.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
اعلام‌تخفیف‌بیمه برای رانندگان بی‌خسارت

 شمال نیوز: کارشناس ارشد بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران از تخفیف بیمه ای برای دارندگان وسایل نقلیه ای که در طول سال خسارت وارد نمی کنند و افزایش حق بیمه برای رانندگان پرخطر خبر داد.

 آقای رشیدی کارشناس ارشد بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، گفت: حق بیمه شخص ثالث برای دارندگان وسایل نقلیه ای که به خود و دیگران خسارت وارد می کنند و رفتارهای رانندگی پرخطر دارند، افزایش می یابد تا عدالت بیمه ای رعایت شود.

وی گفت: دارندگان وسیله نقلیه که اصول ایمنی را در رانندگی رعایت می کنند و در دوره بیمه نامه خود خسارتی وارد نمی کنند، در سال دوم ۱۰ درصد و در سال های بعد متناسب با تعداد سال هایی که خسارت نداشته باشند تا ۷۰ درصد تخفیف در حق بیمه می گیرند.

رشیدی افزود: از دارندگان وسایل نقلیه ای که در طول دوره بیمه نامه خود خسارت مالی یا صدمه بدنی وارد کنند بر اساس نوع و تعداد خسارت برای بیمه نامه بعدی از ۱۰ درصد تا ۱۰۰ درصد بیشتر از کسانی که خسارتی نداشته اند، حق بیمه دریافت می شود.

وی اظهار داشت: شرکت های بیمه ای هنگام صدور بیمه نامه، متناسب با تعداد تخلف های حادثه ساز وسیله نقلیه که پلیس اعلام می کند، دو تا ۱۶ درصد به حق بیمه شخص ثالث اضافه کنند.

کارشناس ارشد بیمه مرکزی تاکید کرد: عدالت بیمه ای هم ایجاب می کند کسانی که رفتار حادثه ساز و پرخطر رانندگی دارند، مبلغی بیشتر پرداخت کنند و قرار نیست هزینه رفتارهای آنها را دیگران تامین کنند.

همه شرکت های بیمه معمولا هنگام صدور بیمه نامه شخص ثالث، عملکرد یک سال گذشته رانندگان را بر اساس گزارش راهنمایی و رانندگی در نظر می گیرند تا چنانچه تخلف حادثه ساز داشته باشد به ازای هر تخلف، درصدی به مبلغ خرید بیمه نامه اضافه می کنند. /250

منبع خبر: مشرق نیوز


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.186 seconds.