.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
زمان اعزام اولین کاروانهای حج تمتع

رئیس سازمان حج و زیارت از تکمیل ظرفیت کاروانهای حج تمتع خبر داد و گفت: اولین گروه زائران حج 14 شهریور ماه از ایستگاههای مختلف پروازی به سرزمین وحی اعزام می شوند.

به گزارش شمال نیوز به نقل از مهر سعید اوحدی افزود: امسال برای نخستین بار تسهیلاتی برای پرداخت هزینه های حج تمتع برای زائران در نظر گرفته شد بطوریکه هزینه سفر در دو قسط از زائران دریافت شد که قسط اول که پنج میلیون تومان بود طی ماههای بهمن و اسفند سال گذشته از زائران دریافت شد.

وی تاکید کرد: پرداخت قسط دوم نیز از ششم اردیبهشت ماه آغاز و یک هفته ادامه داشت که طی این مدت تمامی زائران اقساط خود را پرداخت کردند و با توجه به اینکه عدم پرداخت به منزله انصراف محسوب می شد اما در این مرحله هیچ کس از اعزام انصراف نداده است.

رئیس سازمان حج و زیارت تاکید کرد: حداقل و حداکثر هزینه سفر به خانه خدا در حج امسال 7 میلیون و 700 هزار تومان و 10 میلیون و 600 هزار تومان است و کف قیمتها نسبت به سال گذشته هیچ تغییری نکرده، اما سقف قیمتها حدود 250 هزار تومان افزایش یافته که علت آن افزایش نرخ ارز است.

به گفته وی ، اعزام اولین گروه زائران حج تمتع 14 شهریور آغاز و تا 6 آبان 93 نیز ادامه خواهد داشت.

اوحدی در مورد کیفیت ارائه خدمات در حج امسال نیز گفت: در حج سال جاری کیفیت خدماتی مانند مراکز اقامتی 25 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است و همچنین تعدادی هتل نیز به دلیل عدم ارائه خدمات مناسب از گردونه خدماتی سازمان حج و زیارت خارج شدند./350


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

ابواقاسم ابوالقاسمی 27 ارديبهشت 1393
واقعا حیفه کسی که از حج چیزی نمیدونه شده رییس سازمان حج

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.065 seconds.