.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
لزوم تجهیز خودروها به تجهیزات زمستانی در محورهای مازندران/ محور کندوان از ۲۸ اسفند یک‌طرفه می‌شود
مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: توصیه ما به رانندگان این است با توجه به بارش باران فردا و احتمال بارش برف در محورهای برف‌گیر استان خودرو‌های آنان مجهز به تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ باشد.

به گزارش شمال نیوز،محسن هاشمی امروز درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران اظهار کرد: در حال حاضر تردد خودروها در محورهای کندوان و کیاسر به‌صورت عادی و روان است

وی ادامه داد: آمد و شد خودروها در محورهای هراز و سوادکوه به‌صورت پرحجم بوده که به حالت عادی بازگشته است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران بیان کرد: با توجه به بارش باران فردا و احتمال بارش برف در محورهای برف‌گیر استان توصیه ما به رانندگان این بوده که خودرو‌های آنان مجهز به تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ باشد.

این مسؤول افزود: همچنین باتوجه به لغزنده و مه‌آلود بودن محورهای مازندران لازم است رانندگان با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب در محورهای مازندران تردد کنند.

هاشمی در بخش دیگری از سخنان خود درباره اعمال محدودیت‌های ترافیکی نوروزی در محور‌های مازندران، اظهار کرد: محور کندوان از ساعت 18 تا 6 صبح روزهای دوشنبه ۲۸، سه‌شنبه ۲۹ اسفند ماه سال جاری و همچنین از ساعت 15 تا سه بامداد روزهای چهارم، ۱۲، ۱۳ و ۱۷ فروردین ماه یک‌طرفه خواهد بود.

وی با بیان اینکه تردد تمامی تریلی‌ها از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت‌ها از محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: تردد انواع کامیون و کامیونت روز‌های یک‌شنبه ۲۷، دوشنبه و سه‌شنبه ۲۹، ۲۸ اسفند ماه سال جاری و همچنین روز‌های چهارم،۹، ۱۰، ۱۶ و ۱۷ فروردین ماه امسال از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران یادآور شد: محور هراز از ساعت 15 روز جمعه سوم، شنبه چهارم، یک‌شنبه ۱۲، دوشنبه ۱۳ و جمعه ۱۷ فروردین ماه سال ۹۷ تا ساعت دو بامداد روز بعد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

هاشمی گفت: تردد تمامی تریلی‌ها از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز دوشنبه ۲۸ اسفند ماه سال جاری، از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های سه‌شنبه ۲۹ تا چهارم و همچنین روز‌های ۹ و ۱۶ فروردین ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع اعلام شده است./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی