.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
دل‌نوشته پرویز پرستویی برای شهدای مدافع حرم +عکس
بازیگر کشورمان عنوان کرد: خاموش کردن آتش خطرى که هر لحظه بیشتر به سوی سرزمینم زبانه می‌کشد، بهایش جان شیرین مردان مرد ایران من است.
به گزارش شمال نیوز، پرویز پرستویی بازیگر کشورمان در صفحه شخصی اینستاگرامش با انتشار تصویر دسته جمعی از شهدای مدافع پیش از شهادتشان نوشت: «وکسانی را که در راه خدا کشته شده اند،مرده مپنداریدکه اینان زنده اند و در نزد پروردگارشان مغتنم اند»

دل‌نوشته پرویز پرستویی برای شهدای مدافع حرم +عکس  
امروز دوباره در کوچه های شهر ما شهید می آورند، شهید حرم؛ شهیدِ دفاع، دفاع از ارزش ودفاع از اعتقاد و دفاع از مرزهای کشورم که اینان به احساس و شعور خطر را در پیرامون آن حس کرده اند؛
و این دفاع انچنان برای ایرانی مقامی بلند وارزشی والا دارد که گل های وطنم چون آوازی از آیه های هماهنگ انسانی، آگاهانه در پی آن به استقبال مرگی پر از شرف وعزت، می شتابند و جان خویش را فدای امنیت، آسایش و آزادی آینده میهن خود می کنند.
افسون در مهر آنها وشگفت زده از بیداری آنها واحساس مسئولیت آنها،بغضی عظیم وگران سینه ام را می فشارد؛ اری خاموش کردن آتش خطرى که هر لحظه بیشتر به سوی سرزمینم زبانه می کشد، بهایش جان شیرین مردان ِ مرد ایران من است. آنانکه از مرگ نمی هراسند وآن را گرم در اغوش می گیرند و شیرینی وصالش را به حسی پر غرور از ایجاد امنیت برای مردم سرزمین خود آکنده می کنند.
تو با خون خود گواه و شاهدی هستی بر تاریخ کشورم از حماسه از ازادگی و از مرگی اصیل و راستین و پر از بینایی و دارای هدف؛ که تو در پی قهرمانی و کشته شدن و پیروزی نرفتی بلکه در پی احساس وظیفه در برابر مردمان وخاک میهنت رفتی وچه مرگی از این زیباتر وشورانگیز تر وچه روحی از روح توزنده تر وجاوید تر وحاضر تر؟!...
(تومیدونی گردان بره خط،گروهان برگرده یعنی چی؟تو میدونی دسته بره خط،نفربرگرده یعنی چی)   منبع: فارس
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

نا شناس 22 ارديبهشت 1395
در این روزها که در هر شهر و دیار شهدای حرم را تشییع می کنند عده ای در خواب غفلت بسر می برند یعنی دوست دارند در خواب غفلت باشند و به رسیدن به ثروت هنگفت و قدرت فراوان خود و هفتصد نسل خود می اندیشند. و وقتی از این خواب غفلت عمدی هوشیار می شوند که دستشان از دنیا کوتاه و بار گناهانشان فراوان است.

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی