.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
دکتر گوهردهی در اولین نشست هم اندیشی روسای هیئت پزشکی ورزشی استان :
از ظرفیت های بهداشتی، درمانی، آموزشی وپژوهشی مراکز علمی برای ورزش مازندران بهره خواهیم برد
شمال نیوز : رئیس هیئت پزشکی ورزشی مازندران با اعلام رشد حدود ۶/۵ درصدی آمار ورزشکاران ساماندهی شده در طول سه ماهه اول سال ۹۸ در مقایسه با مدت مشابه بر تعامل بیش از پیش با سایر هیئت های استانی و شهرستانی و همچنین اداره کل ورزش و جوانان و ادارات شهرستانی تاکید کرد.....
از ظرفیت های بهداشتی، درمانی، آموزشی وپژوهشی مراکز علمی برای ورزش مازندران بهره خواهیم برد

شمال نیوز: رئیس هیئت پزشکی ورزشی مازندران گفت: شمار ورزشکاارن ساماندهی شدن زن در استان نسبت به سال قبل ۱۵ درصد افزوده شده است.

به گزارش شمال نیوز، فرزاد گوهردهی روز پنجشنبه در اولین نشست هم اندیشی روسای هیئت پزشکی ورزشی شهرستان های استان مازندران ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های روسا و کارکنان هیئت های پزشکی ورزشی شهرستان های استان در سال گذشته به تشریح اهم برنامه های هیئت در سالجاری پرداخت و خواستار حمایت و ابلاغ برنامه عملیاتی هیئت پزشکی ورزشی استان از سوی ورزش و جوانان استان به ادارات و واحدهای تابعه شد.

گوهردهی با اشاره به اهمیت نظارت بر اماکن ورزشی به کیفی شدن این نظارت ها و عقد تفاهم با اداره ورزش و جوانان استان و معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و اعلام آمادگی آنان برای تشکیل تیم های بازرسی مشترک اشاره کرد.

رئیس هیئت پزشکی ورزشی مازندران با قدردانی از تلاش های نایب رئیس امور بانوان این هیئت، وی را از جمله پتانسیل های بالقوه ارائه خدمات فیزیوتراپی و حرکات اصلاحی برای جامعه ورزش استان دانسته و افزود در حوزه ورزشی امور بانوان در سه ماهه اول سالجاری در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل، شاهد رشد بیش از ۱۵ درصدی در ساماندهی ورزشکاران خانم هستیم.

گوهردهی با اشاره به ارائه ی بیش از ۷۳۰ ساعت خدمات درمانی بازتوانی و نوتوانی به ورزشکاران و جامعه ورزش استان در کلینیک فیزیوتراپی این هیات در طول سه ماهه اول سالجاری از روسای هیئت های پزشکی شهرستان های بابل و تنکابن خواست تا در راستای تمرکز زدایی ارائه اینگونه خدمات، پیگیری های لازم را جهت راه اندازی کلینیک فیزیوتراپی در این دو شهرستان آغاز کنند.

دکتر گوهردهی همچنین ضمن تاکید بر برگزاری دوره های مختلف آموزشی ویژه جامعه ورزشی در شهرستان های استان، از زحمات کمیته آموزش این هیئت در طول سال گذشته قدردانی کرد.

وی با اعلام رشد حدود ۶/۵ درصدی آمار ورزشکاران ساماندهی شده در طول سه ماهه اول سال ۹۸ در مقایسه با مدت مشابه بر تعامل بیش از پیش با سایر هیئت های استانی و شهرستانی و همچنین اداره کل ورزش و جوانان و ادارات شهرستانی تاکید کرد.

رئیس هیات پزشکی ورزشی مازندران با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در حوزه فناوری اطلاعات در طول ۶ ماه گذشته، از اهداف مهم این هیئت در سال ۹۸ را راه اندازی اتوماسیون اداری ستاد استانی و سپس تعمیم آن به شهرستان ها وهمچنین راه اندازی و تشکیل پرونده الکترونیک سلامت برای ورزشکاران با اولویت ورزشکاران ملی پوش مازندرانی برشمرد.

دکتر گوهردهی عقد تفاهم با دانشگاه های علوم پزشکی مازندران و بابل و دانشگاه مازندران جهت بهره برداری از پتانسیل و ظرفیت این مراکز علمی بویژه در حوزه های بهداشتی، درمانی، آموزشی وپژوهشی را از دیگر برنامه های هیئت پزشکی ورزشی در استان برشمرد و تمرکز زدایی و راه اندازی کلینیک های فیزیوتراپی در ۴ بلوک استانی و همچنین استفاده از ظرفیت‌خیرین را از اهداف مهم برنامه استراتژیک این هیات در آینده دانست.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی