.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
جلسه ساماندهي زائرين اربعين حسيني در بهشهر برگزار شد
شمال نیوز: جلسه ستاد مدیریت و ساماندهی زائرین اربعین حسینی در فرمانداری شهرستان بهشهر برگزار شد.

شمال نیوز: جلسه ستاد مدیریت و ساماندهی زائرین اربعین حسینی در فرمانداری شهرستان بهشهر برگزار شد.

به گزارش شمال نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری، جلسه ستاد مدیریت و ساماندهی زائرین اربعین حسینی به ریاست سید خالق سجادی فرماندار شهرستان بهشهر و با حضور روسای ادارات و افراد حاضر در جلسه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بهشهر برگزار شد. 

فرماندار شهرستان بهشهر در این جلسه گفت: امروز فرزندان غیور ایران اسلامی با تأسی از شعار راه ما راه حسین (ع) است و الگو قرار دادن شهدای کربلا و سالار شهیدان حضرت ابا عبد الله الحسین و دنباله روی از خط سرخ شهادت و خط آل محمد و علی(ع) و با شهادت طلبی آماده دفاع از کیان میهن اسلامی خویشند تا فرزندان آینده این مرز و بوم در مقابل کفر جهانی با سرافرازی بایستند.

سید خالق سجادی در این شهرستان با اشاره اهمیت پیاده روی روز اربعین حسینی خاطر نشان کرد : در اوج نا امنی های کشورهای امن دنیا در کشوری که خاکش در ایران نبوده و مهد تروریست دنیاست جمعیتی بالغ بر 24 میلیون نفر در این مراسم پیاده روی که ازنجف اشرف تا کربلا معلی کشور عراق برگزار میشود شرکت میکنند و این نشان از یک مانور بزرگ سیاسی،امنیتی و اجتماعی است و نشان از اقتدار جهان اسلام است.

نماینده عالی دولت در ادامه با اشاره پیاده روی حرم تا حرم روز اربعین در شهرستان بهشهر گفت: این مراسم پیاده روی از مزار پاک شهدا در مصلی جمعه شهرستان بهشهر شروع و تا مزار شهدا واقع در بهشت فاطمه ادامه دارد.

سید خالق سجادی در این جلسه عنوان کرد: این مانور و گردهمایی بزرگ مذهبی را در شهرستان بهشهر به تاسی از کشور و نظام اسلامی برگزار میشود و همه ادارات و نهادهای شهرستان باید در این امر تمام سعی و تلاش خود را کنند تا این مراسم به بهترین وجه ممکن برگزار شود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.022 seconds.