.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
امروز + برنامه های سفر وزیر راه و شهرسازی ؛
« مازندران » اولین مقصد آخوندی پس از استیضاح ناکام
شمال نیوز : این اولین سفر استانی عباس آخوندی پس از استیضاح نام وی به شمار می رود و می تواند قرصت مغتنمی برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای جذب اعتبارات در اختیار وزیر باشد .....
« مازندران » اولین مقصد آخوندی پس از استیضاح ناکام

شمال نیوز : وزیر راه و شهرسازی که هفته گذشته استیضاح وی در خانه ملت ناکام ماند وارد مازندران می شود تا چند پروژه راه سازی را افتتاح کند .

به گزارش شمال نیوز ، این اولین سفر استانی عباس آخوندی پس از استیضاح نام وی به شمار می رود و می تواند قرصت مغتنمی برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای جذب اعتبارات در اختیار وزیر باشد .

در سفر امروز ( شنبه ) وزیر راه و شهرسازی گلوگاه های ترافیکی محور سوادکوه در محدوده های سرخ کلا و شیرگاه افتتاح و بهره برداری می شود وپیش بینی می شود با این افتتاح رفت و آمد دراین محور مهم ارتباطی کشور روان شود .

 همچنین بهره برداری 8 کیلومتر از محور هراز در منطقه پل لهاش و کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی سه پل بزرگ دراین محور استراتژیک نیز در برنامه های سفر آخوندی قرار دارد.

همچنین دراین سفر عملیات اجرایی تقاطع غیرهم سطح میدان هزار سنگر شهرستان آمل آغاز و تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان قائم شهر هم با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح می گردد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نظرات خوانندگان :

سید 26 اسفند 1396
با سلام
فکر کنم قبل از مازندران یک سفر به هرمزگان هم داشته
حسین ذبیحی 26 اسفند 1396
قابل توجه نمایندگان محترم ساری

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی