.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
مدیران موظف به تخریب ویلای دانه درشت‌ها در حریم روخانه‌ هستند
دادستان مرکز مازندران گفت: مدیران موظف به تخریب ویلای دانه درشت‌ها و نیز متخلفان ساخت و ساز در حریم روخانه‌های استان هستند.

به گزارش شمال نیوز، حسینی عالمی دادستان مرکز مازندران با اشاره به برخورد قانونی با مدیران آب منطقه‌ای و شهرداران در صورت عمل نکردن به وظایف قانونی در صدور مجوز‌های ساخت و ساز و بی توجهی در ایمن سازی مسیر رود‌ها، گفت: اعمال نشدن تبصره ۴ ماده ۲ قانون توسعه عادلانه آب، تقاضای اعمال ماده ۶۹۰ قانون مجازات اسلامی بوسیله مدیران شهرداری و آب منطقه‌ای تخلف قانونیمحسوب می‌شود و پیگیری قانونی دارد.

وی افزود: مدیران موظف به تخریب ویلای دانه درشت‌ها و نیز متخلفان ساخت و ساز در حریم روخانه‌ای هستند.

دادستان مرکز مازندران با بیان اینکه کاهش عرض رودخانه از ۵۰ متر در برخی مناطق بالادست به ۵ متر در اراضی جلگه‌ای، گفت: به شهرداران شهر‌های سیلزده و دیگر شهر‌های استان ابلاغ شد نسبت به لایروبی حریم رودخانه‌های اقدام کنند.

عالمی با بیان اینکه دادستانی پیگیر پرونده‌های تخلف در حوزه رودخانه‌های مازندران است، افزود: برخورد با مدیران متخلف در حریم رودخانه‌های استان ابلاغ دادستانی است.

وی با اشاره به بررسی خسارت بالای سیل استان با حضور مدیران آب منطقه ای، کشاورزی، محیط زیست، صنعت معدن و کشاورزی و مناطبع طبیعی، گفت: تعرض به بستر رودخانه توسط ادارات و مردم با قاطعیت پیگیری قضایی می‌شود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی