.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
حاشیه نگاری از جلسه هیئت دولت / آفتابی شدن "سیف" و "گاندو" در پاستور

شمال نیوز: صبح امروز چهارشنبه 19 تیرماه جلسه هیئت دولت به ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور برگزار شد.

به گزارش شمال نیوز، پس از پایان جلسه برخی از وزرا و معاونین رئیس‌جمهور با خبرنگاران حاضر در حیاط پاستور گفت‌گو کردند که در متن زیر گزارش کامل آن منتشر شده است.

در این گزارش مهمترین اخبار مطرح‌شده در حاشیه هیئت دولت را مشاهده می‌کنید:

وزیر امور خارجه که در چند هفته اخیر در جمع خبرنگاران در حیاط پاستور حاضر شده، درباره مسائلی مانند ایسنتکس و نشست شورای حکام درباره برنامه هسته‌ای کشورمان سخن گفت. وی درباره توقیف نفتکش کشورمان توسط انگلیس خاطرنشان کرد: اقدامی که اخیرا انگلیس انجام داده نقض تعهدشان  است چون این کار از طرف آمریکا بوده  و برای اجرای تحریم نفتی ایران انجام داده است و ارتباطی به سوریه ندارد.

ولی الله سیف رئیس سابق بانک مرکزی که سال گذشته از این سمت برکنار شده بود، امروز در نهاد ریاست جمهوری حاضر شد.

محمود واعظی رئیس دفتر روحانی در حیاط پاستور و در جمع خبرنگاران حاضر شد و درخصوص توقیف نفتکش ایرانی توسط انگلیس گفت: توقیف نفت‌کش کار اشتباهی بوده و یک‌راهزنی است و ما هم‌ محکوم‌کردیم.

محمد اسلامی در حاشیه جلسه امروز وزرا گفت: درباره اصلاح‌هایی بر ماده 53 قانون مالیات‌های مستقیم تبصره 11 اقدام کردیم تا مشوق‌هایی برای صاحبخانه‌هایی که مراعات می‌کنند در نظر گرفته شود و نوعی معافیت مالیاتی را به دولت فرستادیم تا کسانی که اجاره‌های بالای یکسال دارند و در تمدید شاخص‌ها را رعایت می‌کنند را در برگیرد و سازمان امور مالیاتی بر این موضوع کار می‌کند.

وزیر بهداشت در جمع خبرنگاران درباره طرح ملی کنترل فشار خون گفت: دستاوردهای خوبی در این طرح داشتیم و فشار خون حدود 30 میلیون و 600 هزار نفر کنترل شد.

وزیر نفت درباره اجلاس اخیر اوپک و حضور همتای عربستانی خود گفت: در این اجلاس دیداری با وزیر نفت عربستان نداشتم و تنها یک احوالپرسی میان ما انجام شد ولی در جلسات هفت-هشت ساعت با هم دعوا کردیم.

وزیر ارتباطات که کمتر در حیاط دولت میان خبرنگاران حاضر می‌شود، درباره دولت الکترونیک گفت: تاکید آقای رئیس‌جمهور بر این بوده که هر ماه یک پروژه و دستاورد دولت الکترونیک را رونمایی کنیم.

رئیس کل بانک مرکزی در جمع خبرنگاران گفت: هدف ما ثبات اقتصادی است و شاخص‌های اقتصادی نظیر نرخ کاهنده تورم و بیکاری موید این نکته است./مشرق


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی