.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
جزئیات /
آخرین خبر از پرونده طلبه مازندرانی شاکی مهناز افشار
شمال نیوز : وی افزود:دادسرای عمومی و انقلاب بابل نظر دادسرای فرهنگ و رسانه را نپدیرفت و معتقد است دادسرای فرهنگ و رسانه تهران باید مفاد نیابتی را برای احضار مهناز افشار انجام دهد.....

شمال نیوز:  خبری در فضای مجازی منتشر شده که در آن فردی ادعا کرده است سید غفار دریاباری طلبه مازندرانی که از مهناز افشار شکایت کرده بود در بازداشت به سر می‌برد و صفحه فیک مورد ادعا به این طلبه اختصاص داشت.

به گزارش شمال نیوز، احسان خاکزاد شاهاندشتی وکیل این طلبه مازندرانی در گفتگو با به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: سید غفار دریاباری طلبه‌ای که از مهناز افشار شکایت کرده بود هیچگاه بازداشت نشده است و اکنون نیز مشغول ادامه تحصیل و زندگی عادی خود در آمل است.

وی با بیان اینکه این فرد نه شاکی دارد و نه اعلام جرمی بر علیه او شده است، افزود: این طلبه مازندرانی همچنان پیگیر شکایت خود از مهناز افشار است.

خاکزاد در خصوص طولانی شدن زمان این پرونده گفت:منتظر اعلام مرجع قضایی صالح برای رسیدگی به این پرونده هستیم.

وکیل این طلبه مازندرانی افزود: دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بابل پس از تشکیل پرونده به شعبه چهارم دادسرای فرهنگ و رسانه در تهران برای قرار تامین کیفری مناسب نیابت قضایی داده بود، اما این شعبه با اعلام اینکه خودش مرجع صالح برای رسیدگی است پرونده را به بابل مسترد کرد.

وی افزود:دادسرای عمومی و انقلاب بابل نظر دادسرای فرهنگ و رسانه را نپدیرفت و معتقد است دادسرای فرهنگ و رسانه تهران باید مفاد نیابتی را برای احضار مهناز افشار انجام دهد.

خاکزاد افزود: پرونده اکنون دوباره به دادسرای فرهنگ و رسانه تهران ارسال شد و به محض تعیین تکلیف برای اعلام مرجع قضایی صالح، روال قانونی شکایت از مهناز افشار را ادامه خواهیم داد.

وکیل طلبه مازندرانی با بیان اینکه دیروز با موکل خود در منزلش صحبت کرده است از فعالان عرصه فضای مجازی خواست اخبار را از خبرگزاری‌های رسمی پیگیری و به شایعاتی که در این خصوص منتشر می‌شود توجه نکنند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی