.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
کار خطرناک و احمقانه برای افزایش بازدید از کانال! +فیلم
جوان هندی برای آنکه بازدیدهای کانالش را بالا ببرد دست به کار احمقانه ای زد و کپسول گاز را روی ریل قطار گذاشت!

http://www.shomalnews.com/photo/156609659936946855.png


به گزارش شمال نیوز، تب رسیدن به شهرت یکی از بدترین آفت‌های شبکه‌های اجتماعی است. به همین منظور برخی افراد برای رسیدن به این شهرت مجازی یا برای بدست آوردن پول، دست به هر اقدام دیوانه‌واری می‌زنند؛ غافل از اینکه این اقدامات اگرچه شهرتی گذرا برای این افراد به همراه دارد، اما می‌تواند تبدیل به فجایعی بزرگ شود و جان صدها نفر را به خطر بیندازد؛ مانند مرد جوان هندی که برای تهیه ویدئویی پربازدید برای کانال یوتیوب خود در اقدامی جنون‌آمیز یک کپسول گاز مایع (ال پی جی) را روی خط ریل قطار قرار داد.

در این ویدئو که این مرد جوان در کانال یوتیوب خود منتشر کرده مشاهده می‌شود در حالی که کپسول گاز مایع روی ریل قرار داده شده است پس از اصابت به قطار با شدت زیادی به اطراف پرتاب می‌شود.

کنگارا رامیردی که فارغ‌التحصیل رشته فناوری از یکی از دانشگاه‌های هند است پس از انتشار این ویدئو در یوتیوب توسط پلیس دستگیر شد. کنگارا ۴۷ ویدئو که بیشتر آنها شامل قرار دادن اشیاء خطرناک مانند ترقه، اسباب بازی روی ریل قطار بود در کانال خود منتشر کرده است. این مرد جوان پس از دستگیری به پلیس گفت برای کسب شهرت و بدست آوردن پول اقدام به تهیه چنین ویدئو‌هایی می‌کرد./ رکنا


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی