.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
بالگرد آمریکایی و جدید ایران (+عکس)
بالگرد R۴۴ که ایران توانسته بود با دور زدن تحریم‌ها اخیرا از طریق دلالان از آمریکا خریداری کند، رونمایی شد.
بالگرد آمریکایی و جدید ایران (+عکس)

به گزارش تسنیم اعزامی به جزیره کیش، 17 شهریورماه سال جاری سید محمود آذین مدیرعامل هلی کوپتری ایران از خرید 4 فروند بالگرد R44 آمریکایی خبر داد.

این خبر از آنجایی مهم بود که اولا این بالگردها آمریکایی بودند و ثانیا، ایران توانسته بود با دور زدن تحریم‌ها، این بالگردها را از آمریکا خریداری کرده و وارد کشور کند.

مدیرعامل شرکت هلی کوپتری ایران، خرید این بالگردها را "شاهکار" توصیف کرده و گفته بود: این هلی کوپترها نو بوده که با دور زدن تحریم ها توانسته ایم آنها را از طریق دلالان خریداری کنیم. هزینه انتقال این بالگردها زیاد بود و اگر آنها را به صورت مستقیم وارد می‌کردیم، حدود 2 میلیون دلار هزینه در برداشت.

از آنجایی که این بالگردها بزرگ نیستند، یکی از بهترین بالگردها برای آموزش خلبانی و حتی استفاده در یگان‌های پلیس شهری به حساب می‌آیند.

اما حالا با گذشت بیش از 2 ماه از اعلام رسمی خرید این بالگردهای آمریکایی که همگی نو هستند، در جریان برگزاری هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع هوایی و هوانوردی که با حمایت ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی و سازمان هوایی در جزیره کیش در حال برگزار است، یک فروند از این بالگردها رونمایی شد.

این نمایشگاه، از 27 تا 30 آبان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره کیش برگزار می‌شود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.035 seconds.