.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
علت پخش با تاخیر سخنرانی‌روحانی ازسیما

به گزارش شمال نیوز، سید تقی سهرابی در گفتگو با نسیم در پاسخ به این سوال که برخی رسانه ها با وجود پخش قسمتی از برنامه رئیس جمهور در چهارمین جشنواره ارتباطات مدعی شدند که پخش زنده سخنرانی در "شبکه خبر" لغو شده است، اظهارداشت: برنامه رییس جمهور به دلیل برخی از مشکلات فنی با تاخیر پخش شد ولی لغو نشد.

وی با بیان اینکه ارتباط رسانه ملی با تمام قوا به ویژه قوه مجریه و شخص رییس جمهور بسیار نزدیک و صمیمی است،‌تاکید کرد: در برنامه های رسانه‌ای مسائل و عوامل مختلفی در کنارهم قرار می‌گیرند تا برنامه در رسانه ملی پخش شود،‌در این مسیر که بخشی از تکنولوژی ها فنی است اگر کوچکترین مشکلی پیش آید ممکن است پخش برنامه با تاخیر انجام شود واین یک امر طبیعی است.

مدیر کل روابط عمومی رسانه ملی افزود: طرح چنینی مسائلی در شرایطی که همه ما باید برای توسعه و آبادانی کشور تلاش کنیم،‌امکان دلخوری و ایجاد ناراحتی بین مسئولان می شود که هیچ عاملی این امر را نمی پسند،‌ لذا اگر اتفاقات طبیعی از این دست می افتد که تعداد آن ها با توجه به تلاش همکاران رسانه ای ما بسیار ناچیز و انگشت شمار است، نباید موجب نادیده گرفتن خدمات ارزشمند صدا و سیما به دولت شود.

وی تصریح کرد: صدا و سیما از آغاز به کار دولت یازدهم تا کنون ارتباط تنگاتنگ و نزدیکی داشته و دارد که می توان به پخش زنده سفرهای استانی ، دیدارها و نشستهای صمیمانه رییس جمهور و حضور منظم وزرا و کارشناسان دولت در برنامه های مختلف رسانه ملی که با هدف تقویت و کمک به دولت است، اشاره کرد که البته این فعالیت ها بر کسی پوشیده نیست.

سهرابی در پایان خاطرنشان کرد: تقویت برنامه های قوه مجریه و سایر قوا در هر دوره، استراتژی اصلی صداو سیما است.

گفتنی است روز گذشته یکی از رسانه های دولتی و روزنامه وابسته به دانشگاه آزاد در خبری مدعی شده بودند که پخش زنده سخنرانی رئیس جمهور در چهامین جشنواره ارتباطات و فناوری اطلاعات با وجود هماهنگی های قبلی لغو شده بود./350


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.058 seconds.