.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
ضرورت توجه به فضاهای ورزشی در کنار مسجد و مصلی
نماینده ولی فقیه در مازندران ورزش را جزو ضروریات زندگی برشمرد و خواستار همگانی شدن ورزش شود و گفت: در کنار مسجد و مصلی باید به فضای ورزشی توجه شود.

به گزارش شمال نیوز، آیت الله نورالله طبرسی در دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان با وی اظهار داشت: انسانی که سالم نباشد و مریض باشد نمی تواند عبادت کند و در راه سیر و سلوک گام بردارد.

وی تصریح کرد: انسان هایی در مسیر سیر و سلوک گام بردارند که تندرست باشند و این نشان می دهد که اسلام به ورزش از نظر جسمی و معنوی توجه دارد.

آیت الله طبرسی، با بیان اینکه خواص ورزش جسمی سلامت بدن و خواص ورزش معنوی سلامت روح است درباره ورزش همگانی تصریح کرد: ورزش جزو ضروریات زندگی است و باید به آن توجه شود.

امام جمعه ساری با عنوان اینکه راحتی و تنبلی در جامعه حاکم است افزود: با توجه به اینکه تحرک های بدنی کم شد باید به ورزش برای حفظ سلامت توجه کنیم.

وی با یادآوری اینکه تنها وزارت بهداشت مسئول سلامت ما نیست بر لزوم گسترش ورزش همگانی تاکید کرد و گفت: نیازمند به ورزش برای ایام فراغت و تامین سلامت هستیم.

وی با تاکید بر اینکه بسیاری از آسیب های اجتماعی به نداشتن و نبود فضای ورزش کافی و جامع در جامعه بر می گردد اظهار داشت: تامین فضاهای ورزشی برای فعالیت ها ضروری است و در کنار مسجد و مصلی باید ورزش توجه شود.

امام جمعه ساری تصریح کرد: باید بپذیریم که ورزش یک ضرورت است و بسیاری از بیماری ها ناشی از کم تحرکی و بی توجهی به ورزش است. 

نماینده ولی فقیه در مازندران یادآور شد: ورزش امروز از جنبه عمومی و سیاسی مورد توجه قرار دارد و مایه افتخارآفرینی برای کشور شده است./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی