.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
وضعیت محورهای مازندران در آخرین روز سال/ ترافیک سنگین در آخرین روز سال در محور کندوان
رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد و شد خودروها در آخرین روز سال در محور کندوان به‌صورت سنگین، هراز پرحجم و محورهای سوادکوه و کیاسر عادی و روان است.

به گزارش شمال نیوز،علی‌رضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران اظهار کرد: در حال حاضر تردد خودروها در مسیر جنوب به شمال محدوده مکارود تا مرزن‌آباد محور کندوان به‌صورت سنگین و از تونل کندوان به‌صورت پرحجم است.

وی افزود: آمد و شد خودروها در مسیر جنوب به شمال محدوده تونل وانا تا لاسم محور هراز به‌صورت نیمه‌سنگین و بقیه محدوده این محور به‌صورت پرحجم است.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد خودروها در محورهای سوادکوه و کیاسر به‌صورت عادی و روان است، تصریح کرد: توصیه ما به رانندگان این است در زمان بروز ترافیک از انحراف به شانه خاکی جاده پرهیز کنند.

وی در مورد اعمال محدودیت‌های ترافیکی نوروزی در محور‌های مازندران، اظهار کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه تریلی، کامیون و کامیونت‌ها از محور کندوان ممنوع است.

قدمی افزود: محور کندوان از ساعت 18 تا 6 امروز و همچنین از ساعت 15 تا سه بامداد روزهای چهارم، ۱۲، ۱۳ و ۱۷ فروردین ماه یک‌طرفه خواهد بود.

وی به ممنوع بودن تردد تمامی تریلی‌ها کماکان از محور هراز اشاره کرد و گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت امروز و همچنین روز‌های چهارم، ۹، ۱۰، ۱۶ و ۱۷ فروردین ماه امسال از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: محور هراز از ساعت 15 روز جمعه سوم، شنبه چهارم، یک‌شنبه ۱۲، دوشنبه ۱۳ و جمعه ۱۷ فروردین ماه سال ۹۷ تا ساعت دو بامداد روز بعد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

قدمی یادآور شد: تردد تمامی تریلی‌ها از ساعت ۶ تا ۲۴ امروز تا چهارم فروردین و همچنین روز‌های ۹ و ۱۶ فروردین ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع اعلام شده است.

وی در پایان گفت: مهم‌ترین توصیه ما به رانندگان توجه به تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی است./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی