.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
تلاش برای به حاشیه بردن هافبک پرسپولیس
هافبک بی سر و صدای پرسپولیسی ها، حالا به یکی از مهره های جنجالی این تیم بدل شده است.

به گزارش شمال نیوز، محسن ربیع خواه روزهای سختی را سپری می کند. او مهره قابل اعتماد برانکو ایوانکویچ بود که به لحاظ آماری حداقل در لیگ قهرمانان آسیا، یکی از بهترین مهره های تیم به نظر می رسید ولی حالا نیمکت نشین شده و مشخص نیست قرار است چه اتفاقاتی را تجربه کند.

 مشخص نیست ربیع خواه چرا در حالی که این همه فشار را تحمل می کند، حاضر نیست از مقصران ایجاد فشارها گلایه ای داشته باشد. او در زمانی که پرسپولیسی ها در امارات حضور داشتند، گفته بود: «من راحت تر هستم که سکوت کنم و حرفی نزنم. من یک نفر درگیر حواشی نمی شوم و می دانم در پرسپولیس، کاری را باید انجام بدهم که کادرفنی و مربیان می خواهند. تصمیم گرفته ام نه رفتاری انجام بدهم که باعث حاشیه شود و نه حرفی بزنم که مسائل دیگری را به وجود بیاورد.»

 به نظر می رسد آنهایی که قصد داشتند ربیع خواه را به حاشیه برده و با فشار آوردن به کادرفنی، این بازیکن را از ترکیب اصلی و اندیشه های برانکو دور کنند، تا حد زیادی موفق بوده اند اما محسن هیچ رفتاری انجام نمی دهد تا پاسخ این حاشیه سازان را بدهد و از این رو، با سرعت بیشتری به دنبال راه خروج از این همه حواشی است.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

 
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی