.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
آغاز محدودیت‌های ترافیکی نوروزی از 24 اسفند ماه امسال در مازندران
مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی نوروزی از روز پنج‌شنبه 24 اسفند ماه امسال در محورهای استان آغاز می‌شود.

به گزارش شمال نیوز،محسن هاشمی درباره آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی مازندران در روز جاری اظهار کرد: در حال حاضر محدوده هزارچم کندوان و کیاسر به‌صورت مه‌آلود بوده و با کاهش دید همراه است.

وی افزود: ساری محورهای مازندران ابری و در محورهای کناره شاهد بارش باران هستیم و همچنین از لحاظ تردد نیز به‌صورت عادی و روان تنها در سه‌راهی چلاو محور هراز به‌صورت نیمه‌سنگین است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران با اشاره به اینکه محدودیت‌های ترافیکی نوروزی از روز پنج‌شنبه 24 اسفند ماه امسال در محورهای هراز، کندوان، سوادکوه استان اعمال می‌شود، گفت: تردد تمامی موتورسیکلت‌ها طی تعطیلات نوروزی در تمامی بزرگراه‌ها و آزادراه‌های مازندران ممنوع است.

هاشمی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی‌، کامیون و کامیونت‌ها از محور کندوان همچنان ممنوع است، اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 6 روز بعد روزهای پنج‌شنبه 24، جمعه 25، دوشنبه 28، سه‌شنبه 29 اسفند و همچنین هشتم فروردین ماه سال 97 از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 همان روز تا ساعت 6 روز بعد از کرج به‌سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی ادامه داد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای چهارم، 12، 13 و 17 فروردین ماه تا ساعت سه روز بعد از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 همان روزها تا ساعت سه روز بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران با بیان اینکه تردد تمامی تریلی‌ها از محور هراز کماکان ممنوع است، افزود: تردد انواع کامیون و کامیونت از ساعت 6 تا 24 روزهای پنج‌شنبه 24 و جمعه 25، ساعت 12 روزهای یک‌شنبه 27، دوشنبه و سه‌شنبه 29 28 اسفند ماه امسال و همچنین روزهای چهارم،9، 10، 16 و 17 فروردین ماه امسال از این محور ممنوع است.

هاشمی تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه سوم، شنبه چهارم، یک‌شنبه 12، دوشنبه 13 و جمعه 17 فروردین ماه سال 97 تا ساعت دو بامداد روز بعد از رودهن به سمت آب‌اسک ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا ساعت دو بامداد روز بعد از آب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی بیان کرد: تردد تمامی تریلی‌ها از ساعت 12 تا 24 روزهای جمعه 25 و دوشنبه 28 اسفند ماه و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای سه‌شنبه 29 تا چهارم و همچنین روزهای 9 و 16 فروردین ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع اعلام شده است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران در پایان گفت: مسافران نوروزی باید به این مهم توجه کنند که مهم به مقصد رسیدن نیست بلکه مهم‌ترین موضوع این است که از سفر لذت ببرند که در این زمینه جاده‌های استان فرصت خوبی در گردشگری است و از عجله و شتاب، سرعت و سبقت غیرمجاز پرهیز کنند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی