.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
وضعیت جوی مازندران در روز تحویل سال ۹۷
معاون توسعه و پیشگیری اداره کل هواشناسی استان مازندران گفت: لحظه تحویل سال ۹۷ شرایط جوی خوب است.

به گزارش تابناک، احمدی اسدی با بیان این‌که  لحظه تحویل سال  ۹۷  شرایط جوی خوب است، خاطرنشان کرد: صبح روز چهارشنبه اول فروردین ۹۷ نیز  شرایط جوی خوب  و از عصر چهارشنبه  افزایش ابر و وزش باد در برخی مناطق پیش‌بینی می‌شود.

وی گفت: در ایستگاه هواشناسی در بلده امروز صبح بارش برف را شاهد بودیم ایستگاه باران شناسی رامسر ایستگاه  تمل  ۶ سانتیمتر برف بارید.

معاون توسعه و پیشگیری اداره کل هواشناسی استان مازندران خاطرنشان کرد: در جاده چالوس و امامزاده هاشم آمل نیز بارش پراکنده برف و باران مشاهده می‌شود و پیش‌بینی بارش باران امروز ۱۱ میلیمتر بوده و در نوشهر ۱۰ میلیمتر، بلده  و رامسر چهار میلیمتر بارش باران گزارش شده است.

اسدی افزود: در روز گذشته افزایش دما در ارتفاعات را شاهد بودیم که در پل سفید ۲۲ و ۲۳ درجه و در مناطق ساحلی و جلگه‌ای بیشترین دما در پل سفید 18 درجه و  کمترین دما  بلده با صفر درجه  پیش‌بینی شد.

وی خاطرنشان کرد : دمای ساری حداقل ۹ درجه سانتیگراد و حداکثر ۱۷ درجه سانتیگراد گزارش شده و امروز بارش باران را داریم و دمای هوا نسبت به روز گذشته کاهش یافته، هم‌چنین آسمان ابری مه آلود با بارش برف و باران در بالا دست پیش‌بینی می‌شود.

معاون توسعه و پیشگیری اداره کل هواشناسی استان مازندران گفت: فردا از ناپایداری‌ها کاسته شده  و میزان بارش کم می‌شود، در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه جوی پایدار و آسمان استان ابری با افزایش دما و در ارتفاعات و دامنه  باد گرم پیش‌بینی شده و در روز پنج‌شنبه بارش پراکنده مورد انتظار است.

 

 

 

منبع : ایسنا 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی