.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
آغاز دوباره بارش باران در مازندران/ نگرانی مردم از وقوع سیلاب جدید
شمال نیوز: شدت گرفتن بارش‌ها در شهرهای ساری و میاندورود، موجب نگرانی مردم شده است؛ تا حدی که مردم به جای اینکه چشم انتظار فصل شکفتن و بهار طبیعت باشند، نگران تکرار تراژدی تلخ سیل و مشکلات آب‌گرفتگی هستند.
آغاز دوباره بارش باران در مازندران/ نگرانی مردم از وقوع سیلاب جدید

به گزارش شمال نیوز، در ساعات پایانی آخرین روز سال 97 شاهد شدت گرفتن بارش‌ها در شهرهای ساری و میاندورود هستیم که این موضوع مردم را نگران کرده است؛ به گونه‌ای که مردم به جای اینکه چشم‌انتظار فصل شکفتن و بهار طبیعت باشند، نگران تکرار تراژدی تلخ سیل و مشکلات آب‌گرفتگی هستند.


مردم برخی از شهرهای مازندران طی روزهای گذشته به جای اینکه به چیدن سفره‌های هفت‌سین فکر کنند و در انتظار نوروز باشند، مجبور به ترک منازل خود شده‌اند، به‌طوری‌که برخی از مردم به‌ دلیل آب‌گرفتگی منازل در مساجد سطح استان مازندران اسکان یافته‌اند.


شدت بارش‌ها مردم را نگران کرده است، چراکه همچنان مشکلات آب‌گرفتگی و سایر مسائل به قوت خود باقی است.


کشاورزان مازندران برای اینکه در مصرف آب صرفه‌جویی کنند، اراضی خود را شخم و شیار زده و برای آغاز فصل زراعی آماده کرده‌اند، اما طغیان رودخانه‌ و کشیده شدن گل و لای به اراضی و شالیزارها خسارت‌های سنگینی به وجود آورده و تمام آرزوهایشان را نقش بر آب کرده است.


براساس نقشه‌های هواشناسی تا اواخر فردا شاهد ادامه بارش‌ها در آسمان مازندران هستیم که به‌صورت پراکنده و در ارتفاعات به‌ صورت برف خواهد بود و جای نگرانی برای مردم وجود دارد.


بر اساس پیش‌بینی‌ها، در نوروز امسال بارش‌های پراکنده مهمان نخستین روز آسمان مازندران است و روزهای دوم و سوم فروردین جو نسبتا پایداری در آسمان مازندران حاکم می‌شود./ فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.026 seconds.