.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
نمایندگان مازندران به نیم فصل لیگ برتر فوتبال ساحلی رسیدند
دو نماینده مازندران در رقابتهای امسال لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور با کسب پیروزی برابر حریفان خود، نیم فصل نخست این مسابقات را به پایان رساندند.

به گزارش شمال نیوز، درچارچوب هفته یازدهم و پایانی دور رفت این رقابتها چهارشنبه شب دو تیم انتهای جدولی شهریار ساری و شهرداری سمنان در مجموعه ورزشی داراب ساری به مصاف هم رفتند که درنهایت تیم شهریار با نتیجه ۵ بر ۳ میهمان خود را با شکست بدرقه کرد و ۳ امتیاز ارزشمند به اندوخته خود افزود.

برای تیم شهریار ساری در این دیدار که از حمایت هواداران خود بهره می‌برد، با درخشش "محمد علیجانی" (٣گل)، علی کمالی و مهدی باقری موفق به گشودن دروازه تیم سمنان شد و با صعود دو پله ای با ۱۰ امتیاز به رده هشتم جدول رده بندی این مسابقات صعود کرد.

شهرداری سمنان هم با قبول هشتمین شکست این فصل خود با ۷ امتیاز در رده دهم جدول رده بندی این مسابقات باقی ماند.

سومی نماینده نوشهر در نخستین فصل حضور

تیم موج سواران ساحل نوشهر دیگر نماینده مازندران که نخستین تجربه حضور خود در رقابتهای لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور را تجربه می کند، چهارشنبه شب در دیداری بیرون از خانه میهمان تیم جهان نژادیان آبادان بود وبا پیروزی ۳ بر ۲ برابر میزبان مدعی خود، با احتساب گل زده کمتر در رده سوم جدول رده بندی این رقابتها قرار گرفت.

نوشهری ها دراین دیدار صاحب هشتمین پیروزی این فصل خود شدند و با کسب ۲۴ امتیاز وهم امتیاز با تیم ایفا اردکان دررده سوم ودرجمع مدعیان بالای جدول لیگ باقی ماند.

موج سواران ساحل نوشهر درحالی نیم فصل نخست را با قرارگرفتن در مکان سوم جدول به پایان رساند که کمتر کسی به نتایج این تیم درپایان نیم فصل خوشبین بود.

۶ تیر آغاز بازی ها برگشت

هفته دوازدهم وبازی های مرحله برگشت این مسابقات روز پنجشنبه ششم تیرماه با برگزاری شش مسابقه در شهرهای مختلف کشور برگزار خواهد شد.

تیم شهریار ساری در بازی های این هفته در مجموعه ورزشی شهید داراب این شهر میزبان تیم شاهین خزر رودسر است و تیم موج سواران ساحل نوشهر در دیداری بیرون از خانه در بندرعباس میهمان تیم شهرداری این شهر خواهد بود.

مسابقات امسال لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور با حضور ۱۲ تیم درحال برگزاری است. مازندران با دو تیم شهریارساری وموج سواران ساحل نوشهر دراین رقابتها حضور دارد./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی