.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
یک روز پس از دریافت حکم از وزیر کشور ؛
شهردار جدید ساری معارفه شد
عباس رجبی که در حکمی از سوی وزیر کشور به عنوان شهردار جدید ساری منصوب شده است، با حضور مسئولان استان و شهرستان، در مراسمی امروز معرفی شد.

http://www.shomalnews.com/photo/156890628629622886.jpg

 

به گزارش شمال نیوز، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران در این مراسم، داشتن پیوست اجتماعی و فرهنگی در پروژه ها و تعامل دو سویه با شورا را از اولویت های اصلی شهرداران بیان کرد.

مهدی رازجویان با اشاره به اینکه انتخاب شهردار یک انتخاب مردمی است تصریح کرد: اصلی ترین وظیفه شوراها انتخاب شهردار بوده از اینرو انتخاب شهردار مردمی است.

وی به آیتم های شهردار خوب اشاره کرد و تعهد را از جمله شاخص ها برشمرد و افزود: جلوگیری از رانت خواریها و فسادهای مالی در بدنه و سیستم، نشانه تعهد شهردار به شمار می رود.

وی تخصص را از دیگر ویژگی های شهردار خوب بیان کرد و گفت: تخصص به این منزله که بتواند مدیریت لازم در همه زمینه ها داشته باشد و از ارکان های مختلف درست و به جا استفاده کند.

معاون استاندار مازندران همچنین تاکید کرد: شهر را باید به سمت شهر هوشمند سوق دهیم و زمان اجرای پروژه ها را به حداقل برسانیم تا حلاوت و شیرینی آن در کام مردم دلپذیرتر باشد.

وی از شهردار ساری خواست تا به حاشیه ها نپردازد و با شهرداران شهرهای اطراف تعامل داشته باشد همان گونه که برای حل مشکل زباله ساری با شهرهای همجوار تعامل شده است.

فرماندار ساری نیز با تقدیر از تلاش های مسئولان شهری برای توسعه و پیشرفت شهر گفت: آنچه که در ذهن مردم می ماند عملکرد مسئولان است و خوشبختانه تلاش های خوبی برای توسعه شهر ساری صورت گرفته است.

عباسعلی رضایی خواستار بهره گیری از تمام ظرفیت های شهرداری برای توسعه و پیشرفت شهر ساری شد و افزود: شهردار ساری باید از نیروهای مختلف و ظرفیت شورای شهر برای توسعه شهر بهره گیرد تا با همراهی و همدلی مسائل را پیگیری و رفع کند.

عباس رجبی شهردار جدید ساری نیز در مراسم معارفه خود با اظهار اینکه توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با مدیران شهری کشور می تواند راهگشا باشد گفت: ارائه خدمات به مردم و فرهنگسازی در امور و مبارزه با سیستم فساد در شهرداری و همکاری با سایر دستگاه ها را امری مهم برشمرد.

وی یادآور شد: استفاده از مدیران جوان در سطح مدیریت شهری مدنظر قرار می گیرد تا به کسب اعتماد شهروندی که از رئوس برنامه هایم است دست یابیم.

شهردار ساری، کار را نسخه درمان دردهای ساری بیان کرد و گفت: تلاش همراه با سلامت اولویت ویژه است و این امر برمبنای قانونمندی و قانونگرایی محقق می شود.

وی تحولات اساسی در مدیریت مالی شهرداری و توانمندسازی نیروی انسانی را از مهمترین برنامه هایش بیان کرد و افزود: سلامت در سایه قانونگرایی و کسب اعتماد شهروندی سرلوحه کارها خواهد بود.

رئیس شورای اسلامی شهر ساری هم در این مراسم، نمره شورا را در گزیش شهردار جدید قابل قبول دانست.

علیجان شمشیربند با بیان اینکه شورای شهر در انتخاب شهردار به وظیفه خود عمل کرده است گفت: در اولین فرصت نسبت به انتخاب سرپرست شهرداری اقدام کردیم و سپس شهردار را تعیین کردیم.

وی با بیان اینکه هرچند انتخاب شهردار ساری طولانی شد از گزینش عباس رجبی به عنوان شهردار ابراز خرسندی کرد و از تلاش های مهدی عبوری شهردار قبلی قدردانی کرد.

شمشیربند همچنین با تقدیر از تلاش های عبدالحمید فرزانه سرپرست شهرداری ساری نیز گفت: در مدت کوتاه سرپرستی توانست مسائل شهری را به خوبی مدیریت کند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نظرات خوانندگان :

نا شناس 28 شهريور 1398
باتشکر فراوان به جناب مهندس فرامرز نقیبی مرد شماره ۱ شورای ساری و مدیر توانمند، با اخلاق و محبوب مازندران در انتخاب بجای آقای رجبی به عنوان شهردار ساری
نا شناس 28 شهريور 1398
امیدواریم که منشا خیری باشه برای ساری
نا شناس 28 شهريور 1398
مهندس نقیبی و دکتر شجاعی از مردان بزرگ مازندران و ساری و باعث افتخار ما مازندرانی ها هستند
نا شناس 28 شهريور 1398
شاهنامه اخرش سوز دارد کسی که ابلاغش را وزیر کشور صادر میکند برای مردم ساری هیچ ارزش قائل نشد بدانید کاسه زیر نیم کاسه ای است فعلا اقای سیف و عراقچی به دام افتادند دیر یا زود نوبت این اقایان هم خواهد رسید
پاسخ ها به این نظر
نا شناس 30 شهريور 1398
برادر من اتفاقا کار شورای شهر ساری در انتخاب آقای رجبی کار درست و بجا بوده است.چرا شماها از انتخاب آقای رجبی ناراحت هستید؟
حتما چون فرد مورد نظر شما انتخاب نشده ناراحت هستید‌. آقای رجبی مدیر خوبی هستن و می تونه ساری را به جایگاهش برسونه.حالا همه باید با آقای رجبی همکاری کنند تا باعث پیشرفت و آبادانی ساری شوند.
کیوان 28 شهريور 1398
جناب شمشیربندکجا فرزانه خوب مدیریت کرد حتما چند نفر نیرو باسفارش شماجذب شهرداری شدند،،،که شما راضی هستین،،،،،واقعا جای تاسف داره که مردم شمارو انتخاب میکنن ولی شمااز افراد دفاع میکید،،،،،ولی خدایئی هم هست اقای شمشیربند
سید کاظم حسینی 28 شهريور 1398
با سلام و تبریک به مردم شریف ساری برای برادر ارزشمند جناب اقای رجبی ارزوی موفقیت و سربلندی از ایزد منان مسلت می نماییم
مهدی برهانی 29 شهريور 1398
تبریک ارزوی موفقیت و سربلندی و طول عمر با عزت.مهدی برهانی
نا شناس 29 شهريور 1398
چرا در مراسم معارفه دیروز آقای رجبی شهردار ساری استاندار و نمایندگان ساری و بعضی از اعضای شورای شهر ساری جضور نداشتند؟
مگه شهردار ساری بوسیله شورای شهر انتخاب نشدند؟

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی