.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
احتمال جدایی احمدزاده از پرسپولیس
فرشاد احمدزاده هر چند با پرسپولیس کارش را شروع کرده ولی شایعاتی درباره جدایی دوباره این بازیکن از جمع قرمزها شنیده می‌شود.

به گزارش شمال نیوز،  فرشاد احمدزاده هافبک سابق پرسپولیس هفته قبل به این تیم بازگشت و با این باشگاه قراردادی جدید امضا کرد. این قرارداد البته هنوز ثبت نشده است. احمدزاده هر چند با پرسپولیس کارش را شروع کرده ولی شایعاتی درباره جدایی دوباره این بازیکن از جمع قرمز‌ها شنیده می‌شود. نزدیکان فرشاد می‌گویند هجمه‌ها علیه این بازیکن و فشاری که روی او وجود دارد باعث شده تا حتی به مسئولان باشگاه بگوید اگر فکر می‌کند ماندنش به ضرر تیم است، می‌تواند به باشگاه دیگری ملحق شود.

احمدزاده دو فصل قبل از پرسپولیس جدا و به باشگاه اسلاسک لهستان ملحق شد. انتقال او به این باشگاه با موفقیت همراه نشد. احمدزاده جایگاه ثابتی در ترکیب نداشت و نتوانست آن گونه که باید خوش بدرخشد. به همین دلیل تصمیم گرفت دوباره به ایران بازگردد. او با پیشنهاداتی از تراکتور و سپاهان هم روبه‌رو شد، اما دوست داشت برای پرسپولیس بازی کند. به همین خاطر با مدیران این باشگاه پای میز مذاکره نشست و به توافق رسید.

حالا، اما اتفاقات طوری رقم خورده که این بازیکن هم ترسیده در پرسپولیس بماند. بعضی از هواداران گویا این بازیکن را تهدید هم کرده‌اند. احمدزاده به این نتیجه رسیده که اگر فصل بعد دو بازی بد کند، سریعاً روی سکو‌ها جو علیه‌اش خواهد بود. احمدزاده می‌ترسد چنین جوی باعث شود نتواند خواسته‌ها را برآورده کند و خیلی زود مجبور به جدایی دوباره از این باشگاه شود. او صحبت‌هایی در این باره با مسئولان پرسپولیس داشته ولی وضعیتش هنوز مشخص نیست. اگر در روز‌های آینده دیدید این بحث جدی‌تر شد، تعجب نکنید. احمدزاده منتظر است ببیند جو چطور خواهد شد و آیا همه چیز تغییر می‌کند یا اینکه تهدید‌ها و جو بدی که وجود دارد، ادامه‌دار می‌شود. همین حالا باشگاه تراکتور همچنان خواهان جذب این بازیکن است.

منبع: روزنامه خبر ورزشی
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی