.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
یک‌طرفه شدن محورهای هراز و کندوان/ اعمال محدودیت‌های ترافیکی
رئیس پلیس راه مازندران گفت: هفته گذشته باتوجه به تعطیلی عید غدیر شاهد افزایش حجم ترافیک در راه‌های مازندران بودیم به‌طوری‌که همچنان این وضعیت ادامه دارد.

به گزارش شمال نیوز، علیرضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت ترافیک در جاده‌های مازندران  اظهار کرد: از هفته گذشته باتوجه به تعطیلی عید غدیر شاهد افزایش حجم ترافیک در راه‌های مازندران بودیم به‌طوری‌که همچنان این وضعیت ادامه دارد.

 

وی افزود: موج بازگشت مسافران تعطیلات عید غدیر و پایان هفته از روز گذشته آغاز شد به‌گونه‌ای که از ساعات ابتدایی روز گذشته شاهد ترافیک سنگینی در محورهای مازندران بودیم.

 

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ترافیکی پرحجم در محورهای مازندران، اضافه کرد: انتظار داریم در ساعات آینده شاهد افزایش حجم ترافیک باشیم؛ چرا که معمولا برخی از مسافران به‌دلیل ترافیک بازگشت خود را از سفر را به روزهای بعد از تعطیلات موکول می‌کنند.

 

این مسؤول درباره اعمال محدودیت‌های ترافیکی امروز در محورهای مازندران، گفت: تردد تمامی کامیون و کامیونت از محور هراز از ساعت 6 صبح امروز ممنوع شد و این محدودیت تا ساعت دو بامداد فردا ادامه دارد.

 

قدمی با اشاره به یک‌طرفه شدن محورهای هراز و کندوان برای امروز، اظهار کرد: ساعت اعمال این محدودیت براساس وضعیت ترافیکی ازسوی پلیس راه مازندران اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

وی یادآور شد: تردد تمامی تریلی از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت همچنان از محور کندوان ممنوع خواهد بود.

 

رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه معمولا در شهریور ماه شاهد افزایش سفرهای تابستانه هستیم، تصریح کرد: باتوجه به افزایش سفرها به همان نسبت تصادفات و کشته‌های رانندگی نیز افزایش می‌یابد به‌طوری‌که سال گذشته 60 تن طی شهریور ماه امسال جان خود را براثر تصادفات رانندگی از دست دادند.

 

قدمی در پایان خاطرنشان کرد: جاده تسلیم راننده بااحتیاط است شعار پلیس بوده که باید بدانیم رانندگی بااحتیاط از بسیاری از حوادث جلوگیری می‌کند./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی