.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
« شاعری » با مردم شرق مازندران سخن گفت ....
تشریح عملکرد سه ساله نماینده بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی
شمال نیوز: نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی عملکرد سه ساله خود را با همکاری دولت، مردم، بخش خصوصی و بانک‌ها در حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه تشریح کرد. ....

شمال نیوز:  نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی عملکرد سه ساله خود را با همکاری دولت، مردم، بخش خصوصی و بانک‌ها در حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه تشریح کرد.

 

 توسعه شرق مازندران در سایه  مدیریت جهادی

 

به گزارش شمال نیوز، ، علی‌محمد شاعری بهره‌برداری از سد گلورد، تکمیل و تجهیز بیمارستان خاتم‌الانبیاء بهشهر را به عنوان پیشرفته‌ترین و بزرگترین بیمارستان در منطقه شرق مازندران  و گازرسانی به 152 روستای هزار جریب و روشن شدن مشعل گاز 50 روستا و اجرای شبکه داخلی در 102 روستا را از جمله فعالیت‌های سه ساله در حوزه شرق مازندران عنوان کرد.

 

شاعری آغاز عملیات اجرایی بزرگترین طرح جمع‌آوری و تصفیه فاضلاب شهری بهشهر، نکا و گلوگاه به مبلغ 250 میلیارد تومان، اجرای طرح هادی در 90 روستا، تامین آب شرب سالم و بهداشتی 60 روستا به مبلغ 21 میلیارد تومان را از دیگر فعالیت‌های انجام شده خود در حوزه شرق مازندران یاد کرد.

 

 

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گریزی به آغاز عملیات اجرای طرح آبرسانی به 90 روستا برای تامین آب شرب سالم و بهداشتی با اعتباری بالغ بر 24 میلیارد تومان که در این مدت برای مردم حوزه انتخابیه خود انجام داد زد.

این عضو خانه ملت خاطرنشان کرد: بهبود و رفع مشکل افت فشار و افزایش کیفیت آب شرب شهرهای بهشهر، نکا، گلوگاه، رستمکلا و خلیل شهر با اجرای 50 پروژه به مبلغ 21 میلیارد تومان شامل حفر و تجهیز چهار حلقه چاه با دبی 270 لیتر بر ثانیه، اجرای خطوط انتقال، توسعه و اصلاح شبکه اصلی به طول 65 کیلومتر، افزایش ظرفیت مخازن، بهره‌برداری از کارخانه آب شیرین‌کن گلوگاه از دیگر پیگیری‌هایی بوده که به ثمر نشست.

 

وی بهره‌برداری فاز نخست بهبود افزایش کیفیت آب شرب رستمکلا و گرجی‌محله با احداث مخزن 200 مترمکعبی، اجرای خط انتقال به طول 2.5 کیلومتر و حفر چاه به مبلغ 800 میلیون تومان، آغاز عملیات اجرای فاز دوم تامین آب شرب رستمکلا و گرجی محله با شروع حفاری یک حلقه چاه به عمق 120 متر و خط انتقال آن به مبلغ  یک‌میلیارد تومان را از دیگر عملکرد سه ساله خود برای مردم شرق مازندران عنوان کرد.

 

 

شاعری به افرایش ظرفیت تخلیه و بارگیری کالا و محصولات در بندر امیرآباد از 3.5 میلیون به 7 میلیون تن اشاره کرد و افزود: بهره‌برداری از کارخانجات تولیدی و صنعتیو تکمیل و تجهیز زیرساخت‌ها در بندر امیرآباد بهشهر با حجم سرمایه‌گذاری هزار و 200 میلیارد تومان با حضور رئیس جمهور یکی دیگر از پیگیری‌های جدی بوده که به سرانجام رسید.

 

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: کمک به امر اشتغال و رونق تولید در شرق مازندران با تامین و پرداخت تسهیلات به مبلغ 160 میلیارد تومان که از این میزان 20 میلیارد تومان از طریق بنیاد برکت به صورت قرض‌الحسنه در اختیار متقاضیان قرار گرفت.

 

وی آغاز عملیات و زیرسازی، تعریض، آسفالت 305 کیلومتر از محورهای شهری، بین شهری و روستایی، تصویب قانون رتبه‌بندی معلمان و فرهنگیان، پرداخت حدود 15 ملیارد تومان تسهیلات کم‌بهره به نیازمندان، اخذ مجوز پرداخت دو میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به دکل‌بندان گلوگاهی و انجام پرداخت آن به زودی از دیگر عملکردهای سه ساله برای مردم شرق مازندران بوده است.

 

 

عضو مجمع نمایندگان مازندران در طول مدت خدمت‌رسانی به مردم حوزه انتخابیه خود در بخش کشاورزی به اجرای طرح زهکشی اراضی شرق مازندران در 3 هزار هکتار و برنامه‌ریزی برای اجرا در 15 هزار هکتار  همراه به اجرای طرح احیا و لایروبی آببندان‌ها، پیگیری تامین اعتبار تجهیز و نوسازی اراضی کشاورزی و اجرای سامانه‌های نوین بیاری به ازای هر هکتار 10 میلیون تومان کمک بلاعوض اشاره کرد.

 

وی خاطرنشان کرد: افزایش درآمد کشاورزان با اتخاذ سیاست‌های حمایتی از محصولات کشاورزی و دامی و افزایش قیمت خرید تضمینی گندم، کلزا و سویا، پیگیری صادرات بی‌سابقه 200 هزار تنی محصولات کشاورزی مازندران به خارج کشور از دیگر فعالیت‌های انجام شده در کشاورزی شرق مازندران بود.

 

به گفته شاعری افراد زیرپوشش هم در این بین مورد توجه قرار گرفتند و دریافتی مستمری‌بگیران زیرپوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) سه برابر افزایش پیدا کرد.

 

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی در حوزه بهداشت و درمان هم در طول سه سال فعالیت خود در مجلس شورای اسلامی اقداماتی انجام داده که از گذر مخاطبان می‌گذرد:  تامین 10 دستگاه آمبولانس پیشرفته برای مراکز اورژانسی و درمانی، افتتاح بخش‌های دیالیز، اطفال، مرکز ام آر آی، سی سی یو، آی سی یو و سی تی اسکن بیمارستان امام خمینی بهشهر، افتتاح کلینیک تخصصی، درمانگاه تالاسمی، نصب دستگاه سی آرم، رادیولوژی و اکوکاردیوگرافی بیمارستان امام حسین(ع) شهرستان نکا.

افتتاح هتلینگ، بخش مردان و مرکز دیالیز بیمارستان ثامن‌الائمه(ع) گلوگاه، تصویب طرح های مهم قانون حفاظت از جنگل، ممنوعیت واردات محصولات تراریخته، حمایت از محیط‌بانان، حفاظت خاک، ذخایر ژنتیکی و هوای پاک در مجلس شورای اسلامی

 

 

آغاز عملیات اجرایی توسعه  بیمارستان امام حسین(ع) نکا و ثامن‌ الائمه گلوگاه به 120 تخت، آغاز عملیات اجرایی ساختمان اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره)، شهدا و مرکز شهر بهشهر

افتتاح، تکمیل و آغاز عملیات اجرایی 22 پروژه ورزشی، اخذ اعتبارات ویژه برای توسعه روستاهای شهرستان‌های بهشهر، نکا و گلوگاه در بخش راه، طرح هادی، آ شرب، اماکن ورزشی، مساجد و حسینیه‌ها از معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور و بنیاد برکت به مبلغ 20 میلیارد تومان

شاعری اظهار کرد: کمک یک‌میلیارد تومانی به دهیاری‌ها، تهیه جهیزیه و ملزومات زندگی برای نیازمندان تحت پوشش و نهادهای حمایتی به مبلغ 15 میلیارد ریال، کمک به مساجد، تکایا و هیات‌های فرهنگی مذهبی به مبلغ 32 میلیارد ریال، پیگیری برای  توسعه شهرک‌های صنعتی به یک هزار و 50 هکتار، واگذاری پارک جنگلی توسکا چشمه، سالارتپه، قرمرض، مهربان‌رود و سرخ‌او به شهرداری‌های گلوگاه، بهشهر، نکا، رستمکلا و خلیل‌شهر، پیگیری تعریض جاده گلوگاه به دامغان در طول دوره سه ساله در شرق مازندران انجام شد.

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی