.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
برگزاری ششمین یادواره شهدای نکا و گرامی‎داشت 35 شهید مدافع حرم مازندران
فرمانده سپاه ناحیه نکا از برگزاری ششمین یادواره شهدای روستای حاجی‌محله نکا و گرامی‎داشت 35 شهید مدافع حرم مازندران به میزبانی این شهرستان خبر داد.

به گزارش شمال نیوز، سید ابراهیم شریفی درباره برگزاری ششمین یادواره شهدای حاجی‌محله نکا و گرامی‌داشت 35 شهید مدافع حرم مازندران با بیان اینکه امروز در عصر و زمانی زندگی می‌کنیم که استکبار جهانی با تمام توان، تلاش خود را برای راه اندازی جنگ نیابتی به قصد متوقف کردن وضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران را دارد، گفت: با این اهداف شوم عده ای از تکفیری ها، سلفی ها و داعشی ها را با حمایت و همراهی برخی از کشورهای مرتجع منطقه، که لجام گسیخته عنان امور خود را به دست استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار سپردند، در زیر چتر حمایتی خود برای کشتن ملت مسلمان بی گناه به کشورهای سوریه وعراق گسیل کرده است.

وی افزود: وظیفه مسلمانی و دینی ما ایجاب می کند که در مقابل کفر و طغیان و ظلم و ستم ایستادگی کنیم تا از جهتی شعله و دامنه این ستم ها به خاک کشورمان کشانده نشود و از جهتی دیگر در حمایت از ملت مظلوم، رسم مسلمانی و انسانی خود را به خوبی ایفا کنیم.

فرمانده سپاه نکا با بیان اینکه عده‌ای از بهترین جوانان مخلص و متدین و رزمنده کشور در سوریه، با هدف کمک به ملت مظلوم سوریه و قطع دست داعشی ها در رسیدن به حرم عقیله بنی هاشم بی بی زینب ( س) حضور یافتند، خاطرنشان کرد: عطر شهادت فرزندان غیور ایران این‌بار در فراتر از مرزهای جمهوری اسلامی در خرابه های شام و صحرای حلب و خان طومان به مشام می رسد و تاریخ و ملتهای بیدارعالم باید بدانند که برای ما شیعیان و خصوصأ برای مدافعان حرم، دفاع از حرم عمه سادات زینب (س) دلیل نمی‌خواهد.

شریفی ادامه داد: امروز جوانان غیور ایران با بیعت با مقتدا و ولی امر مسلمین جهان مقام معظم رهبری نشان دادند که این بیعت، بیعت حسینیان زمان است که جلوه ای از این عهد و پیمان را مدافعان حرم به تصویر کشیدند.

وی با اشاره به برگزاری ششمین یادواره پنج شهید روستای حاجی‎محله نکا و گرامی‎داشت شهدای مدافع حرم به میزبانی این شهرستان اظهار کرد: براساس برنامه تعیین‎شده، سخنران این مراسم حجت‎الاسلام والمسلمین علی شیرازی نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس است و زمان برگزاری یادواره نیز در روز پنج‌شنبه 20 آبان مصادف با 10 صفر همراه با نماز جماعت مغرب و عشاء در روستای حاجی‎محله نکا است.

فرمانده سپاه نکا بیان کرد: احمدی حیدری، جعفر نجفی‎نژاد، یوسف حمزه‎ای، علی‎اصغر رضایی و عبدالمطلب صفرپور از شهدای روستای حاجی‎محله هستند که از این پنج تن، تنها شهید احمد حیدری متأهل و دارای 4 فرزند پسر است و بقیه آنها نوجوان و جوان بودند./ ایسنا 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.055 seconds.