.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
حذف دفترچه بیمه درمانی کلید خورد

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، اظهارداشت: کارهای اجرایی حذف دفترچه بیمه درمانی از فرایند مراجعه بیمار به پزشک، داروخانه و بیمارستان در چهار استان آغاز شده و امیدواریم تا پایان سال در کشور نهایی شود.

به گزارش شمال نیوز به نقل از مهر، علی ربیعی به استان های اصفهان، فارس، بخشهایی از تهران و مازندران اشاره کرد و افزود: در قالب این طرح انواع نشانه هایی که در نزد بیماران مانند کارت، دفترچه ، کد ملی یا حتی اثر انگشت است، می تواند جایگزین دفترچه شود.

وی گفت: این اتفاق مهم به کنترل هزینه ها، کاهش مراجعه مکرر بیماران به پزشکان مختلف و کاغذ بازی کمک خواهد کرد و نظام کنترل را نیز ساده می کند.

ربیعی افزود: همه کسانی که در حوزه سلامت نقش دارند از جمله پزشکان ، بیمارستانها و داروخانه ها در این طرح مشارکت می کنند.

وی، حذف تدریجی دفترچه های بیمه را یکی از برنامه های مغفول مانده سال های گذشته در حوزه سلامت دانست و گفت: با تشکیل کمیته مشترکی از بیمه سلامت و تامین اجتماعی این اقدام اجرایی شده که تکلیف برنامه پنجم توسعه است و به الکترونیکی کردن فعالیت های بیمه های منجر خواهد شد.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی همچنین یکی از اقدامات مهم دولت و این وزارتخانه را ارزشمند کردن دفترچه های بیمه بیان کرد و افزود: در طرح سلامت کاری که دو سازمان بزرگ بیمه گر و سازمان های دیگر انجام دادند، بالا بردن ارزش دفترچه های تامین اجتماعی و سلامت به لحاظ کیفیت خدمات هدف گذاری شده  که عملیاتی شده است.
/350


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.311 seconds.