.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 


آرشیو
منصوریان از سرمربیگری استقلال استعفا داد
محمد خرمگاه دستیار علیرضا منصوریان، استعفای سرمربی آبی پوشان پایتخت را تایید کرد.(ادامه)
نیویورک- ایرنا-رئیس جمهوری در هفتاد و دومین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت: ادبیات جاهلانه، زشت، کینه‌توزانه و مشحون از اطلاعات غلط و اتهامات بی‌پایه از زبان رئیس جمهور آمریکا علیه ملت ایران دیروز در این مجمع محترم شنیده شد، نه تنها این گونه سخن‌ها در شأن سازمان ملل نبود، بلکه در تقابل با خواسته امروز همه ملت‌ها از این اجلاس است، یعنی اتحاد دولتها برای مقابله با جنگ و تروریسم. ادبیات جاهلانه و کینه‌توزانه رئیس جمهورآمریکا در شان سازمان ملل نبود/عکس العمل متناسب و قاطع در مواجهه با نقض برجام(خبر)
نیویورک- ایرنا-رئیس جمهوری در هفتاد و دومین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت: ادبیات جاهلانه، زشت، کینه‌توزانه و مشحون از اطلاعات غلط و اتهامات بی‌پایه از زبان رئیس جمهور آمریکا علیه ملت ایران دیروز در این مجمع محترم شنیده شد، نه تنها این گونه سخن‌ها در شأن سازمان ملل نبود، بلکه در تقابل با خواسته امروز همه ملت‌ها از این اجلاس است، یعنی اتحاد دولتها برای مقابله با جنگ و تروریسم.(ادامه)
شمال نیوز : برجام حاصل بیش از دو سال مذاکرات فشرده است که نتیجه آن، مورد حمایت شورای امنیت ملل متحد، و جامعه جهانی قرار گرفت و به صورت بخشی از قطعنامه 2231 شورای امنیت در آمد. برجام متعلق به یک یا دو کشور نیست، برجام سند شورای امنیت، و متعلق به کل جامعه بین‌المللی است.
ایران در مواجهه با نقض برجام عکس العمل متناسب و قاطع خواهد داشت/ ما با حافظ جهان را فتح کرده‌ایم پس چه نیازی دیگر، به فتح جدید داریم؟!(خبر)
شمال نیوز : برجام حاصل بیش از دو سال مذاکرات فشرده است که نتیجه آن، مورد حمایت شورای امنیت ملل متحد، و جامعه جهانی قرار گرفت و به صورت بخشی از قطعنامه 2231 شورای امنیت در آمد. برجام متعلق به یک یا دو کشور نیست، برجام سند شورای امنیت، و متعلق به کل جامعه بین‌المللی است. (ادامه)
شمال نیوز : با پیشنهاد استاندار خراسان شمالی و طی حکمی از سوی  رحمانی فضلی وزیر  کشور،  مهرداد ابراهیمی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی منصوب شد..... «مهرداد ابراهیمی» معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی شد
شمال نیوز : با پیشنهاد استاندار خراسان شمالی و طی حکمی از سوی رحمانی فضلی وزیر کشور، مهرداد ابراهیمی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی منصوب شد.....(ادامه)
شمال نیوز : کارشناس سازمان هواشناسی کشور از ورود جریانات بارشی در هفته آینده خبر داد و گفت: در آخرین روزهای شهریور ماه فقط بخشهایی از چهار استان کشور با بارش مواجه می‌شوند و سایر نقاط کشور در دو روز آینده جوی نسبتاً آرام خواهند داشت.
آخرین وضعیت جوی روزهای آینده
شمال نیوز : کارشناس سازمان هواشناسی کشور از ورود جریانات بارشی در هفته آینده خبر داد و گفت: در آخرین روزهای شهریور ماه فقط بخشهایی از چهار استان کشور با بارش مواجه می‌شوند و سایر نقاط کشور در دو روز آینده جوی نسبتاً آرام خواهند داشت. (ادامه)
شمال نیوز : کارشناسان عوامل مختلفی را در مصرف بالای بنزین دخیل دانسته اند اما مهمترین عامل در این زمینه عدم استفاده از CNG به عنوان سوخت، شناخته شد. اما علت عدم استقبال مردم از CNG به عنوان یک سوخت پاک چیست؟ چرا مردم از سوخت CNG استقبال نمی‌کنند؟
شمال نیوز : کارشناسان عوامل مختلفی را در مصرف بالای بنزین دخیل دانسته اند اما مهمترین عامل در این زمینه عدم استفاده از CNG به عنوان سوخت، شناخته شد. اما علت عدم استقبال مردم از CNG به عنوان یک سوخت پاک چیست؟(ادامه)
در بهترین حالت، سالی ۴۰۰ هزار شغل ایجاد می‌شود
شمال نیوز : درست چند روز قبل هنگامی که یکی از خبرنگاران از آثار رشد اقتصادی از سخنگوی دولت پرسید وی در پاسخ به 703 هزار شغل ایجاد شده در فصل بهار سال جاری اشاره نمود و آن را یکی از آثار این رشد اقتصادی دانست. پاسخی که با انتقاد رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس همراه شد و صحت یا عدم صحت آن را منوط به تایید وزارت کار دانست. حالا وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرده است که در بهترین حالت می توانیم سالانه 400 هزار شغل ایجاد کنیم.(ادامه)
شمال نیوز : گزارش های اخیر بانک مرکزی پیرامون وضعیت بودجه عمومی دولت نشان می دهد که بیش از 98 درصد پرداختی های دولت در 4 ماهه نخست امسال مربوط به هزینه های جاری بوده است. همچنین از آنچه برای بودجه عمرانی برای 4 ماهه نخست امسال تصویب شده است تنها 5 درصد تخصیص یافته است. این در حالی است که اگر بخواهیم موتور اقتصاد کشور را روشن کنیم باید سهم بودجه عمرانی را افزایش داده و از سهم بودجه جاری بکاهیم. اما علت این موضوع چیست؟
مصیبت عظمای دولت اینبار در پرداخت حقوق و دستمزد
شمال نیوز : گزارش های اخیر بانک مرکزی پیرامون وضعیت بودجه عمومی دولت نشان می دهد که بیش از 98 درصد پرداختی های دولت در 4 ماهه نخست امسال مربوط به هزینه های جاری بوده است. همچنین از آنچه برای بودجه عمرانی برای 4 ماهه نخست امسال تصویب شده است تنها 5 درصد تخصیص یافته است. این در حالی است که اگر بخواهیم موتور اقتصاد کشور را روشن کنیم باید سهم بودجه عمرانی را افزایش داده و از سهم بودجه جاری بکاهیم. اما علت این موضوع چیست؟ (ادامه)
شمال نیوز : سفیر کشورمان در لندن از برگزاری مراسم امضای قرارداد ساخت نیروگاه بزرگ خورشیدی 600 مگاواتی در ایران خبر داد که یکی از بالاترین حجم قراردادهای سرمایه‌گذاری شرکت‌های انگلیسی در کشورمان محسوب می‌شود.
انگلیس در ایران نیروگاه بزرگ خورشیدی می سازد
شمال نیوز : سفیر کشورمان در لندن از برگزاری مراسم امضای قرارداد ساخت نیروگاه بزرگ خورشیدی 600 مگاواتی در ایران خبر داد که یکی از بالاترین حجم قراردادهای سرمایه‌گذاری شرکت‌های انگلیسی در کشورمان محسوب می‌شود. (ادامه)
شمال نیوز : مدیرکل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: آتش سوزی بخشی از مناطق جنگلی مراوه تپه و کلاله همچنان ادامه دارد.

آتش‌سوزی بزرگ در جنگل‌های شرق گلستان (فیلم)
شمال نیوز : مدیرکل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: آتش سوزی بخشی از مناطق جنگلی مراوه تپه و کلاله همچنان ادامه دارد. (ادامه)
شمال نیوز : سازمان اداری و استخدامی کشور برای رفع ابهام در تبصره ۱۲ قانون بودجه مبنی بر احیای حقوق‌های مادام العمر بخشنامه صادر کرد.

بخشنامه دولت برای رفع ابهام حقوق‌های مادام‌العمر
شمال نیوز : سازمان اداری و استخدامی کشور برای رفع ابهام در تبصره ۱۲ قانون بودجه مبنی بر احیای حقوق‌های مادام العمر بخشنامه صادر کرد. (ادامه)
شمال نیوز : معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان در خصوص آتش سوزی بامداد امروز در بافت تاریخی گرگان، گفت: بی توجهی مالکین عامل اصلی آتش سوزی بخشی از بافت ارزشمند تاریخی گرگان بود.
سوختن بخشی از بافت تاریخی گرگان
شمال نیوز : معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان در خصوص آتش سوزی بامداد امروز در بافت تاریخی گرگان، گفت: بی توجهی مالکین عامل اصلی آتش سوزی بخشی از بافت ارزشمند تاریخی گرگان بود. (ادامه)
ابتکار: ادامه رایزنی‌ها برای حضور بانوان در استادیوم‌ها
شمال نیوز : معاون زنان و امورخانواده رئیس جمهور از ادامه رایزنی‌ها برای حضور بانوان در استادیوم‌ها خبر داد. (ادامه)
سانسور و تغییر متن سخنرانی ترامپ توسط شبکه خبر
(ادامه)
اعترافات هولناک عامل سر بریدن مادر و دختر 4 ساله +عکس
عامل جنایت هولناک محله پاسگاه نعمت آباد مدعی شد به علت اختلاف با زن برادرش دست به این جنایت زده است. (ادامه)
کشتی گرفتن با خر اولین بار! + عكس
توسط يدالله شيرازی در سال ١٣٤٥ انجام شد، از آن موقع به بعد هرکس خر را می‌زد به او لقب خر زور داده می‌شد! (ادامه)
ابوالشهیدین خنکدار پدر شهیدان علی‌اصغر و جعفر خنکدار پس از سال‌ها فراق به فرزندان شهیدش پیوست. ابوالشهیدین خنکدار به فرزندان شهیدش پیوست
ابوالشهیدین خنکدار پدر شهیدان علی‌اصغر و جعفر خنکدار پس از سال‌ها فراق به فرزندان شهیدش پیوست.(ادامه)
دریای مازندران تا بامداد شنبه آرام است
رئیس اداره هواشناسی دریایی مازندران گفت: وضعیت دریای استان از ظهر امروز تا بامداد شنبه آرام و مساعد است.(ادامه)
شمال نیوز : استاندار گلستان گفت: استان گلستان می‌تواند قطب آبزی‌پروری به صورت پایدار باشد تا از این طریق زمینه توسعه و اشتغال در استان فراهم شود.
گلستان می‌تواند قطب آبزی‌پروری شود
شمال نیوز : استاندار گلستان گفت: استان گلستان می‌تواند قطب آبزی‌پروری به صورت پایدار باشد تا از این طریق زمینه توسعه و اشتغال در استان فراهم شود. (ادامه)
شمال نیوز : رئیس کمیته ورزش های هوایی مازندران گفت: مازندران قرار است پایلوت پرواز کشور شود تا همه پروازها، آموزش و صدور گواهینامه‌ها در این استان انجام شود، هدف ما برای آینده ورزش‌های هوایی استان جهانی کردن سایت‌های پرواز است.
مازندران پایلوت پروازی کشور می‌شود
شمال نیوز : رئیس کمیته ورزش های هوایی مازندران گفت: مازندران قرار است پایلوت پرواز کشور شود تا همه پروازها، آموزش و صدور گواهینامه‌ها در این استان انجام شود، هدف ما برای آینده ورزش‌های هوایی استان جهانی کردن سایت‌های پرواز است. (ادامه)
شمال نیوز : بانوی فداکار گرگانی که مسئولیت زندگی را بر دوش می کشد با بیان این که سرطان برای کسی که اوضاع مالی خوبی ندارد طاقت فرساتر است، عنوان کرد تمام تلاشم را برای بهبود همسرم کردم. درد و دل بانوی گلستانی : دغدغه هزینه درمان سرطان بیشتر از غم بیماری است
شمال نیوز : بانوی فداکار گرگانی که مسئولیت زندگی را بر دوش می کشد با بیان این که سرطان برای کسی که اوضاع مالی خوبی ندارد طاقت فرساتر است، عنوان کرد تمام تلاشم را برای بهبود همسرم کردم.(ادامه)
شمال نیوز : وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به سخنرانی رئیس جمهور آمریکا در سازمان ملل، اظهارات ترامپ را «سخیف، شعاری و بی محتوا» خواند و گفت: این سخنان ارزش پاسخ ندارد.
واکنش شدید ظریف به اظهارات ترامپ : «سخیف، شعاری و بی محتوا»
شمال نیوز : وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به سخنرانی رئیس جمهور آمریکا در سازمان ملل، اظهارات ترامپ را «سخیف، شعاری و بی محتوا» خواند و گفت: این سخنان ارزش پاسخ ندارد. (ادامه)
چاقی خطرناک شکم در 21 درصد دانش آموزان
شمال نیوز : ۳.۶ درصد از دانش آموزان هر روز صبحانه نمی‌خورند و ۲۷.۷ درصد دانش آموزان چربی تری گلیسیرید بالا و ۲۸ درصد آنها چربی اچ دی ال خون پایین دارند. البته در سه سال گذشته شاخص‌های بهداشت در مدارس بهبود یافته است. (ادامه)
معرفی گیاهان دارویی ضد اشتها
برخی گیاهان دارویی هورمون های گرسنگی را متعادل می سازند و احساس سیری را تقویت می کنند و برخلاف قرص های لاغری، گیاهان دارویی دارای مواد تشکیل دهنده مصنوعی نبوده و در بیشتر موارد اثرات جانبی خاصی ندارند.(ادامه)
انتقاد مسیح مهاجری از «مداحان جدیدالاختراع»: این نسل که به هر چیزی شباهت دارد غیر از مداح اهل بیت
(ادامه)
این گیاه دارویی سرطان را نابود می‌کند
افسنطین شیرین حاوی ترکیبی به نام آرتمیسینین است که دلیل ناتوانی بقای سلول های سرطانی در حضور این گیاه محسوب می شود. آرتمیسینین هر چیزی را از انگل تا باکتری، قارچ و سلول سرطانی می کشد، در شرایطی که کاری با سلول های سالم ندارد.(ادامه)
دنیازدگی بعضی از مسؤولان سبب آزردگی مردم می‌شود
نماینده مازندران در مجلس خبرگان رهبری با انتقاد از تحمیل هزینه‌های زائد و تشریفاتی به بیت‌المال‌ گفت: دنیازدگی بعضی مسؤولان و بروز اختلافات طبقاتی دور از حد انتظار اسباب آزردگی مؤمنان را فراهم می‌سازد.(ادامه)
قیمت سکه و ارز در بازار + جدول
(ادامه)
قیمت انواع محصولات ایران خودرو ۲۹ شهریور ۹۶
قیمت انواع محصولات ایران خودرو در بازار و نمایندگی اعلام شد.(ادامه)
دفاع مقدس تجلی فرهنگ عاشورایی است
سپاه کربلای مازندران از دفاع مقدس به عنوان تجلی فرهنگ عاشورایی یاد کرد و تفکر اسلام انقلابی را راه برون رفت از مشکلات کشور دانست.(ادامه)
1 2 3 4 5 ... 61 بعدي


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی