.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
در گفتگویی شفاف با نماینده سابق ساری و میاندرود مطرح شد ؛
شجاعی : مجلس کنونی ضعیف ترین مجلس در ادوار گذشته بوده است / پسرم بیکار است / شکایت ابوالفضل سرافراز علت رد صلاحیتم در دور قبل مجلس بود /تنها منبع درآمدی بنده حقوق دریافتی کارمندی است
شمال نیوز : سید رمضان شجاعی در خصوص کاندیدا شدن احتمالی 3 عضو از خاندان خود در مجلس آتی از منطقه کیاسر،گفت:ادعای نماینده شدن در مجلس شورای اسلامی کار ساده ای نیست و شخص کاندیدا باید از وقت،مال،اعتبار و آبروی خود مایه بگذارد.....
شجاعی : مجلس کنونی ضعیف ترین مجلس در ادوار گذشته بوده است / پسرم بیکار است / شکایت ابوالفضل سرافراز علت رد صلاحیتم در دور قبل مجلس بود /تنها منبع درآمدی بنده حقوق دریافتی کارمندی است

شمال نیوز:  سید رمضان شجاعی کیاسری گفت:هدف اصلی تشکیل فراکسیون رهروان ولایت تقویت تیم علی لاریجانی بود.

به گزارش شمال نیوز، در نشستی اختصاصی و شفاف در دفتر ایلنای مازندران با سید رمضان شجاعی،نماینده سابق مردم ساری و میاندرود  و قائم مقام سابق وزیر کشور در امور بین الملل و رئیس اطلاع رسانی وزارت کشور در خصوص مسائل مختلفی چون عملکرد مجلس کنونی و مقایسه آن با ادوار گذشته،مشکلات روز استان و کشور به گفت و گو پرداخت.

وی که در حال حاضر دبیر ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور می باشد در دو دور حضور در مجلس عملکرد نسبتا قابل قبولی از خود برجای گذاشته که از جمله مهمترین آن می توان به نائب رئیسی کمیسیون فرهنگی مجلس،نماینده رئیس مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی،عضو کمیسیون تلفیق مجلس و... اشاره کرد.

شجاعی کیاسری که سخنگو و عضو هیئت مؤسس سه نفره فراکسیون رهروان ولایت بوده است در پاسخ به خبرنگار ایلنا در خصوص هدف تشکیل فراکسیون رهروان ولایت در مجلس شورای اسلامی،گفت: هدف اصلی تشکیل این فراکسیون تقویت تیم جناب آقای لاریجانی در مجلس بود.

نماینده سابق مجلس ادامه داد: این فراکسیون امتیازات کلانی را در بحث مجلس داشت،نمونه آن ریاست علی لاریجانی در مجلس و یا اینکه اکثر هیات رئیسه این کمیسیون ها را اعضای این فراکسیون در اختیار داشتند.

شجاعی کیاسری گفت: انتخاب وزرای کابینه دولت و تصویب طرح ها و لوایح مطرح شده در مجلس وقت با لابی گری فراکسیون رهروان ولایت انجام می گرفت و از طرفی دیگر فراکسیون رهروان ولایت در کابینه دولت از نفوذ و قدرت بیشتری نسبت به سایر نمایندگان برخوردار بود.

وی در پاسخ به خبرنگار ایلنا در خصوص خروجی این فراکسیون و قدرت نفوذش در مجلس و کابینه دولت وقت برای استان مازندران و حوزه انتخاباتی اش،گفت:این موضوع برای مازندران نیز به طبع امتیازات مثبت از جمله عضویت و مسئولیت همکارانم از مازندران در کمیسیون های تخصصی و کلیدی برای گرفتن بودجه های بیشتر و تصویب طرح هایی برای استان بود.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم قرار دادن ردیف بودجه برای ساماندهی زباله سوز در مازندران برای شهرهای ساری و نوشهر که متاسفانه هنوز به سرانجام نرسیده است،تقویت گازرسانی استان که همواره در ماه های پر مصرف دچار قطعی می شد با اجرای پروژه گازرسانی از دامغان به نکا با هزینه ای بالغ بر 1300 میلیارد تومان،گرفتن ردیف رشته دندان پزشکی برای دانشگاه علوم پزشکی مازندران که در ابتدا با مخالفت وزیر بهداشت و درمان وقت همراه بود و تصویب طرح جاده شمال به جنوب که ساری را به کیاسر،دامغان،یزد،اصفهان و شیراز و نهایتا به بندرعباس بصورت چهاربانده متصل می کند را از جمله مهم ترین اقدامات 2 دور حضور در مجلس دانست.

او همچنین یکی دیگر از اقدامات مهم در زمان حضورش در مجلس را تصویب استخراج نفت و فعال کردن میدان های نفتی به کمک مرحوم کردان اعلام کرد و گفت: یکی از دغدغه های بنده و همکارانم در مجلس وقت در خصوص دریای خزر و چرایی عدم استفاده و استخراج نفت و فعال کردن میدان نفتی بود.

شجاعی کیاسری ادامه داد: اما متاسفانه از سهمیه ایران در دریای خزر هیچ استخراجی صورت نمی گیرد،در صورتی که کشورهای همسایه در حال استخراج از رگه های نفتی دریای خزر هستند.

وی گفت: البته استدلال وزارت نفت این است که هزینه های استخراج در دریای خزر فعلا مقرون به صرفه نیست.

 سید رمضان شجاعی کیاسری که یکی از کاندیداهای رد صلاحیت شده توسط شورای نگهبان در دور دهم مجلس شورای اسلامی نیز بوده است،در پاسخ به خبرنگار ایلنا علت رد صلاحیت خود را شکایت ابوالفضل سرافراز،رئیس وقت سازمان صدا و سیما کشور اعلام کرد و گفت: در دور قبل نظر شورای نگهبان رد صلاحیت برای حضور در انتخابات مجلس بود و بنده هم به نظر اعضای شورا احترام می گذارم.

شجاعی کیاسری ادامه داد: رد صلاحیت در دوره قبل  موجب آورده تجربی و اجرایی ارزشمندی برای بنده در وزارت کشور شد.

وی در پاسخ به سوال دیگری درخصوص علت حضور در انتخابات مجلس آتی گفت: تجربه  پارلمانی هشت ساله ،کارکردن در وزارت کشور،کسب اطلاعات و تجربه های اجرایی جدید برای حل مشکلات و مسائل روز کشور و همچنین مشورت با برخی دوستان صاحب نظر،بنده را مجاب و متقاعد به حضور و ورود به عرصه انتخابات کرد.

نماینده سابق مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به شایعات به گوش رسیده و ابهامات بوجود آمده از خود در بین مردم حوزه انتخابیه اش گفت:متاسفانه نا ملایمتی ها و بد اخلاقی های انتخاباتی همیشه وجود داشته است و هرچه به عرصه انتخابات نزدیک تر می شویم بیشتر خواهد شد.

وی در خصوص شایعه زندگی و تحصیل فرزندش در کشور انگلستان گفت: پسرم(حسام) علی رغم قبولی در دانشگاه تهران در رشته علوم ارتباطات به دانشگاه شهید مطهری رفت و ادامه تحصیل داد.

شجاعی ادامه داد: برای ادامه تحصیل رشته پیشنهادی اش حقوق تجارت گرایش قراردادهای نفتی بود که چون این رشته در ایران وجود نداشت درخواست حضور در دانشگاه گلاسکو اسکاتلند را کرد و مورد موافقت قرار گرفت.

وی افزود: در این دانشگاه خیلی از رجال کشوری مثل جناب آقایان روحانی،کدخدایی،سرکار خانم امین زاده و خیلی اشخاص دیگر تحصیل کرده اند.

شجاعی کیاسری گفت: پسرم  در سال 95 بعد از اتمام تحصیل به ایران بازگشت و به خدمت سربازی رفت و الآن هم بیکار است.

او اظهار کرد: شهر و محل تحصیل پسرم مرکز شرکت های نفتی دنیا می باشد که جمهوری اسلامی ایران هم در آن شهر شرکتی به نام نگین دایر کرده بوده است که فعلا بدلیل اختلاف بین 2 کشور تعطیل شده است.

معاون سابق وزیر کشور در خصوص شایعات اقتصادی خود گفت: تنها منبع درآمدی بنده حقوق دریافتی کارمندی است که اگر یک ماه دریافت نکنم شاید رفع امورات زندگی ام با مشکل روبرو شوم.

وی ادامه داد:در خصوص دارایی و اموالم باید عرض کنم که جز یک خانه پدری در کیاسر،یک خانه در تهران که از سال ها قبل داشتم و یک خانه در ساری که به نام همسرم است هیچ دارایی دیگری ندارم و هرکس اگر به غیر از این موارد ادعایی دارد بیاید ثابت کند تا آن اموال را به نامش بزنم.


سید رمضان شجاعی در خصوص کاندیدا شدن احتمالی  3 عضو از خاندان خود در مجلس آتی از منطقه کیاسر،گفت:ادعای نماینده شدن در مجلس شورای اسلامی کار ساده ای نیست و شخص کاندیدا باید از وقت،مال،اعتبار و آبروی خود مایه بگذارد.

وی با بیان اینکه بنده حضور 3 عضو از یک خاندان در انتخابات آتی را حسن و نقطه قوت می دانم نه اشکال و ضعف افزود:اختلاف نظر همواره وجود داشته است و ممکن است از شخص بنده مطالباتی را خواستار بوده اند که بنده نتوانسته ام آن ها را برآورده کنم و در نتیجه خودشان تصمیم به شرکت و حضور در انتخابات گرفته اند.

شجاعی کیاسری گفت: حقیقت این است که به منظور کاهش آرای بنده می آیند و بنده نیز استقبال می کنم.

نماینده سابق مردم در مجلس شورای اسلامی  در پاسخ به سوالی در خصوص عملکرد نمایندگان کنونی مجلس از حوزه انتخاباتی خود و استان مازندران گفت: اجازه دهید در این خصوص اظهار نظری نکنم اما در بحث کلان به نظر بنده مجلس کنونی ضعیف ترین مجلس در اداوار گذشته بوده است و نباید عملکرد نمایندگان را جدا از عملکرد مجلس دانست.

وی افزود: مجلس کنونی در بحث مسائل و مشکلات کلان و روز کشور از سطح کارشناسی ضعیف تری برخوردار بود و کمتر به این مسائل پرداخت.

در جریان سیل اخیر حق مازندران در حق استان اجحاف شد

دبیر ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور که به تازگی به همراه تیمی برای بازدید مناطق سیلزده به مازندران سفر کرده بود در خصوص بازدید از مناطق آسیب دیده در مازندران گفت: متاسفانه استان مازندران در جریان سیل اخیر پشت استان های گلستان،لرستان خوزستان گم شد.

وی ادامه داد: مسئولین استانی بعد از وقوع سیل بلافاصله اقدام به رفع مشکلات و معضلات سیل کردند و اعلام کردند که مشکل جمع شده است.

شجاعی کیاسری گفت: با اعلام این خبر نیروها و قوا به سمت دیگر استان های آسیب دیده متمرکز شد،درصورتی که خسارات زیر ساختی در استان مازندران خیلی بیشتر از استان های دیگر بوده است و در حق استان مازندران در این موضوع اجحاف شده است.

وی ادامه داد: البته بعد از این بازدید گزارشی جهت افزایش اعتبار برای بازسازی این مناطق آسیب دیده،بخصوص برای راه های ارتباطی به مسئولین ذیربط ارسال گردید.

استان های شمالی بودجه استانی می گیرند و خدمات ملی می دهند

نماینده سابق مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تقسیم بندی بودجه استان مازندران نسبت به سایر استان ها گفت: استان های شمالی بخصوص مازندران به دلیل توریسم پذیر بودن سالانه میزبان 20 میلیون نفر از هم وطنانمان می باشند و از بودجه استانی برخوردار است اما خدمات ملی و کشوری ارائه می دهند!

وی گفت: در زمانی که در مجلس خدمت می کردم بارها این موضوع را مطرح کردیم اما متاسفانه فریادمان به جایی نرسید.

شجاعی کیاسری افزود: این شرایط برای مردم استان جز تخریب فرهنگی و فشارهای اقتصادی و سخت تر شدن مشکلات معیشتی چیزی به همراه نداشته است.

او از ارائه پیشنهاد و تصویب سازمان توسعه و عمران سواحل برای استان های ساحلی خبر داد و گفت: سازمان توسعه و عمران سواحل پیشنهاد بنده در مجلس نهم بود که تصویب و مورد تائید شورای نگهبان نیز واقع شد و در برنامه ششم توسعه قرار گرفت اما متاسفانه تا این لحظه دولت زیر بارش نرفته است!

شجاعی کیاسری با بیان اینکه  با راه اندازی این سازمان دریا بودجه و صاحب و متولی پیدا خواهد کرد،افزود:اگر دریا صاحب داشته باشد و پول هایی که از طریق گردشگری وارد استان می شود برای خود استان و اشتغال زایی هم استانی ها خرج خواهد شد.

وی گفت: متاسفانه سالانه 300 نفر در دریاهای مازندران غرق می شوند که اکثرا بومی نیستند و از خانواده های متدین و مذهبی هستند که بیرون از طرح دریا شنا می کنند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی به مقرون به صرفه نبودن سرمایه گزاری سرمایه گزاران در استان مازندران اشاره کرد و گفت: متاسفانه در استان مازندران به دلیل ارزش بالای زمین و هزینه تمام شده بالا برای تولید کنندگان صرفه اقتصادی ندارد و باید قبول کرد که راه اندازی صنایع بزرگ در استان مازندران جواب نمی دهد.

او اظهار کرد: استان مازندران با توجه به شرایط خدادادی و جغرافیایی باید به قطب کشاورزی و گردشگری تبدیل شود.

وی به مکانیزه نبودن و به روز نبودن کشاورزی در مازندران اشاره کرد و گفت:برای اشتغال زایی و بالا بردن سطح معیشتی مردم مازندران باید بحث کشاورزی و گردشگری در استان بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نظرات خوانندگان :

- 3 شهريور 1398
اقاي شجاعي شما كه نماينده بوديد وزمان شما اعتبار هم بود چه كار مثبتي انجام دادي
پاسخ ها به این نظر
نا شناس 3 شهريور 1398
کارهایی که آقای دکتر شجاعی انجام دادند قابل شمارش نیست.مردم ساری و میاندرود مدیون کارهای مثبت دکتر شجاعی هستن
نا شناس 3 شهريور 1398
همین گازی که چهاردانگه و دودانگه اومده رو ایشون اورد
نود درصد طرح های شهری ساری بودجش در دوره ایشون اومد بعد ایشون شهرداری ساری بهم ریخت نمیخوام بگم باقی آورد
صنایع چوب هم بعد فاز ۳ رفت برای خودش(همه میدونن فاز۳ کیه)
داداش رمضون اصلا بد حرفی توش نیست من هم میگم قبول ولی سگ رمضون شرف داره بقیه حالا اسم نبردم تا رمدانی بتونه نظرمو قرار بده
همشهری های من فقط درست رای بدن و رای خرین هارو لو بدن شهرما درست میشه
دادستان جدید خیلی قوی برخورد میکنه تنها امیدومون بعد خدا دادستان قوی مرکز استان هست که باج به کسی نمیده
امسال خدا بخواد نماینده های خوبی خواهیم داشت و به آینده امیدوار
اسي 3 شهريور 1398
دمت گرم
دكتر به حرف حساب ايشان جواب بده
. 3 شهريور 1398
دوست بزرگوار یا شمادکتر شجاعی را نمی شناسید یا از طرفداران رقیب دکتر شجاعی در انتخابات آتی مجلس هستید و گرنه نباید اینگونه درباره دکتر شجاعی اینچنین اظهار نظر دروغین داشته باشید
دکتر شجاعی در دوره های قبل کارکردهای خوبی تو مجلس داشتن که اکثرا ازآن اطلاع دارند.
نا شناس 3 شهريور 1398
دكتر از اينكه در تيم دالتونها بودي ناراحت بوديم...خدا رو شكر كه برملا شدند ،برگرد به تفكرات خادم ملت تا ما هم مثل گذشته در خدمتتون باشيم براي فرداي بهتر شهرمون
پاسخ ها به این نظر
نا شناس 3 شهريور 1398
آقای شجاعی در تیم رحمانی فضلی بوده اند. دالتون خواندن تیم رحمانی فضلی قباحت دارد والله ...
مرتضی پورحسن 3 شهريور 1398
ارزوی توفیق روز افزون این نماینده مردمی ودوست داشتنی ازخداوند بزرک
نا شناس 3 شهريور 1398
دکتر سید رمضان شجاعی از مدیران توانمند و مردمی با کوله باری از سابقه پ تخصص از نمایندگان نمایندگان دوره بعد از حوزه ساری و میاندرود می باشند.
نا شناس 3 شهريور 1398
دکتر شجاعی امید مازندران هستند
نا شناس 3 شهريور 1398
درود بر جناب دکتر شجاعی مرد همیشه درصحنه مازندران
نا شناس 3 شهريور 1398
دکتر سید رمضان شجاعی کمتر کسی هست که نشناسد‌.از حامیان و دوستداران ولایت فقیه و مرد با اخلاق و بانجابت شهرمون هستن و بدون هیچ شکی با رای بالا وارد مجلس خواهند شد، چون مردم همچین نماینده با قدرت و کار بلد را می خواهند‌امیدواریم که همیشه سلامت و تندرست باشند.
نا شناس 3 شهريور 1398
مجلس ما به افرادی همچون دکتر شجاعی نیازمند
است.زیرا افرادی همچون آقای شجاعی اهل کار و عمل هستند.
۹۸/۶/۳ 3 شهريور 1398
این دوره از مجلس جای دکتر شجاعی در مجلس احساس می شد
دکتر شجاعی در بین نمایندگان مجلس و مردم از محبوبیت خاصی برخوردارند
نام آشنا 3 شهريور 1398
متاسفانه باز هم زمان انتخابات نزدیک شد و دوستان دارند داوطلبانه اوضاع اسفناک و فقیرانه زندگی خودشون رو گزارش می دهند. پس کنید، ما اگر نخواهیم امثال شما خدمتگذار ملت باشید باید چه کار کنم. برید بپردازید به زهد و زندگی فقیرانه خود و دست از سر این ملت بردارید....
قربان علی کشاورز 3 شهريور 1398
واقعا شما که هشت سال نماینده مردم بودید هشت کار که به نفع مردم مازندران بود رو بگید شما که فقط باشمشیر به جان مدیران خوب افتادید حتی به نیروی خدماتی یک اداره رحم نمی کردید به جای اینکه دنبال پول واعتبار برای شهرمان باشید به فکر انتقام گیری بودید زخمت بکشید بروید دنبال کارتان
رضا 3 شهريور 1398
عضو هیئت مؤسس سه نفره فراکسیون رهروان ولایت یعنی چی چکار می کنه برای بیکاری جوانان و اقتصاد کشور کاری انجام می دهد
کیوی جون 3 شهريور 1398
واقعا میخواین انتخابات شرکت کنید .دکتر کیه.اینا واسه خودشون کیسه دوختن بیچاره ها.بچاپ شمال نیوز میدونم نمی چاپی
عليزاده 3 شهريور 1398
دكتر شجاعي كياسري نماينده ايي توانمند و در سطح ملي كه با اثرات فراون منطقه ايي واز خصوصيات بارزشون حضور در تمامي سالهاي نمايندگي در حوزه انتخابيه و پيگيريهاي پر اثر و ماندگار
مهدوی 3 شهريور 1398
دکتر. شجاعی پدر. خوانده برازنده شماست
نا شناس 3 شهريور 1398
ساری بعنوان مرکز مازندران نیازمند نمایندگان مقتدر است مانند دکتر شجاعی
نا شناس 3 شهريور 1398
قدرت چانه زنی از بالا مانند دکتر سید رمضان شجاعی
نا شناس 3 شهريور 1398
ما اصلاح طلبان بنظر اشتباهی به دکتر یوسف نژاد رای دادیم ایشان سرسوزنی احترام برای طرفدارانش قائل نبودند
به طرفداران احمدی نژاد و مشاعی در دانشگاه کشاورزی ساری علیرغم امتحان ناموفق در آن سالها مجدد کمک زیادی کرد.
خلردی 3 شهريور 1398
دکتر شجاعی دوستت داریم امید مایی در اسفند ۹۸
نا شناس 3 شهريور 1398
من به نوبه خودم از زحمات آقای دکتر شجاعی در دوران نمایندگی کمال تشکر رادارم
آقای شجاعی در صدا و سیما هم کارنامه بسیار درخشانی دارند در دوران نمایندگی از فرودگاه دشت ناز گرفته تا صنایع در همه موارد کوشا و پرتوان بودند در بحث دانشگاه جامع مازندران مزاکرات بسیار سازنده ای با آقای دانشجو و معاون ایشان داشتند و در یک قدمی موفقیت بودند که به ناحق و توسط شکایت آقای سرافراز رد صلاحیت شدند و گمان نکنم بتوان از آن موقعیت طلائی دیگر چنین شانسی نصیب مازندران شود ایشان در بخش صنعت خیلی تلاش داشتند و از سرمایه گزاران بسیاری درخواست ایجاد کارگاه و یا صنعت نمودند که در بسیاری از موارد موفق هم بودند ایشان همواره نگران خدمات ملی و بهره کم از بودجه ملی بودند و با صدای رسا در مجلس همین موضوع را بیان کردند
این نماینده ادوار در بخش کشاورزی و در زمان بحران همواره همراه کشاورزان و ضمن همدردی با آنان در تهران به حمایت همه جانبه از آنان بر می خواست
مواضع ایشان همواره درست و بجا بود و خدای ناخواسته هیچگاه انحرافی از ایشان ندیدیم و در زمان مدریت در صدا و سیما یکه و تنها در مقابل همه کسانی که با نظام زاویه داشتند ایستاد و تا آخر هم ایستاد
آقای شجاعی در دفاع از حقوق معلمان عزیز بارها در وزارت خانه آموزش و پرورش حضور داشت و در مجلس هم در همه طرح ها و لوایح شرکت مستمر و همه جانبه داشت
در دانشگاه زمانی که دانشجویان ارشد و دکتری باید می رفتیم بابل یا بابلسر ولی اکنون که در ساری نیز آزمون برقرار است از تلاش و مساعی ایشان است
در بحث تامین اجتماعی نیز بسیار پرتوان در لوایح و طرح ها شرکت می کردند
ایشان همیشه به منافع ملی کشور توجه داشت و پیشرفت و آبادانی ساری و میاندرود را در سایه توجه به منافع ملی می دانست و شعار انتخاباتی ایشان نیز در آن دوران همین بود
شهروند ساروی 3 شهريور 1398
باسلام
از مردم فهیم ساری و میاندرود می خواهم که در انتخابات دقت نمایند به کسی رای دهید که حامی مردم باشه مثل دکتر سید رمضان شجاعی که فردی با سابقه و فعال و‌مردمی که زبانزد عام و خاص هست
والا از انتخاب دکتر شجاعی پشیمون نخواهید شد.
با تشکر از حاج آقا رمدانی بزرگوار و عوامل سایت خوب شمال نیوز که زحمات زیادی می کشند
نا شناس 3 شهريور 1398
دکترشجاعی شریک بدبخت نمودن مردم دردولت تدبیر وامید است وازباند لاریجانیها که همه جورخوش خدمتی به حسن روحانی نمودند دردوره نمایندگی چه گلی برسرمردم ساری زدید که دوباره فیلت یادهندستون کرده ،مردم ساری این بارازنامهای کلیشه ای یوسف نژاد شجاعی ودامادی عبورخواهندکردمجلس آینده مجلس انقلابی خواهدبودانشااله مردم ازاصلاحات واصولگرایان حامی دولت عبورخواهندکرد.
نا شناس 3 شهريور 1398
آقای شجاعی خود شما از ضعیف ترین نمایندگان بودی اگر حقوق کارمندی داری این همه تبلیغات ستگین رو از کجا آوردی
کارمندان عزبز به نان شب محتاجند
نا شناس 3 شهريور 1398
چرا بازبینی واقعیت رو گفتم
ساروی 3 شهريور 1398
همین که حامی عبوری بودی رای ساروی هارو داری درود بر نماینده با غیرت ساری که غیرتتو رو ساری همیشه نشون دادی
نا شناس 4 شهريور 1398
آخ بیچاره بیکار هسته شجاعی هم درآمدی نداده چتی وینه بوشه آخ آخ انشاالله ته فقیر اما ره بیره
نا شناس 4 شهريور 1398
باز انتخابات نزدیک شد و سرو کله آقایان پیدا
نا شناس 4 شهريور 1398
اون موقع دیه هم کاری ونه دست بر نموه
نا شناس 4 شهريور 1398
8 سال تو مجلس بود چه گلی بر سر ما زد که دوباره میحواد بیاد مردم بهش رای نمی دهند

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی