.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
با حضور استاندار مازندران؛
ضیافت افطاری فرزندان بهزیستی برگزار شد
مراسم افطاری فرزندان بهزیستی استان با حضور حسین زادگان استاندار مازندران در اردوگاه شهید بهشتی برگزار شد.
ضیافت افطاری فرزندان بهزیستی برگزار شد

به گزارش شمال نیوز، مراسم افطاری فرزندان بهزیستی استان با حضور حسین زادگان استاندار مازندران، علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم شریف ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی و جمع کثیری از مدیران دستگاه های دولتی به میزبانی اداره کل بهزیستی مازندران در اردوگاه شهید بهشتی برگزار شد.

در این ضیافت صمیمانه استاندار مازندران با اهدای گل و هدایایی فرارسیدن ماه مبارک رمضان را به فرزندان بهزیستی تبریک گفت.

احمد حسین زادگان در این دیدار صمیمی با بیان اینکه ماه رمضان فرصتی مغتنم برای افزایش همدلی و محبت است گفت: همراهی و هم نشینی ما با فرزندان بهزیستی در واقع مایه امیدواری برای ما و آنهاست، امید به اینکه هیچ یک تنها نیستیم و رابطه عاطفی قدرتمندی در جریان است که حس نوعدوستی و مهرورزی‌ را تقویت می‌کند.

استاندار مازندران با قدردانی از بهزیستی مازندران به خاطر برگزاری این مراسم توجه دولت تدبیروامید به اقشار آسیب پذیر را از جمله اقدامات شایسته دولت دانست و اظهار داشت: تلاش ما در دولت بر توانمند سازی این اقشار است تا با استفاده از ظرفیت های فردی و اجتماعی آنها زمینه را برای فعالیتی اثرگذار فراهم کنیم.

حسین زادگان در پایان فرزندان بهزیستی را نقطه اتکا و امید مردم دانست و گفت : همه اینها فرزندان ما هستند و حس عاطفی و عمیقی که آنها در ما ایجاد می‌کنند به ما قدرت می‌دهد تا با اراده و تلاش مضاعف درصحنه حاضر شده و به مردم خدمت کنیم.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی