.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

برق النگوهاي طلا قاتل جان پيرزن قائم شهري
وسوسه شيطاني، خلأ ايماني فردي تبهكار و برق طلاي النگوها باعث مرگ پيرزن 71ساله قائم شهري شد.ماهرو نوشيروان پور در روز 26شهريور در منزلش به قتل رسيد و جسد وي فرداي آن روز شناسايي شد كه قاتل ...
برق النگوهاي طلا قاتل جان پيرزن قائم شهري

وسوسه شيطاني، خلأ ايماني فردي تبهكار و برق طلاي النگوها باعث مرگ پيرزن 71ساله قائم شهري شد.

سرهنگ عليرضا عليزاده فرمانده نيروي انتظامي قائم شهر گفت: ماهرو نوشيروان پور در روز 26شهريور در منزلش به قتل رسيد و جسد وي فرداي آن روز شناسايي شد كه قاتل آن پس از 22روز شناسايي و دستگير شد.
سرهنگ عليزاده افزود: از آنجايي كه پيرزن به رغم كهولت سن به امر باغداري و پرورش مرغ و غاز و اردك خانگي اشتغال داشته از كليه افرادي كه با مقتوله رفت و آمد داشتند بازجويي و تحقيق به عمل آمد كه در بازجوئي ها از خانمي كه براي خريد مرغ و غاز و اردك به منزل مقتوله مراجعه مي كرد مشكوك شدند.
فرمانده نيروي انتظامي قائم شهر گفت: با پيگيري گسترده پليس و دستگيري فرد متهم و انجام بازجويي هاي مستمر نهايتا نامبرده به قتل پيرزن اعتراف كرده و پس از انجام مراحل قانوني پرونده و صدور بازداشت موقت روانه زندان شده است.
وي تصريح كرد: قاتل كه سابقه اعتياد هم داشته در تشريح چگونگي وقوع قتل پيرزن گفت: به دنبال رفت و آمد مادرم به منزل پيرزن و در يك خريد و فروش ناموفق نهال مركبات، النگوهاي طلاي دستان پيرزن توجه من را جلب كرد و از طرفي كه از كار اخراج شده بودم و بيكار و داراي همسر و يك فرزند و مستاجر بودم بدليل فشار اقتصادي، فكر سرقت النگوهاي طلا افتادم و پيرزن را به قتل رسانده و النگوها را به سرقت بردم./کیهان


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.024 seconds.