.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
اظهارات حسن عباسی در مراسم سمفونی مردگان در بابل

رئیس بررسی های دکترین امنیت بدون مرز ایران گفت:‌غرب از مرحله خود محوری فرهنگی عبور کرده و وارد مرحله شیطان پرستی شده و کشورمان نیز از لحاظ فرهنگی در حال گذر از بشرگرایی به خودگرایی است .
به گزارش شبکه ایران از مازندران، "حسن عباسی" در مراسم «سمفونی مردگان» که در دانشگاه علوم پزشکی بابل برگزار شد، دوران کنونی را دوران انقلاب جنسی نامید وافزود: "ایالات متحده آمریکا 35 میلیون وب سایت در بحث اخلاقیات بشر تدارک دیده که نسل جوان را با یک انقلاب جنسی روبرو کرده است."
وی اظهار داشت: ارزش‌های زندگی ما مغفول مانده و نسل آینده و ارتباطی بنیادی‌شان با فرهنگ 1400 ساله‌مان در حال مخدوش شدن است.
عباسی تصریح کرد: هم اکنون در مقطع حساسی از زمان هستیم و بر اساس گزارش سازمان شانزده گانه اطلاعات آمریکا در گردنه تاریخی قرار داریم که آینده نسل جوانمان را تحت تأثیر قرار خواهد داد.
وی گفت: آشنایی نسل آینده با مباحث استراتژیک، آمادگی یک جامعه برای خیزهای بلند است.
عباسی افزود: مشکلات گوناگون که در غرب رخ داده جامعه ما را نیز فرا خواهد گرفت و رکودی که غرب در آینده به آن دچار خواهد شد نوید خوبی برای دنیا نخواهد بود.
وی با بیان این مطلب که جامعه ما باید مشکلاتی را که در فساد آماری و سیستمی کشور رخ می‌دهد از بین ببرد، افزود: جامعه ما نتوانسته از لذت عدالت و سعادت به طور کامل بهره‌مند شود و تنها اندکی از بوی اسلام پس از 30 سال از انقلاب به مشام کشورمان رسیده است.
عباسی در ادامه با اشاره به نظریه فوکویاما در خصوص پایان تاریخ، لیبرالیسم را سیستم عاملی دانست که در طی 70 سال موفق به شکست سیر ایدئولوژی شد.
وی با بیان این مطلب که انتهای سوسیالیست و مارکسیسم در دولت چاوزو مورالس است اظهار کرد: سیستم عامل مارکسیسم و لیبرالیسم برای اداره بشر، نابود و ویروسی شد و سبک زندگی آمریکایی نیز برای زندگی بشریت ناکارآمد و بی‌تأثیر شد.
کارشناس ارشد علوم استراتژیک در ادامه به ساخت فیلم «لاست» از سوی غرب اشاره و افزود: جامعه لیبرالی در این فیلم جزیره ای را به تصویر می‌کشد که راه فرار و برون رفت از آن وجود ندارد و بهشتی که خداوند وعده داد را همان جزیره هاوایی که در فیلمشان نمایش دادند، می‌دانند .
وی در خصوص تفاوت مکتب سوسیالیست با لیبرالیست گفت: مکتب سوسیالیست مقابل مکتب لیبرالیست است و تنها توجهش به جمع‌گرایی است.
عباسی با بیان این مطلب که سرمایه علمی، علمی است که ایمان را تقویت می‌کند، افزود: زیربنای جامعه ما سرمایه مادی و بانک‌ها و پیاده شدن اندیشه مدرن است که مانع پیشرفتمان شد و هر جا توسعه‌ای داشتیم پای دین در میان بوده است.
وی با اشاره به اینکه انسان دارای حرکت در واقع هجرت می‌کند و این باعث متعالی شدن او می‌شود، ادامه داد: کسی برای جامعه‌اش سرمایه محسوب می‌شود که به جای سرمایه مادی، ایمان تولید کند.
عباسی تأکید کرد: اگر نسل ما سالم است و فرزندان این ملت خداجو هستند و حجب و حیاء دارند، نتیجه لقمه حلال پدران و شیرپاک مادرانشان است و غیر از آن اگر مشکلی در جامعه پدیدار می‌شود ثمره نظام اقتصادی ناسالم و نبود روح دینی حاکم بر آن است.
عباسی با بیان این مطلب که درخت روئیده شده در زمین اومانیسم، جامعه مدنی است و در رأس آن لیبرال دموکراسی یا سوسیال دموکراسی قرار دارد افزود: ساز و کار تمدنی در غرب در حال فروپاشی است و این نشان از ناکارآمدی این ساختار است.
وی با تأکید بر این مسئله که جامعه ما باید از مدنی بودن دور و به جامعه هجری تبدیل شود، گفت: جامعه هجری جامعه‌ای است که مردم مؤمن به سوی خدا هجرت می‌کنند و سبک زندگی شان متغیر می‌شود و ما در این مسیر غفلت می کنیم اما نباید این ناکارآمدی‌ها را به نام اسلام بگذاریم.
عباسی با تأکید بر از بین رفتن ارزش‌هایی که غرب بر آن دست گذاشته افزود: جامعه مدنی در غرب در حقیقت راه و روش زندگی آمریکایی است که یک نوع دین زمینی است و هر چه نفس می خواهد بدون توجه به حقوق دیگران باید انجام شود.
وی با ابراز تأسف از ریشه دوانیدن سبک زندگی آمریکایی در معماری ایرانی گفت: سبک زندگی آمریکایی در عمده بناهای ما و حتی آشپزخانه ها در مجهز کردن به سیستم و اوپن، نیز رخ نموده است .
وی در بخشی از سخنان خود در خصوص لباس و پوشش ایرانی گفت: ایران به جز چادری که سر بانوان است هیچ لباس ملی ندارد و حتی کت و شلوارهای ما الگویی خارجی است .
کارشناس ارشد علوم استراتژیک با اشاره به تجزیه آمریکا به 54 ایالت در خصوص نظم و قانون در کشور گفت: نبود نظم و قانون در آمریکا باعث افزایش ناامنی فاجعه آمیز در این کشور شده است .
وی همچنین با اشاره به 27 هزار کلاهک اتمی در جهان وجود دارد افزود: تنها 6 هزار کلاهک در آمریکا برای نابودی و فروپاشی چندین کره زمین کافی است .
عباسی در گزارش رسمی که لیبرالیسم در خصوص فساد در غرب و فرزندانی که هویت مشخص ندارند گفت : 92 درصد فرزندانی که در فرانسه متولد می شوند مشخص نیست پدر و مادرهایشان چه کسانی هستند .
عباسی گفت : غرب از مرحله خود محوری فرهنگی عبور کرده و وارد مرحله شیطان پرستی شده و کشورمان نیز از لحاظ فرهنگی در حال گذر از بشرگرایی به خودگرایی است .
وی با بیان این مطلب که فطرت مرحله گشودن و آغازین حیات انسان است و پرستش زیبایی و دشمن داشتن زشتی ها نیز از فطرت او ست گفت : کشور ما این مسئله را نادیده گرفته و اگر سبک زندگی جامعه بر اساس این فطرت نباشد همانند غرب خواهیم بود .
عباسی با بیان این مطلب که سنت الهی کتاب و شاکله بسیار دقیقی دارد در خصوص نسبت بین اصالت خدا و شیطان گفت : این نسبت همانند اتوبان دو طرفه ای است که حرکت متفاوت دارد .
وی گفت : حدود 2600 رشته علمی در دنیا وجود دارد که هیچ ارتباطی با فطرت و سرشت انسان نداشته و تنها با حالت مادی انسان ها ارتباط دارد .
عباسی با بیان این مطلب که دفاع مقدس توانسته در نوع پوشش زنان و مردان امروز سبک پوشش ایجاد نماید اظهار کرد : کشورمان در یک سری از حوزه های تحقیقاتی برای ایجاد سبک و الگوی زندگی هیچ برنامه ای ندارد .
وی با اشاره به اینکه ایران برنامه ای برای سبک زندگی مردم ندارد اضافه کرد : ویروس تفرد در میان نسل امروز گسترش یافته و آمار بالای طلاق حاصل فرهنگ تفرد است .
عباسی گفت : هر اندازه کاهش تحمل خانواده ، همسر و اطرافیان در ما افزایش یابد به همان میزان تحت تأثیر سبک زندگی غلط آمریکایی قرار گرفته ایم .
وی با بیان این مطلب که تغییر سبک زندگی آمریکایی در ایران تنها با محورهای روضه امکان پذیر نیست به بی ارزش بودن مادیات از نگاه شهدا اشاره و خاطر نشان کرد : هیچ یک از شهدا در وصایای خود در خصوص مادیات سخنی در میان نیاوردند و این نشان از بی اهمیت بودن مادیات در نظرشان بود .
عباسی با بیان این مطلب که باید سیستم عامل جدیدی برای نابود سبک زندگی آمریکا در ایران و جامعه جهانی تدوین کرد افزود : این طرح ریزی باید به وسیله نسل امروز تدوین شود و با طرح ریزی منسجم می توان این تفکر تغییر سبک زندگی آمریکایی را به مدت 100 الی 150 سال در جهان نهادینه کرد .
وی در پایان گفت: ایران همانطور که انرژی هسته ای را به دست آورده تولید سیستم عامل جدید را برای نسل جدید ، در جهت اداره جامعه و تا از بین بردن زندگی شیطانی آمریکا آغاز کرده است.


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.038 seconds.