.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
سند آسیب های اجتماعی در مازندران تدوین شد
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران از تدوین سند آسیب های اجتماعی در استان خبر داد و گفت: داشتن جامعه پویا نیازمند افراد سالم است.

به گزارش شمال نیوز، عیسی قاسمی طوسی پیش ازظهر چهارشنبه در اختتامیه هفتمین جشنواره نوجوان سالم که در باشگاه فرهنگیان ساری برگزار شد با بیان اینکه پنج آسیب اجتماعی در کشور در دستور کار قرار گرفته است، اظهار کرد: در استان مازندران نیز سند آسیب های اجتماعی تدوین شده است و یکی از برنامه های ما در این حوزه برگزاری جشنواره نوجوان سالم است.

وی افزود: برای داشتن جامعه ای پویا و سالم و توسعه یافتگی باید افراد جامعه از سلامت جسم و روح برخوردار باشند.

مدیر کل اجتماعی استانداری مازندران با بیان اینکه استفاده نامناسب از فضای مجازی بسیار خطرناک است، تاکید کرد: در کشورهای توسعه یافته افراد از سن خاصی می توانند از فضای مجازی استفاده کنند ولی در کشورما این قوانین وجود ندارد.

قاسمی طوسی با تاکید بر برگزاری کلاس های آموزشی برای معلمان گفت: ۴۰ میلیون نفر در ایران از تلگرام و در مازندران ۱۱ میلیون نفر از فضای مجازی استفاده می کنند.

وی با بیان اینکه امروزه دشمنان با استفاده از فضاهای مجازی درصدد تغییر باورهای مردم هستند، افزود: تهدیدات فضای مجازی بیشتر از فرصت ها است و استفاده درست از فضای مجازی در دستور کار قرار دارد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی