.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
علی اصغر یوسف نژاد:
افزایش قیمت بنزین به صلاح دولت نیست/مخالفت قاطبه نمایندگان
شمال نیوز: نائب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 با بیان اینکه جامعه توان و کشش افزایش قیمت بنزین و حامل های انرژی را ندارد، گفت: افزایش قیمت بنزین به صلاح دولت نیست.
افزایش قیمت بنزین به صلاح دولت نیست/مخالفت قاطبه نمایندگان

به گزارش شمال نیوز، علی اصغر یوسف نژاد نماینده ساری در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بعنوان یک نماینده مخالف افزایش قیمت سوخت و بخصوص بنزین هستم، گفت: دولت باید بداند که آنچه ما در مصوبات، قانونگذاری و مقررات باید رعایت کنیم، منافع مردم و مصلحت عمومی است و افزایش قیمت بنزین در چنین شرایطی اثرات منفی در جامعه دارد.

وی با بیان اینکه در هنگام تصویب بودجه سال 97 سخنگو و در هنگام تصویب بودجه 98 نائب رئیس کمیسیون تلفیق بوده، اظهار داشت: هم در بودجه 97 و هم در بودجه 98 پیشنهادات مختلفی در خصوص یک نرخی،  2 نرخی و حتی سه نرخی شدن بنزین وجود داشت اما نمایندگان در صحن مجلس به این پیشنهادات رای نداده و مخالفت خود را بیان کردند.

نائب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 مجلس تاکید کرد: هر چند مجلس در هنگام تصویب لایحه بودجه برای افزایش قیمت بنزین تصمیم نگرفت اما طبق قانون هدفمندی یارانه ها، دولت اختیار دارد تا راهکارهایی برای بنزین و حامل های انرژی در نظر بگیرد.

یوسف نژاد با تاکید بر اینکه تغییر قیمت بنزین باید در راستای مدیریت، کنترل و الگوی مصرف انرژی باشد، اظهار داشت: اما متاسفانه دولت با هدف افزایش درآمد و کسب درآمد بیشتر می خواهد قیمت بنزین را تغییر دهد که این راهکار و هدف درستی به نظر نمی رسد.

وی با بیان اینکه قاطبه نمایندگان با افزایش قیمت بنزین موافق نیستند، تصریح کرد: قطعا برای کسب درآمد دولت راههای مختلفی وجود دارد و دولت برای کسب درآمد بیشتر باید به سراغ راههای دیگری برود.

نائب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 مجلس گفت: 2 نرخی و یا سه نرخی شدن بنزین فسادزاست.

یوسف نژاد افزود: اگر دولت قیمت بنزین را افزایش دهد، برای مصارف درآمدهای جدید تعیین محل مصرف، باید به مجلس لایحه بدهد./ الف


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی