.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
مطهری و گزینه جدید برای جایگزینی احمدی‌نژاد

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی علی اکبر ولایتی را فردی متدین، پخته و باسابقه سیاسی بسیار خوبی توصیف کرد و گفت: «اگر اصولگرایان برروی ولایتی به اجماع برسند و از ولایتی به خوبی حمایت کنند این احتمال وجود دارد که ایشان در ریاست جمهوری دهم بتواند جای احمدی‌نژاد را بگیرد».

علی مطهری در گفت‌وگو با خبرنگارپارلمانی آفتاب گفت: «اگر برروی آقای ولایتی اجماعی حاصل شود این امکان وجود دارد که ایشان وارد صحنه انتخابات ریاست جمهوری شوند».

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در پاسخ به این سوال که آیا تاکنون در این زمینه با شخص ولایتی رایزنی کرده‌اید، گفت: «تاکنون این اتفاق نیافتاده اما از نظر من لازم است که اقداماتی در این زمینه صورت گیرد. لذا شاید این مساله را پیگیری کنیم».

مطهری همچنین با بیان اینکه هم اکنون برروی احمدی‌نژاد در بین جریان اصولگرا اجماعی وجود ندارد، ادامه داد: «برروی حمایت از احمدی‌نژاد اختلاف‌نظرهایی بین اصولگرایان وجود دارد هرچند که ممکن است درآینده این اجماع برروی ایشان حاصل شود».

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، با تاکید بر استفاده از همه افراد صالح فارغ از جناح‌بندی‌های سیاسی در دولت آینده گفت: «من برای جریانات و گروه‌های سیاسی کلا اصالتی قائل نیستیم و هر دولتی که روی کار بیاید باید افراد متعهد، متخصص و متدین را بدون در نظر گرفتن تفکر سیاسی روی کار آورد».

وی با اظهار تاسف از اینکه تاکنون در دولت‌ها از همه ظرفیت‌ها استفاده نشده است، گفت: «متاسفانه معمولا این اتفاق نمی‌افتد و یک نوع تعصب گروهی وجود دارد».

مطهری در پایان خاطرنشان کرد: «در کل گروه‌ها و احزاب اصالتی ندارند و مهم صلاحیت افراد است».


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.041 seconds.