.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
طعنه نماینده اصلاح طلب:
برخی استانداران آلزایمر دارند
علاوه بر این در سطح استانداران هم نیاز به تغییر احساس می‌شود و با کمال تاسف باید اعلام کنم برخی مدیران استانی و استانداران به علت کهولت سنی آلزایمر گرفته و قادر به ادامه کار نیستند و نیاز به تجدیدنظر به شدت احساس می‌شود.

شمال نیوز: عضو فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتظار بود دولت زود‌تر دست به اصلاحات در کابینه بزند اظهار کرد: اما شاید برخی ملاحظات نظیر عدم همراهی مجلس قبل با وزرای جدید پیشنهادی این اقدام را به تاخیر انداختند.

به گزارش شمال نیوز به نقل از ایلنا، الیاس حضرتی گفت: بار‌ها به عنوان نمایندگانِ علاقمند به تعامل با دولت، از علاقه خود برای اصلاحات کابینه و ترمیم تیم دولت صحبت کرده و گفته بودیم هرچه سریع‌تر این تغییرات انجام شود، با این حال دولت معذوریت‌هایی داشت و نمی‌توانست با مجلس نهم هماهنگ باشد و نگرانی‌هایی داشت که درصورت تغییر یک وزیر، جایگزین او چه وضعی برای رای اعتماد خواهد داشت.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اعضای دولت بعضاً می‌گفتند با توجه به این‌که زمان اندکی تا پایان دوره فعالیت دولت باقی مانده، اعمال تغییرات بی‌فایده است اما انتظار ما این است که دولت و رییس‌جمهور نگاه بلندمدت داشته باشند و از هم‌اکنون برای دوره بعد برنامه‌ریزی کنند.

عضو فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به استعفای سه وزیر دولت، خاطرنشان کرد: معتقدیم نیاز به ترمیم تیم اقتصادی دولت نیاز به ترمیم دارد و گروهی که دارای بینش مشخص، برنامه مشترک و هماهنگی کامل در حوزه فعالیت‌های اقتصادی و از فرماندهی واحد برخوردار باشند، در دولت بکار گرفته شود.

حضرتی خاطرنشان کرد: علاوه بر این در سطح استانداران هم نیاز به تغییر احساس می‌شود و با کمال تاسف باید اعلام کنم برخی مدیران استانی و استانداران به علت کهولت سنی آلزایمر گرفته و قادر به ادامه کار نیستند و نیاز به تجدیدنظر به شدت احساس می‌شود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

رضا 29 مهر 1395
با سلام خدمت آقاي حضرتي گل گفتي واقعا بعضي از وزيرا مثل آقاي نعمت زاده خيلي براي انجامكار به اين مهمي پير شده اند خواهشمنديم از رييس جمهور محترم كه در اين ماه اونو عوض كند و يكه وزير كار آمد وزرنگ را روي كار مي آورد حتما مي توانست چهار سال بعد هم راي بياور مي آورد حتما بايد كابينه اش را ترميم كند به زودي زود ما منتظريم

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.034 seconds.