.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
نماینده مجلس :
آقای روحانی یک ماه مانند مردم عادی زندگی کنید، اگر توانستید دوام بیاورید!
نماینده مجلس خطاب به رئیس جمهور: مشکلات کشور راه حل دارد. نباید این مشکلات را گردن بی اختیاری گذاشت. در طول تاریخ انقلاب گسترده ترین اختیارات را شما داشتید، چرا فرافکنی می کنید؟

به گزارش شمال نیوز به نقل از خانه ملت، مجتبی ذوالنوری در نشست علنی امروز (دوشنبه، 20 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور عنوان کرد: آقای رئیس جمهور؛ وعده داده بودید که صادقانه با مردم رفتار کنید. وزارت آموزش و پرورش با حساب استاد شاگرد و کارمندانش حدود 16 میلیون نفر جمعیت دارد که بیش از جمعیت چند کشور اروپایی است. به نظر شما مردم این استدلال را می پذیرند که وزیری این حوزه گسترده را رها کند و به احتمال نسیه نماینده شدن نقد زیرساختی ترین وزارتخانه را رها کند؟


نماینده مردم قم در مجلس تصریح کرد: آیا موافقت شما با استیضاح وزیر آمورش و پرورش مشابه با سایر وزرا است ؟ آیا فکر نمی کنید مردم نان گندم خورده اند و می دانند که این وزیر چقدر تلاش کرد که رتبه بندی فرهنگیان، حل مشکلات معیشتی آنان، پرداخت معوقات بیش از یکسال گذشته معلمان که بالای 10 هزار میلیارد تومان تخمین زده می شود و همچنین برای حل مشکلات معلمان خرید خدمتی چه اقداماتی انجام شده است؟ دولت هیچ قدمی برای حل این مشکلات برنداشت.


عضو کمیسیون امیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد: معلمان حق التدریس، خرید خدماتی و فرهنگیان؛ زندگی خود را براساس همین وعده های شما تنظیم کرده اند، چرا هیچ کمکی نمی کنید تا مشکلات این وزاتخانه حل شود؟

 

ذوالنوری خطاب به رئیس جمهور عنوان کرد: زندگی ابعاد مختلفی دارد که یک مورد آن خورد و خوراک است، از شما خواهش می کنم یک ماه مانند مردم عادی زندگی کنید. اگر توانستید یک ماه دوام بیاورید، مشکلات کشور راه حل داردنباید این مشکلات را گردن بی اختیاری گذاشت. در طول تاریخ انقلاب گسترده ترین اختیارات را شما داشتید، چرا فرافکنی می کنید؟ این مسایل را پای ناکارآمدی نظام نگذارید.


وی تاکید کرد: هر جا انقلاب وارد شد، موفقیت کسب کردیم؛ سلول های بنیادین، های تک ها، فناوری های جدید، شبیه سازی ژنتیکی، هسته ای، موشکی، صنایع دفاعی که همه اینها شاهد تحیر دوست و دشمن بوده ایم، اما هر جا روحیه سستی وجود داشت، ویرانه ها و خرابه هایی را شاهدیم که ذهن مردم را به جای دیگری هدایت می کند.


نماینده مردم قم در مجلس تاکید کرد: امروز راه حل موفقیت و عبور از بحران از خودگذشتگی، ایثار و داشتن روحیه جهادی است. فقط کافی است یک ماه به مردم نشان دهید که با روحیه جهادی کار می کنید.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نظرات خوانندگان :

نا شناس 20 خرداد 1398
کی میری تو!
ع 21 خرداد 1398
آدم سیر خبر از گشنه ندارد و در بهترین نقطه تهران با کلفت و نوکر زندگی میگذراند چه میدونه قیمت ها نجومی و هرساعت بالا میرود به داد کارمندان دوولت برسد والله دریافتی فقط به 5 روز اول ماه نمی رسد
ناشناس 21 خرداد 1398
خدا خیرت بده نماینده چیز فهم و با وجدان
نا شناس 21 خرداد 1398
تبلیغات زودهنگام انتخاباتی با شعار دلسوزی برای مردم به منزله فرار به جلو ..... آقای نماینده خودتان یک روز مثل مردم زندگی می کنید ؟!راستی قرار بود دارائیهای مسئولان و نمایندگان در داخل و خارج کشور منتشر شود ......

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی