و دوست ندارم این اتفاق رخ بدهد. اگر به ورزشگاه بروم و کسی به من فحاشی کند دعوا می‌کنم! به خاطر همین به ورزشگاه نمی‌روم. جنبه ورزشگاه رفتن هم ندارم.

 

منبع: میزان


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی