.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
مقاومت نقطه مقابل راهبرد فشار آمریکا است/ بهره گیری از نعمت «خزر»
معاون اول رئیس جمهور، راهبرد مقاومت نقطه مقابل راهبرد فشار حداکثری آمریکا علیه کشور بیان کرد و گفت: با مقاومت نقشه های دشمنان نقش بر آب شده است.

به گزارش شمال نیوز، اسحاق جهانگیری صبح پنجشنبه در آیین افتتاحیه ورزشگاه شهدای نوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: ملت ایران ۱۷ هزار شهید ترور تقدیم کرده است و به رغم آنکه دشمنان تصور می کردند ایرانی ها جشن ۴۰ سالگی را نخواهند گرفت اما دروغ گویی مسئولان آمریکا نمایان شده است.

وی به راهبرد آمریکایی مبنی بر فشار حداکثری علیه ایران اشاره کرد و گفت: رسوایی برای دولتی مثل آمریکا این شده که با هواپیمابه دنبال نفتشکش ایرانی راه بیفتد تا ببیند نفت را کجا می فروشد و این رذالت آمریکایی را نمایان می سازد.

وی با بیان اینکه نفت متعلق به دولت و ملت ایران است گفت: بخشی از نفت را مستقیما به شرکت های خارجی و خصوصی فروخته می شود و پول ان در اختیار دولت قرار می گیرد و خرج عمران و آبادی و زندگی مردم می شود.

جهانگیری ادامه داد: آمریکایی ها تلاش کردند که فشار حداکثری را آشکار کنند و توقیف نفتکش ایرانی نشان می دهد دشمان قدار تلاش دارد نتوانیم منابع را تبدیل به پول کنیم

معاون اول رئیس جمهور، راهبرد مقاومت را نقطه مقابل راهبرد فشار حداکثری آمریکا ها برشمرد و گفت: در بیش از یکسالی که تحریم های آمریکا بازگشته است، مهمترین هدف آمریکا، فروپاشی اقتصاد ایران بوده است و می خواست شاخص های اقتصاد برهم ریزد.

وی شمار شاغلان را ۲۴ میلیون نفر بیان کرد و گفت: دشمن می خواهد ۲۴ میلیون بیکار روی دست دولت بگذارد و سابقه ندارد که در سال های تحریم، این همه پروژه بززرگ و شاخص در کشور اجرا شود.

جهانگیری از آزادراه تهران شمال به عنوان یک کارگاه بزرگ سازندگی یاد کرد و گفت: در دولت تلاش های خوبی در این پروژه شده است.

بهره برداری از ۱۰ فاز پارس جنوبی

معاون اول رئیس جمهور گفت: در پایان دولت خاتمی برداشت ما و قطری ها از پاری جنوبی مساوی شده است ولی امروز ما به اندازه قطری ها از مخزن پارس جنوبی برداشت می کنیم و بیش از ۱۰ فاز پارس جنوبی بهره برداری شده است.

وی با اشاره به اینکه زمانی ما واردکننده بنزین بودیم تصریح کرد: خوشبختانه با تلاش بنزین مورد نیاز مردم تامین شده است و بدون آنکه در قیمت بنزین تغییری ایجاد شود، مردم می توانند مصرف کنند و به صادرکننده بنزین تبدیل شدیم و امسال بالغ بر ۱۱۰ میلیون لیتر بنزین در روز تولید می کنند.

معاون اول رئیس جمهور یادآور شد: کشورهای همسایه خواهان محصولات تولیدی ما هستند و ما نیز با افتخار با آنان همکاری خواهیم کرد ولی دشمن می خواهد مردم نسبت به آینده کشور ناامید باشند و سعی دارند از همه ابزارها استفاده کننده تا امید را از بین برند و ما وظیفه داریم امید مردم را زنده نگه داریم.

جهانگیری به همایش و اجلاس خزر که برگزار شد، اشاره کرد و گفت: بزرگترین جمعیت حاشیه خزر مربوط به استان های شمالی ایران است و ظرفیت ها و قابلیت های زیادی دارد و باید از نعمت خزر حداکثر استفاده را بریم.

وی گردشگری را از محورهای مهم مازندران بیان کرد و گفت: باید برای پسماند مازندران که مردم را آزار می دهد راهکار طراحی کنیم و زمانی یک میلیارد دلار برای پسماند استان های شمالی اعتبار درنظر گرفته شده بود.

کسری اعتبار زباله سوز نوشهر تامین می شود/ بررسی کارشناسی استان شدن غرب مازندران

وی با اشاره به کسری اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی برای تکمیل زباله سوز نوشهر وعده تامین اعتبار را دارد و گفت: برای ساخت زیرگذر در نوشهر نیز برنامه ریزی می شود.

وی با تاکید بر انتقال زندان ها از مراکز شهر تصریح کرد: این طرح در دولت مصوب شده است و باید نسبت به انتقال آن به خارج از شهرها از جمله نوشهر اقدام شود.

معاون اول رئیس جمهور،درباره استان شدن غرب مازندران گفت: وعده ایجاد استان را نمی دهیم اما سعدی می کنیم مسائل استان را بررسی کارشناسی داشته باشیم./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.023 seconds.