.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
مجری زن اخراجی از سیما:
کامران نجف زاده با آبروی من بازی کرد!
مدت هاست حرفی نزدم و سکوت کردم…. اما ظاهرا از این سکوت ره به جایی نتوان برد…حرف ها زده شد… کنایه ها شنیدم…. حتی از برخی همکاران همیشه حق به جانب که اتفاقا تلویزیون رو ملک پدری شون می دونن تهمت ها و توهین هایی شنیدم که دلم که نه وجودم رو زخمی کرد

 شمال نیوز: مبینا نصیری مجری جوانی است که دو سال قبل و به هنگام اجرای یک برنامه زنده گافی داد که به اخراجش از تلویزیون منجر شد.

 وی در یک برنامه زنده خطاب به مجری مرد مقابلش در خصوص یکی از پیامکهای مردم  ابتدا سکوت و وقتی با اصرار این مجری مواجه شد به او گفت : نوشته اند جگر!  که این دیالوگ حواشی فراوانی به دنبال داشت و به اخراجش از تلویزیون منجر شد.

حالا این جوان بعد از دو سال خانه نشینی در یادداشتی برای "انتخاب” به واقعه نگاری اتفاق مذکور پرداخته است.

نصیری در این واقعه نگاری ادعاهایی را درباره پرداختن به گافش در برنامه "بیست و سی” و مشکلات ناشی از آن مطرح نموده است.

 متن کامل یادداشت این مجری به شرح زیر است:

از سکوت ره به جایی نتوان برد

مدت هاست حرفی نزدم و سکوت کردم…. اما ظاهرا از این سکوت ره به جایی نتوان برد…حرف ها زده شد… کنایه ها شنیدم…. حتی از برخی همکاران همیشه حق به جانب که اتفاقا تلویزیون رو ملک پدری شون می دونن تهمت ها و توهین هایی شنیدم که دلم که نه وجودم رو زخمی کرد.

حاصل تراوشات ذهنی نویسنده
دو سال پیش حوالی مهر در دومین روز از حضورم در برنامه "امروز هنوز تموم نشده” حاضر شدم..نویسنده مطلبی به من داد برای خوندن که اتفاقا پیامک بیننده های برنامه هم نبود و حاصل تراوشات ذهنی نویسنده برنامه بود..در پایان یک جمله، کلمه ای نوشته شده بود و قرار بود که من بدون گفتن عبارت دقیق با اون کلمه شوخی کنم و البته اشاره ای هم به شخصیت عروسکی کلاه قرمزی داشت..همکار بنده اما بدون اطلاع از سناریو و در حالیکه اصلا حق دخالت در آیتم من رو نداشت چیزهایی گفت و من برای اینکه بهشون بگم دست بردار و بذار کارم رو انجام بدم ناچار شدم غیر مستقیم اشاره کنم بلکه ایشون از دخالت در کار من منصرف بشه… .

نجف زاده با آبروی من بازی کرد
کامران نجف زاده و خبر "بیست و سی” اما علیرغم انتظاری که میرفت غیرحرفه ای عمل کردند و بدون اطمینان از واقعیت ماجرا به آنچه روی آنتن دیده بودند بسنده کردند و با سالها آبروی کاری من بازی کردند و موجبات توهین های سرشاری رو به من فراهم کردند.

فردای اتفاق خانه نشین شدم
فردای اون روز مدیر شبکه نویسنده رو اخراج کرد و من دو سال تمام خونه نشین شدم…البته هستند کسانی که حرفهایی بسیار تندتر و اشتباهاتی بسیار زشت تر انجام دادند اما از اونجاییکه من نه پدرم فلانیه و نه عموم بهمانی، رها شدم و اونها اما در کمال ارامش به کارشون ادامه میدن.. .

مبینا نصیری

با زحمت بالا آمدم…
من مبینا نصیری هستم..مجری که تنها و بدون کمک احدی دونه دونه پله های گویندگی و اجرا رو بالا اومدم و از اجرای آیتم بسیار کوچیکی در رادیو "صدای آشنا” کارم رو شروع کردم..بارها برای رادیو تست فرستادم اما حتی صدام شنیده نشد..با زحمت و استخون خورد کردن تازه داشتم پا میگرفتم که به لطف دوستان سالها به عقب پرت شدم…. .

دختر جانبازی هستم که دنبال بالا بردن درصد جانبازیش نبود
من مبینا نصیری هستم،… دختری که نه به کسی باج داد و نه التماس کرد..پشت صحنه ای ندارم و ایمان دارم خداوند بهترین روزی دهنده هاست…من هر شب انتن زنده تلویزیونی ندارم….،من خانواده گردن کلفتی ندارم که اگر هر اتفاقی برام افتاد مثل خیلی ها ظرف یک هفته مشکلم رو حل کنند…. من دختر جانبازی هستم که نه دنبال بالا بردن درصد جانبازیش بود نه حتی دنبال نشونه و مدرکی ازش….من اینجا هستم در کنار شما و زیر سایه مرتضی علی….

مطلب نوشته نویسنده برنامه بود!!!

در انتها باید بگم ناظر پخش اون برنامه  بلافاصله بعد از اون بخش به داخل استودیو امد و اون برگه گرفت و نه تنها دید که نوشته نویسنده بوده بلکه اون رو ضمیمه گزارشش کرد … تمامی همکاران من در داخل استودیو هم گواه این مدعا و شاهد این ماجرا هستند…، دوستانی هم که تمایل دارند از صحت این ماجرا با خبر بشند با حراست تلویزیون تماس بگیرند.

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

نا شناس 30 مرداد 1394
ولی جیگر هم چیز کوچیکی نیستا ماهم اون برنامه رو دیدیم
پس پدرت جانبازه و دنبال چیزی نیستی ولی پدرت جانبازه
نا شناس 30 مرداد 1394
[ودت آبروی خودت را بردی

خچالت نکشیدی گفتی جیگر...


مثلا حرفه ای هستی.....
نا شناس 30 مرداد 1394
خب کار زشتی کردی که اخراج شدی حقت بود .ضمنا صدا و سیما جای اشتباه کردن نیست چون میلیون ها نفر بیننده دارد و اون گاف شما توهین به ینندگان بود.لطف اشتباه خودتان را توجیه نکنید.

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.1 seconds.