.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
دستور بازداشت بازیگرِ زنِ سیما صادر شد/ توضیح صبا کمالی درباره پُست جنجالی
شمال نیوز: در پی اهانت یک هنرپیشه زن سیما به ساحت امام حسین(ع)، دستور جلب این بازیگر صادر شد.

فارس نوشت: در پی اهانت یک هنرپیشه زن سیما به ساحت امام حسین(ع)، دستور جلب این بازیگر صادر شد.

یک هنرپیشه زن سریال‌های تلویزیونی به بهانه خودسوزی سحر خدایاری، با انتشار متنی در فضای مجازی، به ساحت امام حسین(ع) توهین کرد.

پیگیری خبرنگار فارس حاکیست پس  از توهین منتشر شده این بازیگر سینما و تلویزیون در فضای مجازی، قرار بازداشت او صادر شده است.

وی از بازیگران نه چندان مطرح سینما امروز با انتشار پستی در حمایت از سحر خدایاری دختری که اخیرا خودکشی کرده است، در مطلبی به ساحت امام حسین (ع) توهین کرد.


 


این هنرپیشه هتاک لحظاتی قبل پست اهانت آمیز به سیدالشهدا را از صفحه‌اش حذف کرد


توضیحات صبا کمالی درباره پست جنجالی اینستاگرامی‌اش که حذف کرد

صبا کمالی با حذف یک پست اینستاگرامی‌اش، تاکید کرد از کسانی که او را بی‌اعتقاد و دشمن مذهب معرفی کرده‌اند، بسیار گله‌مند است.

  بازیگر اهانت کننده به ساحت امام حسین (ع) بازداشت شد
صبا کمالی با حذف یک پست اینستاگرامی‌اش، تاکید کرد از کسانی که او را بی‌اعتقاد و دشمن مذهب معرفی کرده‌اند، بسیار گله‌مند است.

به گزارش خبرآنلاین، صبا کمالی، بازیگر سینما و تلویزیون، پس از انتقادهای گسترده از یک پست اینستاگرامی‌اش، ضمن پاک کردن آن، توضیحاتی را ارائه کرد.

او نوشت: «به علت کج‌فهمی، بی‌سوادی، متعصب بودنِ بدون تفکر، اطلاع نداشتن از اصول نمایشنامه‌نویسی که رشته اول تحصیلی منه، به علت بیماری افرادی از جامعه که چه بسا حقوق بگیرانِ جیره‌خوارِ دشمنان ایران باشند، نسبت‌های بس ابلهانه به من زدند و من رو بدون اعتقاد معرفی کردند....و از کامنت‌هایی که گذاشتند متوجه شدم....اتفاقا بسیار بی‌وجدان هم هستند.

به این علت، گفت‌وگوی تخیلی و صمیمانه خودم با امام حسین (ع) را برداشتم. و از اینکه من رو بی‌اعتقاد یا دشمن مذهبم معرفی کردند، بسیار گله‌مند هستم.

در نمایشنامه، ما حتی با خدا جدل می‌کنیم و حتی دعوا....این‌که دیگران امامان رو از خدا بالاتر می‌دونند ، خودشون می‌دونند چرا.........

لعنت خدا بر ستمگران هر دوران و هر سرزمینی که امام حسین (ع) و جوان‌های رشید ایران، براش شهید شدند.»

 

توضیح صبا کمالی درباره پُست جنجالی که حذف کرد

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نظرات خوانندگان :

نا شناس 21 شهريور 1398
لعنت بر شما
کیان 21 شهريور 1398
این پست نشان میده اقا رو خیلی هم قبول داره درد دل کرده با اقا دلش پره بنده خدا .. بنازم به اقا که همه رو مورد عنایت خودش قرار میده.. ترسم که بخشش کند او قاتل خود! یا حسین
علی 21 شهريور 1398
این خانم بی نزاکت و هنجار شکن و لاقید ، بجای عذرخواهی از اهانت انجام شده با وقاحت و بی شرمی بر رفتار زشت خود اصرار می کند در حالی که اولا شوخی و حتی کار هنری با خطوط قرمز اعتقادی در هیچ کجای جهان مجاز نیست !! دوم اینکه در همان اروپا در رابطه با هولوکاست کسی جرات سخن گفتن ندارند و بلافاصله با عاملان برخورد می شود و سوم اینکه در مملکت ما متاسفانه به عده ای بازیگر(تاکید می کنم تنها بازیگر صرف) این قدر بها دادند که اینگونه لجن پراکنی می کنند در حالی که باید عملا به نخبگان و مخترعان و اندیشمندان بها بدهند نه به این سلبریتی های کاذب !!!
نا شناس 21 شهريور 1398
خانم صبا کمالی
من هم می خواهم با تو مثل یک نمایشنامه دیالوگی صحبت کنم بهرحال دیالوک فررار هست خودت اینطور صحبت کردی حتما ظرفیت دیالوک شنیدن را داری :
تو مثل هند جیگرخوار هستی و مثل شمر بی رحم - اصلا احساس انسان دوستی نداری و مثل انسانها دیگر دلت به حال پدری که بچه شش ماهه تشنه اش روی دستش با تیر سه شعبه کشته اند ، غمگین شدند ، متاثر نشدی وحتی رقص و پایکوبی میکردی و دنبال بچه های کاروان امام حسین میگشتی و با شلاق دنبالشان کردی به بچه های سه ساله تازیانه می زدی و می خندیدی ، شنیدم تو لشکر عمربن سعد برای امام حسن شمشیر کشیدی ...یادم باشه مختار آمد و قیام کرد بگویم تو ضد بشریت هستی انتقام همه ظلمت را بگیره ...
(حال کردی از این دیالوک نمایشنامه ای خانم کمالی )... تو را خدا ناراحت نشو با شما تمرین دیالوک کردم ( خودت گفتی ما حتی با خدا جدل می‌کنیم و حتی دعوا..)...
ما ایرانیها قربون امام حسین(علیه السلام ) می شویم .... پیوند ما ایرانیان با امام عشق مان امام حسین (علیه السلام ) نه پیوندی عشیره ای بلکه پیوند خونی هست ...
خانم کمالی بدان : دوست داشتند امام حسین (علیه السلام ) خودش لیاقت میخواهد ...
نا شناس 21 شهريور 1398
کار بجایی رسیده که هر موجود نا آگاه .و کج فهمی که از امامت چیزی سرش نمیشه میاد اظهار نظر وقیحانه میکنه و بعد هم در پی توجیه کج فهمی خودشه .
نا شناس 21 شهريور 1398
خیلی غلط کرد. بیسواد خودشه و جد و آبای نفهم تر از خودش. سلبریدیهای بیشعور بی خانواده
پاسخ ها به این نظر
ناشناس 23 شهريور 1398
خیلی هم بیجا کرده که شوخی کرده .در کشوری که متعلق به اقا امام حسین است چقدر باید این فرد گستاخ باشد که این اراجیف را ببا فد .من از مسئولین واقعا متاسفم .
حسینی 23 شهريور 1398
با هنجار شکنان به مقدسات بدون اغماض و شدیدترین وجهی بایست برخورد کرد
جویباری 23 شهريور 1398
به نام خدا، همیشه حتی در صدر اسلام هم بودن کسانی که مدعی عشق ولایت و امامت بودند و در عمل باعث بدنامی این عزیزان می شدند.
گیریم که بازیگری به ساحت اما حسین ع توهین کرد که البته به نظر توهینی در آن نبود، آیا خود امام از پاسخگویی و تادیب این خانم عاجزند که هر کس از هر گوشه ای بخواهد در این مورد جای امام حسین ع تصمیم بگیرد؟! آیا این رفتارهای هیجانی و به دور از تعقل در هر دوطرف ماجرا، رئوفیت و بخششگری ادمه ع را زیر سوال نمی برد؟ امام حسین ع مظلوم بودن نه اینکه فاقد کرامات و فضایل نباشند. لطفا یادمان باشد ما امام حسین ع نیستیم بلکه در صف یارانشان هستیم البته اگر بشود. به کامنتهایتان توجه کنید کلی فحش و ناسزا در دفاع از مظلوم ترین امام شیعیان
واقعا خجالت آوره
مصیب 23 شهريور 1398
خانم صبا کمالی
امروز بزرگ ترین اشتباه ما این است.از معنویت دور شدیم دل وچشم های خودمان را از همه زشتی ها و بدی هاپاک کنیم،چیزهای را می بینیم که هرکسی قادر به دیدن آنها نیست. آنجاست که مظلومیت امام حسین(ع)را میفهمیم.پاک بودن پاک زندکی کردن سخت است. اما ارزش آن رادارد.زمانی که پرده از چشم کنار می رود چیزهای که حتا در خواب نمی توانیم ببینیم.در بیداری می بینیم.امروز در دنیای شما این مسائل برای امثال شما معنی ندارد. چراکه از معنویت دور شدید.خداوند همه ای شما را همه ما را به راه راست هدایت کند. انشاالله

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی