.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
توزیع سبد کالای حمایتی از امروز در مازندران
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از از شارژ کارت‌های اعتباری و توزیع بسته‌های حمایت غذایی از امروز در استان خبر داد.

به گزارش شمال نیوز،کامران اصغری گفت: طرح حمایت غذایی اسفندماه ۹۶ با افزایش ۱۰ درصدی ارزش ریالی سهمیه مشمولان از امروز (پنجشنبه ۲۴ اسفند ماه) آغاز شد.

به گفته وی مبلغ شارژ کارت مشمولان با توجه به دوره‌های گذشته در حدود ۱۰ درصد افزایش یافته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران افزود: مشمولان این طرح می‌توانند همانند دوره‌های گذشته به فروشگاه‌های طرف قرارداد این طرح (فرهنگیان، افق کوروش، اتکا، اسکاد، رفاه، سپه، امکان، شهروند، تعاون روستایی و تعاونی مصرف محلی) مراجعه کنند.

این مسؤول بیان کرد: دومین دوره طرح توزیع سبد کالا در سال جاری برای اقشار محروم و آسیب‌پذیر تحت پوشش نهادهای حمایتی (بهزیستی و کمیته امداد) و سایر اقشار شناسایی شده به طور همزمان در سراسر کشور از امروز آغاز شده است.

اصغری با اشاره به جدول سهمیه‌بندی خانوار مشمول این طرح خاطرنشان کرد: براساس ابعاد خانوار، یک نفره و غیر مستمری بگیر 350 هزار ریال، دو نفره 700 هزار ریال، سه نفره 850 هزار ریال، چهار نفره یک میلیون ریال، پنج نفره یک میلیون و 150 هزار ریال، شش نفره و بالاتر یک میلیون و 300 هزار ریال در همان شماره کارت قبلی شارژ می‌شود.

وی ادامه داد: تمام فروشگاه‌های مرتبط باید بدون دریافت هیچ نوع کارمزدی نسبت به تحویل کالای مورد تقاضای مشمولان اقدام کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در پایان گفت: با دستور و پیگیری ویژه و مستمر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روند حمایت غذایی از کودکان در مناطق محروم و حاشیه‌نشین با تخصیص یک وعده غذای گرم و همچنین حمایت غذایی از زنان باردار دارای سوء تغذیه نیز در طول سال به طور برنامه‌ریزی شده و هدفمند در سراسر کشور اجرا شده است./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی