.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
نکاتی برای تاثیر بهتر داروی مسکن
دارو‌های مسکن تجویزشده توسط پزشک را با یک لیوان آب خنک و معده خالی مصرف کنید. وجود غذا در معده منجر به کاهش تأثیر مفید داروی مسکن می‌شود.

به گزارش شمال نیوز، دارو‌های مسکن به طور طبیعی در اسید معده حل می‌شوند. به نقل از فوت و فن سپس در جریان خون جذب شده و سیستم اعصاب مرکزی را بی‌حس می‌کنند؛ یعنی همان مکانیسم بدن که درد را انتشار می‌دهد. شما می‌توانید با انجام کار‌هایی تأثیر دارو‌های مسکن درد را شتاب دهید و زودتر از شر درد کلافه‌کننده راحت شوید.
اول از همه خوب است بدانید برای استفاده از دارو‌های مسکن باید از پزشک کمک بگیرید و طبق تجویز او اقدام به مصرف دارو‌های مسکن کنید. اگر در انجام این کار اهمال یا کوتاهی کنید ممکن است مشکلات جدی برای سلامت شما اتفاق بیفتد، به این قرص‌ها اعتیاد پیدا کنید یا مصرف آن‌ها منجر به مرگ شما شود.

دارو‌های مسکن تجویزشده توسط پزشک را با یک لیوان آب خنک و معده خالی مصرف کنید. وجود غذا در معده منجر به کاهش تأثیر مفید داروی مسکن می‌شود.

دارو‌های مسکنی را مصرف کنید که به شکل ژل هستند و بدون نسخه هم به فروش می‌رسند. در این صورت زودتر اثر خواهند کرد، زیرا لازم نیست معده مانند قرص جامد آن‌ها را تجزیه کند تا بتواند از طریق مخاط معده جذب جریان خون شوند.

از دارو‌های مسکنی که به شکل اسپری بینی یا استنشاقی هستند استفاده کنید. این دارو‌ها از طریق دستگاه تنفسی جذب می‌شوند و نسبت به هضم شدن سرعت بیشتری دارند.

اگر توان جسمی‌اش را دارید، بیرون بروید و کمی قدم بزنید تا ضربان قلبتان افزایش پیدا کند و دارو سریع‌تر وارد جریان خون شود.

قهوه یا دیگر نوشیدنی‌های کافئین‌دار بنوشید تا داروی مسکن سریع‌تر در بدن جذب شود. کافئین ضربان قلب را بالا می‌برد و گردش خون را سرعت می‌دهد، اما باید مراقب باشید، زیرا احتمال داد فشار خون را افزایش دهد.

هشدار: مصرف هر نوع داروی مسکنی را باید زیر نظر پزشک و طبق تجویز او انجام دهید.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی