.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
تجمع رانندگان تاکسی در مقابل شورای شهر بهشهر
جمعی از رانندگان تاکسی بهشهر در اعتراض به اجرایی نشدن مصوبه افزایش کرایه‌ها در مقابل ساختمان شورای شهر این شهرستان تجمع کردند.

به گزارش شمال نیوز،عبدالله غلامی ظهر اظهار کرد: ظهر امروز جمعی از رانندگان بهشهر در اعتراض به عدم اجرایی شدن مصوبه افزایش کرایه‌ها در مقابل شورای شهر این شهرستان تجمع کرده‌اند.

وی با اشاره به مطالب نشر یافته در فضای مجازی مبنی بر اعتصاب رانندگان در بهشهر، بیان کرد: اعتراض اصلی این رانندگان تنها به دلیل اجرایی نشدن مصوبه افزایش کرایه‌هاست و اعتراض به معنی اعتصاب این قشر زحمت‌کش نیست بلکه آنان تنها با حضور در مقابل شورا پیگیر مراحل اداری انجام نشده از سوی شورا شدند.

مدیرعامل تاکسی‌رانی بهشهر با تایید این اعتراض، افزود: علی‌رغم پیگیری‌های مداوم سازمان درباره افزایش نرخ کرایه‌ها نرخ مصوب از سوی شورای شهر به فرمانداری اعلام نشده و این موضوع موجب به تاخیر افتادن افزایش نرخ کرایه‌ها در بهشهر شده است.

این مسؤول با بیان اینکه اختلاف نظر بین اعضای شورای شهر نباید موجب به تاخیر افتادن امورات شهری شود، تصریح کرد: دستورالعمل صادر شده مبنی بر افزایش نرخ کرایه‌ها در تاریخ بیست مهر ماه از استانداری به سازمان ابلاغ و در همان تاریخ از سوی هیأت مدیره سازمان حمل و نقل بهشهر تصویب و در تاریخ 22 مهرماه به شورای اسلامی این شهرستان ارسال شد که به دلیل اختلافات داخلی در شورا نامه‌ای به فرمانداری بهشهر ارسال نشد و این تاخیر در تصویب موجب اعتراض رانندگان بهشهری شد.

این مسؤول از افزایش 12 تا 15 درصدی نرخ کرایه‌ها خبر داد و گفت: برابر دستورالعمل صادر شده نرخ کرایه تاکسی‌ در مسیرهای مختلف شهری به‌طور میانگین بین ۱۲ تا ۱۵ درصد افزایش یافت./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی