.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
تاکید بر تحقق بین المللی شدن فرودگاه دشت ناز ساري
استاندار مازندران در همايش شهرداران و دهياران مازندران اسم فرودگاه دشت ناز سازي بين‌المللي است ولي هنوز با پايتخت نتوانستيم يك پرواز منظم ترتيب دهيم ...
تاکید بر تحقق بین المللی شدن فرودگاه دشت ناز ساري

 استاندار مازندران گفت: فرودگاه بين‌المللي ساري بايد همراه عنوانش توسعه يابد. 

سيد علي‌اكبر طاهايي يكشنبه شب در همايش شهرداران و دهياران مازندران كه با حضور معاونان وزارت كشور و راه و ترابري برگزار شد، اظهار داشت: اسم فرودگاه دشت ناز سازي بين‌المللي است ولي هنوز با پايتخت نتوانستيم يك پرواز منظم ترتيب دهيم.

وي با تاكيد بر اينكه مازندران ويژگي‌هاي يك كلان شهر را داراست، خاطرنشان كرد: اعتبارات مازندران نيز بايد متناسب با كلان شهر ديده شود.

استاندار مازندران با اعلام اينكه مازندران سه‌راه ارتباطي با پايتخت كشور دارد خواستار توجه بيشتر به استان مازندران از نظر اعتباري شد.

نماينده عالي دولت در مازندران با يادآوري اين نكته كه مازندران بيشترين ساحل كشور را دارد، بيان داشت: ساماندهي سواحل از ضرورت‌هاي اساسي است.

طاهايي با تاكيد بر اينكه زباله در جاي خود به يك معضل ويژه مازندران تبديل شده است، اضافه كرد: اتصال شهرها به روستاهاي مازندران و برعكس حجم زباله‌هاي شهري را افزايش داده است.

استاندار مازندران از نبود حمل و نقل هوايي مناسب در استان مازندران گله كرد و گفت: فرودگاه بين‌المللي ساري فقط نام بين‌المللي بودن را به همراه دارد.

معاون وزير راه و ترابري و مدير‌عامل شركت ساخت و توسعه و امور زيربنايي حمل و نقل كشور نيز در اين نشست با اعلام اينكه كمربندي‌هاي كشور بايد توسعه يابد، تصريح كرد: در حال حاضر 25 پروژه با حجم اعتباري 100 ميليارد توماني به غير از محور فيروزكوه در مازندران در حال انجام كار است.

شهرام يارمند با اعلام اينكه تكميل پروژه‌هاي نيمه‌تمام در اولويت وزارت راه است، عنوان داشت: برنامه‌ريزي براي اين سياست از روزهاي نخست سال جديد آغاز شده است.

وي از مازندران به عنوان استان گردشگرپذير در سطوح ميليوني ياد كرد و خواستار توجه بيشتر به مازندران در بخش زيرساخت حمل و نقل شد. /فارس


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

نا شناس 10 فروردين 1389
خدا قوت استاندار
جعفر قربان پور 11 فروردين 1389
در سال همت مضاعف و کار مضاعف برای استاندار پرتلاش و ارزشی مازندران و معاونین و مدیران و کارشناسان استانداری و تمامی دستگاهها و سازمانها و نهادها و اصحاب رسانه و مطبوعات آرزوی توفیق دارم . امیدوارم در سایه همدلی خدمتگزاری شایسته برای میهن عزیز اسلامی و مردم شریف استان مازندران باشیم . جعفر قربان پور کارشناس شورای آموزش و پرورش استان مازندران

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.311 seconds.