.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
طی احکام جداگانه صورت گرفت؛
شش انتصاب از سوی استاندار در روزهای پایانی سال/ تداوم رویکرد استفاده از جوانان و بانوان
شمال نیوز: طی احکامی جداگانه توسط استاندار ۶ انتصاب جدید در حوزه های مختلف استانداری صورت گرفت.
شش انتصاب از سوی استاندار در روزهای پایانی سال/ تداوم رویکرد استفاده از جوانان و بانوان

طی احکامی جداگانه توسط استاندار گیلان ۶ انتصاب جدید در حوزه های مختلف استانداری گیلان صورت گرفت.

به گزارش شمال نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ بر اساس این احکام؛ خانم ساحره میرسیدی به عنوان مدیرکل دفتر فنی استانداری گیلان؛ خانم مونا ابروفراخ به عنوان مشاور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان در امور سازمان های مردم نهاد؛ خانم سمانه حسینی به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان لاهیجان؛ آقای هوشنگ عباسقلی زاده به عنوان مدیرکل امور شهری و‌ شوراهای استانداری گیلان؛ آقای محمدعلی ویشکایی به عنوان معاون برنامه ریزی و‌ امور عمرانی فرمانداری شهرستان رشت و آقای فریبرز سعیدی کیا به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان رشت منصوب شدند.

گفتنی است، فریبرز سعیدی کیا متولد ۱۳۶۱ و کارشناس ارشد مدیریت دولتی است که پیش از این عضو گروه مشاوران استانداری گیلان در دولت یازدهم، دبیر ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری و رئیس ستاد جوانان روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ بود که روابط خوبی با جریان‌های سیاسی در سطح ملی و استانی دارد.

سمانه حسینی نوید، متولد سال ۱۳۶۲ ، دارای مدرک کارشناسی علوم سیاسی،کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد روابط بین الملل است که سرپرستی گروه برنامه ریزی و امور عمرانی ،مشاور بانوان و خانواده فرماندار لاهیجان،مسئول امور شهری و روستایی،مسئول ساماندهی سواحل ،مسئول کمیته حقوقی انتخابات، بازرس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی و مسئولیت بسیاری از کارگروهها،کمیته ها و شوراها در فرمانداري لاهيجان را در کارنامه خود دارد و مورد حمایت جوانان و گروه‌‌های سیاسی محلی است.

هوشنگ عباس قلی‌زاده سابقه بیش از بیست سال شهرداری در شهرهایی نظیر تالش، سرعین وفومن و مدیرکلی امور شهری استانداری اردبیل را در کارنامه خود دارد.

ساحره میرسیدی که به عنوان مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری گیلان منصوب شد.

میرسیدی در سابقه کاری خود ریس اداره مدیریت بحران راه و شهرسازی و مدیریت سابق مسکن و ساختمان و معاون شهرسازی و معماری اداره مسکن و شهرسازی گیلان، مدیرکلی امور بانوان و مدیرکلی امور شهری استانداری گیلان را دارد.

محمدعلی  پوریحیی ویشکایی، بخشدار مرکزی سابق رشت نیز به عنوان معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری رشت منصوب شد. وی نیروهای باسابقه وزارت کشوری است که مسوولیت های متعددی را در حوزه فرمانداری برعهده داشته است که از جمله آن‌ها می توان به سرپرستی حوزه معاونت برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری ، ریاست گروه برنامه ریزی فرمانداری رشت اشاره کرد.

مونا ابروفراخ، فرزند شهید نادر ابروفراخ، اولین بخشدار زن استان گیلان در بخش مرکزی شهرستان رشت و سابقه ۱۴ سال کار در وزارت کشور  از جمله به عنوان کارشناس امور سیاسی استانداری گیلان، کارشناس معاونت برنامه ریزی استانداری و معاونت فرمانداری رشت را داشته است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی