.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
خرید 14 هزار کیلوگرم برنج از کشاورزان مازندرانی
رئیس اداره برنج سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: تاکنون 14 هزار و 500 کیلوگرم برنج سفید از سوی کشاورزان به مراکز خرید تحویل داده شده است.

به گزارش شمال نیوز،ابراهیم قربان‌نژاد اظهار کرد: با توجه به خرید توافقی برنج که با پیگیری‌های استانداری، سازمان جهاد کشاورزی مازندران و شرکت غله و خدمات بازرگانی صورت گرفت، مقرر شد علاوه بر ارقام پرمحصول، ارقام محلی هم در این مرحله از کشاورزان خریداری شود.

وی با بیان اینکه مراکز خرید در شهرستان‌های نکا، بابل، فریدونکنار و آمل آماده خرید برنج پرمحصول و محلی از کشاورزان هستند، گفت: تاکنون 14 هزار و 500 کیلوگرم برنج سفید از سوی کشاورزان به مراکز خرید تحویل داده شده است.

رئیس اداره برنج سازمان جهاد کشاورزی مازندران افزود: با توجه به رکود قیمت در بازار، بازگشایی مراکز خرید باعث رونق خرید و فروش در بازار شد به طوری‌که این ارقام در بازار نسبت به ماه قبل اندکی افزایش قیمت داشته است.

این مسؤول بیان کرد: بر اساس گزارش شرکت غله و خدمات بازرگانی تمامی مطالبات کشاورزان در مرحله اول به حساب کشاورزان واریز شد.

قربان‌نژاد اضافه کرد: شرکت غله و خدمات بازرگانی پیگیر است تا بهای برنج‌هایی که در این مرحله تحویل داده شد پرداخت شود.

وی گفت: مراکز خرید برنج بجز تعطیلات رسمی در مابقی ایام سال باز است و کشاورزان می‌توانند محصول خود را تحویل این مراکز دهند./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی