.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
انتقاد یوسف نژاد از عدم اجرایی شدن منطقه آزاد در مازندران
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اعلام این كه دهها هزار پروژه نیمه تمام در كشور وجود دارد ، گفت : لازم است تكمیل پروژه های نیمه تمام در قالب اقتصاد مقاومتی تعریف و به بخش خصوصی سپرده شود.
انتقاد یوسف نژاد از عدم اجرایی شدن منطقه آزاد در مازندران

شمال نیوز: عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اعلام این كه دهها هزار پروژه نیمه تمام در كشور وجود دارد ، گفت : لازم است تكمیل پروژه های نیمه تمام در قالب اقتصاد مقاومتی تعریف و به بخش خصوصی سپرده شود.

به گزارش شمال نیوز، علی اصغر یوسف نژاد در نشست شورای اداری مازندران در ساری آمار پروژه های نیمه تمام كشور را ۷۱ هزار مورد اعلام كرد و افزود : برای تكمیل این پروژه های عمرانی ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است كه با بودجه های عمرانی فعلی به سرانجام نمی رسد.


نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی بودجه عمرانی كشور در سال جاری را حدود ۱۵ هزار میلیارد تومان اعلام كرد و گفت : با این اعتبار اندك تكمیل پروژه های نیمه تمام چند دهه زمان می برد.

یوسف نژاد لازمه تسریع در تكمیل پروژه های عمرانی را واگذاری آن به بخش خصوصی دانست و افزود : باید راهكاری پیشنهاد شود تا بخش خصوصی در قالب اقتصاد مقاومتی برای تكمیل این پروژه ها وارد میدان شود.

وی با انتقاد از بی توجهی به اقتصاد مقاومتی در سطح ملی و استانی بر توجه به این بخش برای رونق تولید و اقتصاد كشور تاكید كرد.

**پیگیری اجرایی شدن منطقه آزاد

عضو هیات رئیسه مجلس همچنین از تاخیر در اجرایی شدن منطقه آزاد برای مازندران انتقاد كرد و دلیل آن را هم نبود همدلی و همكاری در سطح استان برشمرد.

یوسف نژاد از استاندار مازندران كه از نیروهای بومی استانی است و زمستان سال گذشته به عنوان بیست و سومین استاندار این استان معرفی شد خواست تا با ایجاد همگرایی و همدلی ، اجرایی شدن منطقه آزاد را یپگیری كند.

وی از پایین بودن ریسك مدیریتی در اجرای پروژه های عمرانی در سطح مازندران نیز انتقاد كرد و دلیل این كار را ناشی از تذكرات متعدد دستگاههای نظارتی دانست.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نظرات خوانندگان :

نا شناس 15 تير 1398
تا عنصرهاي بي فايده اي كه در اين دوره ي مجلس هستند هيچگاه به نتيجه نخواهد رسيد..البته دولت هم كه ....

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی